REKLAMA

cemat box 1cemat box 2cemat box 0
Artykuł sponsorowany

Wirtualny adres w Warszawie: jak firmy oszczędzają, zachowując prestiż i legalność?

Wirtualny adres w Warszawie: jak firmy oszczędzają, zachowując prestiż i legalność?
źródło: bizneshub.pl

Wirtualne biuro w Warszawie to rozwiązanie, z którego warto skorzystać zarówno wtedy, gdy jesteś początkującym przedsiębiorcą, jak i masz dobrze prosperującą firmę. Dlaczego? Bo koszty współpracy są nieporównywalne z korzyściami, jakie z niej wynikają. Co zatem zyskujemy?

Prowadzisz działalność gospodarczą, ale nie chcesz jej rejestrować w miejscu zamieszkania? Żaden problem, wystarczy skorzystać z wirtualnego biura, wraz z wirtualnym adresem. Wirtualne biuro Warszawa oferuje kompleksową obsługę firm. Eksperci zajmujący się tym tematem oferują wirtualny adres dla każdego przedsiębiorstwa i szereg usług księgowo-administracyjnych. Dzięki takiemu rozwiązaniu można prowadzić firmę z dowolnego miejsca na świecie, bez konieczności wskazywania adresu zamieszkania jako adresu firmy. I co warte podkreślenia - wirtualny adres jest w pełni legalny.

Kto korzysta z wirtualnego adresu w Warszawie?

Przede wszystkim mali i średni przedsiębiorcy, którzy chcą oddzielić życie prywatne od życia zawodowego a ich życzeniem nie jest udostępnianie szerokiemu gronu odbiorców swojego adresu prywatnego. Dodatkowo trzeba pamiętać, że wirtualne biura mieszczą się w cenionych biznesowo częściach miast, w otoczeniu innych firm, często w prestiżowych biurowcach. To wszystko sprawia, że adres firmy, który znajdzie się w dokumentach rejestrowych, na wizytówkach czy stronie internetowej będzie pozytywnie kojarzył się potencjalnym partnerom biznesowym. Taki adres to niewątpliwie zwiększenie rozpoznawalności i konkurencyjności na rynku.

Ile to kosztuje? Porównanie z wynajmem fizycznego biura

Oszczędności wynikające z posiadania wirtualnego biura w Warszawie związane są przede wszystkim z brakiem konieczności opłacania wysokich kosztów najmu tradycyjnego biura, a także kosztów eksploatacyjnych. Przedsiębiorca nie musi także zatrudniać dodatkowych osób, aby sprawnie prowadzić sekretariat firmy, co w dzisiejszych czasach przy wzrastających kosztach pracy jest wręcz mocno obciążające budżety, zwłaszcza małych i średnich firm. Koszty współpracy z wirtualnym biurem uzależnione są od zakresu usług, z którego przedsiębiorca zamierza korzystać. Za podstawowy pakiet z rejestracją zapłacisz od 50 do 60 złotych miesięcznie, przy czym cena ta będzie się różnić w zależności do sposobu rozliczenia. Jeśli zdecydujesz się np. na opłacenie faktury z góry za cały rok lub podpiszesz umowę na dłuższy niż kilkumiesięczny okres, możesz liczyć na dodatkowe promocje. Na dodatkowe koszty prowadzenia wirtualnego biura w Warszawie składają się opłaty za inne usługi z których możesz skorzystać np. odbiór paczek, ich przechowywanie lub przesyłanie, wynajem sali konferencyjnej, dodatkowy adres do korespondencji dla pracowników, czy dodatkowe prowadzenie księgowości online. Pamiętaj jednak, że z usług tych możesz korzystać dobrowolnie, samodzielnie kształtując miesięczne koszty współpracy z wirtualnym biurem.

Jak wybrać dobry adres i operatora?

Choć liczba wirtualnych adresów dla firm w Warszawie nieustannie rośnie, to jednak wirtualny adres wirtualnemu adresowi nierówny. Pomijając różnorodność ofert, zakres świadczonych usług i ich poziom, jednym z kluczowych elementów, który należy brać pod uwagę dokonując wyboru jest położenie biura. Dlaczego - choć nie jest to aż tak oczywiste - lokalizacja wirtualnego biura ma znaczenie! To właśnie adres firmy jest elementem budowania jej wiarygodności, zwłaszcza wtedy, gdy dopiero zaczynasz swoją przygodę w biznesie. Wirtualny adres znajdzie się na twojej stronie internetowej, wizytówkach, materiałach reklamowych lub plakatach i będzie nieodłączną częścią twojego wizerunku. Pamiętaj też, że choć wirtualne biuro nie jest miejscem w którym będziesz spędzał co dzień kilka godzin, to jednak właśnie tutaj możesz spotykać się z klientami i partnerami biznesowymi. Warto, aby ułatwić im dojazd na miejsce. Wybierając wirtualny adres w Warszawie zwróć uwagę na odległość, która dzieli go od lotniska i dworców kolejowych. Nie zapominaj o komunikacji miejskiej. Bliskie sąsiedztwo stacji metra, przystanków tramwajowych i autobusowych będzie ogromnym atutem. I jeszcze jedno. Do wirtualnego biura twojej firmy będziesz dojeżdżać także ty, zwróć więc uwagę na dogodne dla Ciebie położenie. Nie zapominaj też o takich drobiazgach, jak choćby liczba miejsc parkingowych w pobliżu. Wirtualny adres firmy w Warszawie warunkuje często także Urząd Skarbowy, do którego będziesz składał stosowne rozliczenia. Nowoczesne wirtualne biura oferują swoim klientom coraz częściej także inne usługi. Przedsiębiorcy mogą zatem liczyć na wsparcie w otworzeniu działalności, założeniu spółki lub przekształceniu dotychczasowej formy prowadzenia biznesu. Mogą także korzystać z w pełni wyposażonych sal konferencyjnych, które pozwalają na przeprowadzenie spotkań biznesowych w profesjonalnych warunkach. Wirtualne biura mogą świadczyć także dodatkowe usługi księgowości online. Zatem - same udogodnienia.
JR


Chcesz przekazać coś więcej, poprawić SEO swojej strony?

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

moje bielany 002 3moje bielany 002 0
Wstąp do księgarni

REKLAMA

bielany muzyka na wodzie 1bielany muzyka na wodzie 2bielany muzyka na wodzie 0