REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

gimnazjum na Białołęce

# mbr

07.01.2004 13:44

Muszę dla dziecka wybrać gimnazjum na Białołece.Mieszkam tu krótko i nie mam znajomych posiadajacych pociechy w wieku już gimnazjalnym, albo szóstoklasistów. Może ktoś jakieś poleci. mbr

# nauczycielka-emerytka

07.01.2004 14:00

Generalnie sytuacja na Białołęce była zła- jedne z najmniejszych nakładów na oświatę w skali Warszawy (polecam przedwczorajszą Wyborczą), bo inwestowano kasę w Kobiałkę, pensje dla urzędników i diety radnych (jedne z najwyższych w Warszawie). Jeśli już to może gmimnazjum nr 4 przy Przutulnej- nowa sala gimnastyczna i spokojna okolica.

# stilo

07.01.2004 14:55

a nowe gimnazjum przy Strumykowej otwierane we wrzesniu z wielką pompą - jak tam wygląda nauczanie?? moze ktoś się podzieli wieściami?

REKLAMA

# eo

08.01.2004 09:26

We wrześniu na Strumykowej z wielką pompą otwierano szkołę podstawową

 Olena

08.01.2004 12:28

Moje dziecko jest w klasie piątej. Za chwilę będę miała podobny problem. Jak na razie wszystko wskazuje na to, że wybierzemy Przytulną. Strumykowej się boję bo słyszałam już o narkotykach, wczoraj córka przyniosla mi rewelacyjne wieści o "fali" w gimnazjum na Piekiełku (okolice przystanku Ekspresowa). Jedyny mankament Przytulnej to jak na razie komunikacja... ale my mamy w sumie wszędzie problemy z dojazdem. Troszkę mnie dziwi niewykorzystanie szkoły podstawowej w Wiśniewie - ogromny budynek i tylko podstawówka...

# Kotkaa

08.01.2004 18:28

Najlepsze wyniki w testach na koniec trzeciej klasy ma gimnazjum na Porajów. To na Przytulnej jest bardzo przytulne (klasy liczą po 20 osób - ale więcej się po prostu nie mieści w małych salach), ale nalezy liczyć się z tym, że jest to gimnazjum rejonowe dla domów dziecka - a dzieci stamtąd ani nie są wzorem zachowania, ani tym bardziej nauki, szczególnie w gimnazjalnym wieku.
Poza tym dojazd nie jest najlepszy, 133 kursuje rzadko i niewygodnie...
A narkotyki są w KAŻDEJ szkole, nawet w podstawówkach.

REKLAMA

# Duży kot

08.01.2004 21:24

I naprawdę nie one są największym problemem- kończyłem podstawówkę w latach 80. wtedy też był problem narkomanii, może bardziej jednostkowy, ale zdecydowanie bardziej toksyczny ( w każdej klasie trafiał się ktoś z torebkę butaprenu), była agresja i wyłudzanie (wtedy np. uczniowie starszych klas zabierali uczniom kanapki, bywali też agresywni i prymitywni nauczyciele- dzisiaj raczej rzadkość, więcej za to parainocznie roszczeniowych rodziców ). Generalnie szkoła zawsze była źródłem dyskomfortu dla wszystkich zaangażowanych stron (w elitarnych szkołach zdarzają się mielizny, a w zapadłych dziurach mistrzowie i talenty, których pozazdrościć mógłby Harward). Dlatego wybór szkoły to zawsze loteria....
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA