REKLAMA

Białołęka

kronika policyjna

 

Kradzież na BP przy Modlińskiej. Policjanci z Białołęki szukają tego mężczyzny

  5 czerwca 2023

Kradzież na BP przy Modlińskiej. Policjanci z Białołęki szukają tego mężczyzny
źródło: KRP VI

Policjanci z Białołęki prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży oleju silnikowego o wartości prawie 600 złotych ze stacji benzynowej BP przy ul. Modlińskiej 54 w Warszawie.

REKLAMA

Do kradzieży oleju silnikowego ze stacji BP na Białołęce doszło 16 maja br. - Mężczyzna, którego wizerunek publikujemy, jest podejrzewany o popełnienie tego przestępstwa. Jeśli masz jakiekolwiek informacje o nim, skontaktuj się z policjantami z komisariatu przy ulicy Myśliborskiej. Profesjonalna drukarnia - czym powinna się charakteryzować i co oferować? Profesjonalna drukarnia - czym powinna się charakteryzować i co oferować?
Druk czasopism, broszur i katalogów stał się nieodłączną częścią strategii marketingowej każdej firmy. Promocyjne materiały drukowane spełniają swoją rolę efektywniej, niż ulotne reklamy w sieci. Mają one formę fizyczną, a co za tym idzie, przeciętny odbiorca może wrócić do ich przeglądania w dowolnym momencie. Jednocześnie, by przygotować tego typu materiały niezbędny jest nie tylko projekt graficzny, ale także jego wykonawca, czyli drukarnia. Oferta tego typu placówek może być jak najbardziej zróżnicowana. Jednak czym powinna charakteryzować się profesjonalna drukarnia i jaka powinna być jej oferta?
Gwarantujemy anonimowość - zastrzega policja.

Jak wygląda podejrzany o kradzież?

Podejrzany to mężczyzna w wieku około 40 lat, ma około 170 cm wzrostu, czarną brodę. Tego dnia ubrany był w ciemną kurtkę z szarym kapturem, niebieskie spodnie, białe buty, zielono-białą czapkę z daszkiem. Jeśli go rozpoznajesz, śledczy czekają na informacje w komisariacie przy ul. Myśliborskiej 65 lub pod numerem tel. 47 723-51-30, 47 723-52-14, 47 723-52-19. Powołuj się na numer sprawy: KP-D-II-3072/23. Informacje można też przesyłać na adres e-mail: kp-bialoleka.wk@ksp.policja.gov.pl.

(jr)

.
 

Komentarze (1)

# Praca

21.08.2023 13:33

To niech szukają, nie trzeba o tym pisać. W końcu to ich praca.
więcej na forum

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuBiałołęka

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wakacje wrzesień i październik 2023
Wakacje wrzesień i październik 2023