REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Wyjscia -może honorowe ?.

# Avkarz

10.07.2006 07:54

Szewczyk poruszył temat -co z Gospodarnością?.I tu masz rację .Bo jak teraz będzie mozna przewidywac.Będzie ściągać tych co mu zawdzięczają cos i przekonywać.Urabiać itd..
Co zrobić z Gospodarnością ugrupowaniem jednego wodza ?.Nie glosowaćBo nie maja pomyslów.Prywata .Dobiera sobie nie ublizając mu- nie najmądrzejszych.Najniższa średnia wykształcenia i tak nimi manewruje.Nie mam na mysli poszukiwacza przygód Dziewulską.
Dlatego zgłaszam Smoczyńskiego na radnego Warszawy.Nie kiś sie na Bialołęce .Potrzeba nam lobby w mieście.Chyba że się po 3 kadencjach boisz.Jesli sie boisz to jesteś mały.

# PIOTREK

10.07.2006 08:26

A PO CO IM GDZIEKOLWIEK , NAWET WYŻEJ CZMYCHAĆ, TUTAJ JEST DLA NICH RAJ NA ZIEMI, LEPSZY NIZ DLA NIEJEDNEGO NA WIEJSKIEJ............

# naka

13.07.2006 14:43

To dobry pomysł, Burmistrz Białołęki jako radny m.st. Warszawy może wspomagał by poczynania dzielnicy i wreszcie coś by się u nas zaczęło dziać na lepsze. Tylko czy na pewno ??? Któż to może wiedzieć???

REKLAMA

# NN

24.07.2006 11:05

Ja wiem... na pewno nie. Półrolniczak przykładem (dyskwalifikacyjna przynależność partyjna).
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024