REKLAMA

REKLAMA

Wakacje z Warszawy

REKLAMA

Wola

handel

 

Fort Wola 2.0. Otwarcie w tym roku

  29 czerwca 2022

Fort Wola 2.0. Otwarcie w tym roku
źródło: materiały prasowe

Otwarcie Fortu Wola coraz bliżej. Prace modernizacyjne w obiekcie ruszyły pełną parą i według zapowiedzi inwestora pierwsi klienci zrobią zakupy jeszcze w tym roku. Co znajdzie się w odświeżonej galerii?

REKLAMA

Reaktywacja zamkniętego w 2017 roku Fortu Wola w końcu ruszyła. Właściciel centrum handlowego (Mayland Real Estate) na początku czerwca podpisał umowę z wykonawcą.

REKLAMA

Ruszyła modernizacja

- Fort Wola przechodzi gruntowną metamorfozę. Prace ruszyły w połowie czerwca i będą trwały kilka najbliższych miesięcy - mówi Grzegorz Latała, dyrektor ds.

komercjalizacji i członek zarządu Mayland Real Estate, dewelopera będącego właścicielem i zarządcą obiektu. 20-letni budynek zostanie wyremontowany, ale nie jest planowana przebudowa ani ingerencja w konstrukcję. Jak zapowiada inwestor, centrum handlowe zostanie mocno odświeżone i dostosowane do obecnych trendów. Egzotyczne motywy mają choć na moment przenieść odwiedzających obiekt w upalne tropiki.

REKLAMA

Blisko, wygodnie, codziennie

- Nowy Fort Wola zaprojektowaliśmy jako wygodne miejsce codziennych zakupów, przede wszystkim dla mieszkańców pobliskich osiedli oraz osób, które pracują w pobliżu. Obok poszerzonej oferty zakupowej przygotowaliśmy dla naszych klientów atrakcyjne miejsca sportu i rozrywki. Potencjał naszego centrum w strefie pięciu minut to około 60 tys. osób. Podpisywane są ostatnie umowy, zostało jeszcze kilka niewielkich lokali - dodaje Latała.

REKLAMA

Co będzie?

Wiemy już, że w centrum handlowym powstaną m.in. salon optyczny Style Optic, AM Jubiler, biura podróży Itaka i Sun Way Travel, Bukieciarnia.flowers, sklep z wyrobami tytoniowymi Trafika, kantor oraz punkty dorabiania kluczy i usług szewskich. Powstanie również klub Zdrofit. Siłownia zajmie łącznie prawie 1,2 tys. m2 na dwóch poziomach. Ma być też Kaufland o powierzchni około 3 tys. m2.

(jr)

.
 

Komentarze (8)

# Sąsiad

30.06.2022 06:18

Nic się tam nie dzieje...

# facio aligacio

30.06.2022 09:51

moje codzienne zakupy to oczywiście "wycieczka do egiptu". jak raz dziennie nie kupię wycieczki do egiptu to jestem chory. słuszną linię ma inwestor.

# annas

30.06.2022 12:44

Nawet muchy tam nie latają!

REKLAMA

# Puk puk

30.06.2022 19:40

W tym roku czyli kiedy?
Miejsce ma potencjał i szkoda, że się marnuje.

# jamnik

02.07.2022 08:26

Nareszcie coś innego niż Biedronka. Będzie wiecej miejsca na zakupy i nie będzie takiego tłoku.

# Mnb

06.07.2022 06:02

To sponsorowany fake news. Nic się tam nie dzieje od roku. Obiekt ruina.

REKLAMA

# Wuju

09.07.2022 15:09

No nareszcie.

# Bemowiak

09.08.2022 16:50

Widać już prace na zewnątrz. Stoi ogrodzenie i chyba elewacja będzie czyszczona? No, coś w końcu widać z zewnątrz, że się dzieje...
więcej na forum

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły partnerskie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje
Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl    Stanowią one własność prawnie chronioną należącą do Wakacje.pl S.A. i/lub jej partnerów.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Polecamy w naszym pasażu

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA