REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

gimnazjum na Białołęce

# mbr

07.01.2004 13:44

Muszę dla dziecka wybrać gimnazjum na Białołece.Mieszkam tu krótko i nie mam znajomych posiadajacych pociechy w wieku już gimnazjalnym, albo szóstoklasistów. Może ktoś jakieś poleci. mbr

# nauczycielka-emerytka

07.01.2004 14:00

Generalnie sytuacja na Białołęce była zła- jedne z najmniejszych nakładów na oświatę w skali Warszawy (polecam przedwczorajszą Wyborczą), bo inwestowano kasę w Kobiałkę, pensje dla urzędników i diety radnych (jedne z najwyższych w Warszawie). Jeśli już to może gmimnazjum nr 4 przy Przutulnej- nowa sala gimnastyczna i spokojna okolica.

# stilo

07.01.2004 14:55

a nowe gimnazjum przy Strumykowej otwierane we wrzesniu z wielką pompą - jak tam wygląda nauczanie?? moze ktoś się podzieli wieściami?

REKLAMA

# eo

08.01.2004 09:26

We wrześniu na Strumykowej z wielką pompą otwierano szkołę podstawową

 Olena

08.01.2004 12:28

Moje dziecko jest w klasie piątej. Za chwilę będę miała podobny problem. Jak na razie wszystko wskazuje na to, że wybierzemy Przytulną. Strumykowej się boję bo słyszałam już o narkotykach, wczoraj córka przyniosla mi rewelacyjne wieści o "fali" w gimnazjum na Piekiełku (okolice przystanku Ekspresowa). Jedyny mankament Przytulnej to jak na razie komunikacja... ale my mamy w sumie wszędzie problemy z dojazdem. Troszkę mnie dziwi niewykorzystanie szkoły podstawowej w Wiśniewie - ogromny budynek i tylko podstawówka...

# Kotkaa

08.01.2004 18:28

Najlepsze wyniki w testach na koniec trzeciej klasy ma gimnazjum na Porajów. To na Przytulnej jest bardzo przytulne (klasy liczą po 20 osób - ale więcej się po prostu nie mieści w małych salach), ale nalezy liczyć się z tym, że jest to gimnazjum rejonowe dla domów dziecka - a dzieci stamtąd ani nie są wzorem zachowania, ani tym bardziej nauki, szczególnie w gimnazjalnym wieku.
Poza tym dojazd nie jest najlepszy, 133 kursuje rzadko i niewygodnie...
A narkotyki są w KAŻDEJ szkole, nawet w podstawówkach.

REKLAMA

# Duży kot

08.01.2004 21:24

I naprawdę nie one są największym problemem- kończyłem podstawówkę w latach 80. wtedy też był problem narkomanii, może bardziej jednostkowy, ale zdecydowanie bardziej toksyczny ( w każdej klasie trafiał się ktoś z torebkę butaprenu), była agresja i wyłudzanie (wtedy np. uczniowie starszych klas zabierali uczniom kanapki, bywali też agresywni i prymitywni nauczyciele- dzisiaj raczej rzadkość, więcej za to parainocznie roszczeniowych rodziców ). Generalnie szkoła zawsze była źródłem dyskomfortu dla wszystkich zaangażowanych stron (w elitarnych szkołach zdarzają się mielizny, a w zapadłych dziurach mistrzowie i talenty, których pozazdrościć mógłby Harward). Dlatego wybór szkoły to zawsze loteria....
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break