REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Bój się ....Marcinkiewicz !!!

# POruszony

10.07.2006 07:58

Z Gorzowa żes przyjechal do Gorzowa wracaj.Premier który nie ma twarzy prezydentem W-wy !!! Nie potrafił sie sprzeciwić ,nawet jak go kopnęli to mówił że nie ma pretensji ma tu rzadzić .Tragedia .

# Wiesiek

10.07.2006 08:41

POruszony - boisz się?
O Hance, której warszawska PO nie popiera a jedynie guru Tusk, nie wspomnę.

# Maryjan

10.07.2006 14:25

A oto alternatywa:
BURMISTRZ BIAŁOŁĘKI NA PREZYDENTA MIASTA !!!!!!
Wtedy coś drgnie w inwestycjach komunikacyjnych.

REKLAMA

# warszawiak

10.07.2006 19:31

a wy dalej tylko o stołkach...

# Wiesław

12.07.2006 16:55

POruszony napisał:
"Z Gorzowa żes przyjechal do Gorzowa wracaj."
Jeśli mielibyśmy tak rozumować, to z Nowodworów powinno wracać na wieś co najmniej 90% ludzi.
A tak, na marginesie, to "żeś" jest formą niepoprawną. Podobnie z "żeśmy" itp.
Można to było napisać na dwa inne sposoby:
1. najprostszy:
Przyjechałeś z Gorzowa...
2. większość nie wie, że tak można, a jest to poprawne:
Z Gorzowa-ś przyjechał...

# mixer

13.07.2006 14:32

Na Nowodworach , zresztą jak w całej Warszawie mieszka sporo osób, którzym przybyli, ale nie ze wsi, tylko z innych polskich miast i miasteczek. Wieś polska jest tak wyludniona, od początku lat 90-tych, że nie ma komu przyjeżdżać i osiedlać się na Nowodworach. Dlatego nie piszcie, że ze wsi, bo to kłamstwo, tylko piszcie, że spoza Warszawy, a to chyba nie jest przestępstwem. Wszyscy, którzy zamieszkali w Warszawie od lat 50-tych do obecnych nie są Warszawiakami, a tak dużo na ten temat mówią. Ciekawe co chodzi Im wszystkim??????????????????

REKLAMA

# mixer

13.07.2006 14:34

Ciekawe o co chodzi Im wszystkim ????????????????????

# mixer

13.07.2006 14:38

A tak na temat, to pomimo, że nie popieram Pis-u i Premiera Marcinkiewicza, to bacznie obserwując otoczenie, widzę, że zostanie Prezydentem Warszawy. Pis wystawił dobrego kandydata i żadne oczernianie go nic nie da, jeszcze mu pomoże w osiągnięciu celu!!!!!!!! Zobaczycie.

# kierowca_bombowca

21.07.2006 12:17

Chodzi o ten tramwaj co nie chodzi... Do pętli na Winnicy

REKLAMA

# kierowca bez bombowca

22.07.2006 20:16

rozumiem, tramwaj powiadasz .................. czyli zawsze do czegoś lub kogoś można się przyczepić ........... ale chyba najlepiej od siebie zacząć .............................

# kierowca_bombowca

23.07.2006 09:08

nie... nie tramwaj... jełopie skończony. Mam na myśli szereg inwestycji utopionych przez jego przydupasa poprzednika. Mam na myśli utopiony 3xkrotnie most Północny!! A jeśli tego nie rozumiesz tzn. że chyba nie mieszkasz na Białołęce, albo masz w d*pie wszystkich mieszkańców Białołęki - zasrany pisiorze

# kierowca_bombowca

23.07.2006 09:12

i zionę nienawiścią do takich sk*rwieli którzy z mojego miasta robią sobię trampolinę do władzy albo z miasta robią sobie ciepły kurwidołek (jako bocznicę na stacji - bo jednojajowcy postanowili wywalić przydu*asa ze stołka)
Chyba że ty tego nie rozumiesz, a jedynie co wiesz na temat Warszawy wiesz z opowieści ojca spod Grójeckiego sadu.
Ja patrzę przez 1 pryzmat. Co kto zrobił dla mojego miasta. I dla mojego miasta więcej zrobiono w latach poprzedzających PiSiorów aniżeli w czasie ich kadencji.
Uprzedzając ataki... nic nie robić potrafi każdy, ale nie każdy potrafi zbudować most....
A w szczególności zachęcam do poznania historii budowy mostu Poniatowskiego -> vide dla mnie liczy się tylko skuteczność matole

REKLAMA

# Wiesia z Mezem

23.07.2006 12:04

Mojemu Mezowi, Edwardowi to ostatnio chodzil salceson. Ladny, dosyc grubawy plaster z miesnego kolo Kosciola, pozostawiony na noc na kuchennym blacie rano byl w polowie drogi do zlewu... taki jakis lepki, slimaczy slad po tym pozostal, az ciarki przedchodza, takie to bylo obrzydlistwo... brrr
A Edek, ten Moj Edek sie smieje i mowi, ze to dobrze, bo od ciarkow chlodniej jest i jakos idzie wytrzymac.
A Wy, wytrzymujecie, Dziewczyny ?

# Gieorgij Skałon

23.07.2006 12:34

wot zagwostka... nie ma mostów bez łapówek dla starostów...
http://miasta gazeta.pl/warszawa/1,34862,3500554.html
(po miasta trzeba dodać kropkę zamiast spacji)
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024