Drugi raz
24 października 2003
Już drugi raz w Białołęckim Ośrodku Kultury spotkali się miłośnicy sztuki wokalnej w ramach konkursu "Śpiewamy Przeboje Naszych Rodziców". Dominowali soliści, ale startowały również zespoły.
- Kategoria 8-12 lat
1. miejsce - Anna Dobrogowska - MOK Legionowo
2.
Którędy przebiegnie czwarty tor przez Białołękę?
Po wielu miesiącach dywagacji PKP Polskie Linie Kolejowe odrzuciły najbardziej kontrowersyjny wariant rozbudowy linii w stronę Nasielska. Obecnie rozważana będzie tylko budowa czwartego toru. Mieszkańcy będą mogli zabrać głos po raz kolejny najpóźniej w marcu.
miejsce - Julia Bernard - MDK Bielany
3. miejsce - Katarzyna Sylla - MOK Legionowo
wyróżnienie - Ewa Kołowska - MOK Legionowo - Kategoria 13-15 lat
1. miejsce - Agnieszka Ruszczyk - Zespół Szkół w Legionowie
2. miejsce - Żaneta Mróz - MOK Legionowo
3. miejsce - Andżelika Podsybirska - MDK Bielany
wyróżnienie - Żaneta Mróz - MOK Legionowo (za zdolności kabaretowe) - Kategoria 16 i więcej lat
1. miejsce - Daniel Jarocinski - DK Śródmieście
2. miejsce - Łukasz Ruszczyk - Legionowo (zgłoszenie indywidualne)
3. miejsce - zespół wokalny Klubu Jowisz
wyróżnienie - Chór Seniora Zacisze (za piosenkę "Na wirsycku")
Organizatorzy cieszą się z dużej liczby uczestników, z tego że wyłoniła się grupa ośrodków (takich jak MDK Bielany, MOK Legionowo), których wychowan-kowie regularnie startują w konkursach BOK-u.
ZB
.








































