REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Bój się ....Marcinkiewicz !!!

# POruszony

10.07.2006 07:58

Z Gorzowa żes przyjechal do Gorzowa wracaj.Premier który nie ma twarzy prezydentem W-wy !!! Nie potrafił sie sprzeciwić ,nawet jak go kopnęli to mówił że nie ma pretensji ma tu rzadzić .Tragedia .

# Wiesiek

10.07.2006 08:41

POruszony - boisz się?
O Hance, której warszawska PO nie popiera a jedynie guru Tusk, nie wspomnę.

# Maryjan

10.07.2006 14:25

A oto alternatywa:
BURMISTRZ BIAŁOŁĘKI NA PREZYDENTA MIASTA !!!!!!
Wtedy coś drgnie w inwestycjach komunikacyjnych.

REKLAMA

# warszawiak

10.07.2006 19:31

a wy dalej tylko o stołkach...

# Wiesław

12.07.2006 16:55

POruszony napisał:
"Z Gorzowa żes przyjechal do Gorzowa wracaj."
Jeśli mielibyśmy tak rozumować, to z Nowodworów powinno wracać na wieś co najmniej 90% ludzi.
A tak, na marginesie, to "żeś" jest formą niepoprawną. Podobnie z "żeśmy" itp.
Można to było napisać na dwa inne sposoby:
1. najprostszy:
Przyjechałeś z Gorzowa...
2. większość nie wie, że tak można, a jest to poprawne:
Z Gorzowa-ś przyjechał...

# mixer

13.07.2006 14:32

Na Nowodworach , zresztą jak w całej Warszawie mieszka sporo osób, którzym przybyli, ale nie ze wsi, tylko z innych polskich miast i miasteczek. Wieś polska jest tak wyludniona, od początku lat 90-tych, że nie ma komu przyjeżdżać i osiedlać się na Nowodworach. Dlatego nie piszcie, że ze wsi, bo to kłamstwo, tylko piszcie, że spoza Warszawy, a to chyba nie jest przestępstwem. Wszyscy, którzy zamieszkali w Warszawie od lat 50-tych do obecnych nie są Warszawiakami, a tak dużo na ten temat mówią. Ciekawe co chodzi Im wszystkim??????????????????

REKLAMA

# mixer

13.07.2006 14:34

Ciekawe o co chodzi Im wszystkim ????????????????????

# mixer

13.07.2006 14:38

A tak na temat, to pomimo, że nie popieram Pis-u i Premiera Marcinkiewicza, to bacznie obserwując otoczenie, widzę, że zostanie Prezydentem Warszawy. Pis wystawił dobrego kandydata i żadne oczernianie go nic nie da, jeszcze mu pomoże w osiągnięciu celu!!!!!!!! Zobaczycie.

# kierowca_bombowca

21.07.2006 12:17

Chodzi o ten tramwaj co nie chodzi... Do pętli na Winnicy

REKLAMA

# kierowca bez bombowca

22.07.2006 20:16

rozumiem, tramwaj powiadasz .................. czyli zawsze do czegoś lub kogoś można się przyczepić ........... ale chyba najlepiej od siebie zacząć .............................

# kierowca_bombowca

23.07.2006 09:08

nie... nie tramwaj... jełopie skończony. Mam na myśli szereg inwestycji utopionych przez jego przydupasa poprzednika. Mam na myśli utopiony 3xkrotnie most Północny!! A jeśli tego nie rozumiesz tzn. że chyba nie mieszkasz na Białołęce, albo masz w d*pie wszystkich mieszkańców Białołęki - zasrany pisiorze

# kierowca_bombowca

23.07.2006 09:12

i zionę nienawiścią do takich sk*rwieli którzy z mojego miasta robią sobię trampolinę do władzy albo z miasta robią sobie ciepły kurwidołek (jako bocznicę na stacji - bo jednojajowcy postanowili wywalić przydu*asa ze stołka)
Chyba że ty tego nie rozumiesz, a jedynie co wiesz na temat Warszawy wiesz z opowieści ojca spod Grójeckiego sadu.
Ja patrzę przez 1 pryzmat. Co kto zrobił dla mojego miasta. I dla mojego miasta więcej zrobiono w latach poprzedzających PiSiorów aniżeli w czasie ich kadencji.
Uprzedzając ataki... nic nie robić potrafi każdy, ale nie każdy potrafi zbudować most....
A w szczególności zachęcam do poznania historii budowy mostu Poniatowskiego -> vide dla mnie liczy się tylko skuteczność matole

REKLAMA

# Wiesia z Mezem

23.07.2006 12:04

Mojemu Mezowi, Edwardowi to ostatnio chodzil salceson. Ladny, dosyc grubawy plaster z miesnego kolo Kosciola, pozostawiony na noc na kuchennym blacie rano byl w polowie drogi do zlewu... taki jakis lepki, slimaczy slad po tym pozostal, az ciarki przedchodza, takie to bylo obrzydlistwo... brrr
A Edek, ten Moj Edek sie smieje i mowi, ze to dobrze, bo od ciarkow chlodniej jest i jakos idzie wytrzymac.
A Wy, wytrzymujecie, Dziewczyny ?

# Gieorgij Skałon

23.07.2006 12:34

wot zagwostka... nie ma mostów bez łapówek dla starostów...
http://miasta gazeta.pl/warszawa/1,34862,3500554.html
(po miasta trzeba dodać kropkę zamiast spacji)
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024