REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

badanie techniczne na obrazkowej

# mico

05.07.2006 18:19

Uważajcie na stacje badania technicznego na Obrazkowej. Obok mają warsztat, wyszukują nie istniejące usterki i każą sobie płacić. Po wizycie w warsztacie i pseudo naprawie wszystko nagle idealnie.
Odradzam wizyty w tym miejscu

# kierownik

06.07.2006 23:52

BYŁEM TAM KIEDYŚ, UKRADLI MI PACZKE PAPIEROSÓW Z KIESZENI SAMOCHODU, WIĘCEJ TAM NIE POJADĘ.

# mieszek

07.07.2006 20:55

A ja musiałem powtórnie jechać na przegląd (i oczywiście zapłacić za niego) bo miałem "słaby" ręczny. Na innych stacjach po prostu by to przepuścili informując o usterce. TEŻ NIE POLECAM
Poza tym jest tam bardzo niemiła BABA od pobierania kasy.

REKLAMA

# Luk

13.07.2006 07:53

A ja badalem tam swoją "corolkę" już dwukrotnie i nie mam żadnych negatywnych uwag

# Alojzy

17.07.2006 09:32

Miałem taką samą sytuację. Słaby ręczny. Mechanik obok coś podłubał. Szef cwaniak skasował 50 PLN i za chwilę wszystko było OK.
Nigdy tam już nie pojadę

 Matka_Sławka_z_Gdańska

18.07.2006 08:47

Jak nisko musi upasc czlowiek, zeby swoim lichym wygladem i nierozgarnieta mina doprowadzac zaloge przesympatycznej i zawsze kompetentnej stacji obslugi na Obrakowej do ...
Krew zalewa, jak sie czyta wasza wypocine Aloiz, wiecie ?
Mieliscie zepsuty hamulec !? Reczny ?
Liczyliscie, ze Ci Ludzie puszcza to na oko, co ? Za frajerski czek powiedza:
- Alez Aloiz jezdzie z bogiem !!!
Ze wezma na swoje barki odpowiedzialnosc za skutki katastrofy ?
Nie. Oni tego nie zrobili. Ustawili auto na podnosnik, weszli spojrzeli, zdiagnozowali, dotkneli i cos podlubali. I za chwile wszystko bylo ok. Na waszych oczach Aloiz stal cie cud ! W waszej obecnosci, na miejscu, od reki . Zjechaliscie z kanalu sprawni, bezpieczni i zarejstrowani.
I za to wszystko zaplaciliscie ha, ha, ha....50 zlotych... ha, ha, ha... sluchajcie Aloiz.
Wiecie ile kosztuje obciecie psu paznokci u nog, co ?
Zainteresujcie sie tym, a poki co sprzedajcie ten pier....lony samochod i rzeczywiscie nigdzie nie jezdzijcie.
To nie na wasza kieszen, Aloiz, nie na wasza...

REKLAMA

# Fabian

24.07.2006 08:46

Cwaniacy tyle powiem
Byłem na badaniu, kręcili nosem robili łaskę. Ale akurat przyjechał serdecznie witany kolega. Nawet na stanowisko nie wjechał. Ale wyjechał z podbitym dowodem. Tak się wkurwiłem że chciałem sprawę zgłosić do Wydziału Komunikacji
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA