REKLAMA

cmp moje zdrowie 1cmp moje zdrowie 2cmp moje zdrowie 0
Białołęka

sport »

 

Drugie życie urzędnika na Białołęce

  27 czerwca 2013

alt='Drugie życie urzędnika na Białołęce'
źródło: www.bialoleka.waw.pl

Szaremu człowiekowi urzędnik jawi się jako podlec, rzucający kłody pod nogi i z pomocą śmiałych ataków, fenomenalnych zagrywek i mocnej obrony wymigujący się od swoich obowiązków. Tymczasem białołęcki urzędnik ma swoje drugie życie, gdzie wszystkie wymienione wyżej umiejętności pożytkuje nie w starciu z petentem, a na sportowym parkiecie...

REKLAMA

smaki zycia 2024-09-03 2smaki zycia 2024-09-03 0
Drużyna urzędu dzielnicy brała udział w rozgrywkach Amatorskiej Ligi Siatkówki. Paweł Rudnik, Patrycja Wachol, Zbigniew Madziar, Aleksander Bienias, Marek Mariański, Elżbieta Sojda i Tomasz Grzebielichowski przez cały sezon potykali się z Biurem Kontroli, Zarządem Dróg Miejskich czy kolegami od gospodarowania nieruchomościami. Na tyle skutecznie, że 20 czerwca w finale pokonali Koło Naukowe Inżynierii Komunikacyjnej Politechniki Warszawskiej. Liceum zamiast podstawówki na Ostródzkiej? "Zły pomysł" Liceum zamiast podstawówki na Ostródzkiej? "Zły pomysł" Grupa mieszkańców chce przeznaczenia budynku podstawówki na szkołę średnią. Popierają ich niektórzy radni. Tylko po co? Dwumecz nie przyniósł rozstrzygnięcia, więc trenowane na męczących interesantach nerwy przydały się w złotym secie - ten przyniósł rozstrzygnięcie na korzyść urzędników.

Życząc wielu dalszych sportowych sukcesów pozostajemy z gratulacjami!

(wt)

.
Dziękujemy, że czytasz nasze artykuły. Chcesz na bieżąco śledzić ważne sprawy w Twojej dzielnicy i w Warszawie?
 Zapisz się do naszego newslettera 
 Obserwuj nas na Google News 
 

REKLAMA

refleks chlodnictwo 2024-11-21 2refleks chlodnictwo 2024-11-21 0

Komentarze (5)

# martek

27.06.2013 16:01

wow! cóż za wiadomość!

 antyurzędnik

27.06.2013 22:18

Liczę, że amatorska liga była sfinansowana przez samych zawodników? Wynajem hal w BOS-ie i innych OSiRach całkiem sporo kosztuje. Do tego sędziowie, stroje, piłki, nagrody, napoje...
Ile pieniędzy podatników poszło na urzędniczy sport?

# Tridlle

28.06.2013 09:30

Szkoda, że tego zapału urzędnicy nie mogą spożytkować w roli na jaką zostali powołani czyli na obsługę mieszkańców. Żeby zarejestrować auto potrzebuję dnia wolnego i stania w kolejce od bladego świtu. Pytanie czy mecz był w godzinach pracy urzędu czy też chętnie urzędnicy zostali po godzinach?

REKLAMA

autoreklama tustolica 2autoreklama tustolica 0

 antyurzędnik

28.06.2013 15:29

Jakby urzędnicy się przepracowali to być może zeszliby przed wiekiem emerytalnym i nie dostali tego, co rząd wirtualnie planuje nam dać

# Meluzyna

15.07.2013 13:46

Niestety urząd białółeki jawi się jako wyjątkowo wrogo nastawiony do interesanta. Mieszkając tu ma się wrażenie że trzeba ze wszystkim radzić sobie samemu. Nikt nie dba o ludzi w kłopotach: przewlekele bezrobotnych, młodych bezrobotnych, z problemami psychicznymi itp itd. Owszem są placówki i jakieś akcje, ale komu one służą? Może jednak mniej sportu a więcej pracy na rzecz mieszkańców szanowni urzędnicy!
więcej na forum

REKLAMA

olowkowa rekrutacja trwa 1olowkowa rekrutacja trwa 2olowkowa rekrutacja trwa 0

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

olowkowa kraina swiatowida rekrutacja trwa 2olowkowa kraina swiatowida rekrutacja trwa 0

REKLAMA

olowkowa kraina swiatowida angielski 2olowkowa kraina swiatowida angielski 0

REKLAMA

sporteum polkolonie 3sporteum polkolonie 0

REKLAMA

biedronka 050 1biedronka 050 2biedronka 050 0

Najchętniej czytane na TuBiałołęka

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

Tech Research Studies 3Tech Research Studies 0

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA