REKLAMA

Białołęka

kronika policyjna

 

Była z dzieckiem w Galerii Północnej. Po jej wizycie zginęło kilka rzeczy

  5 czerwca 2023

Była z dzieckiem w Galerii Północnej. Po jej wizycie zginęło kilka rzeczy
źródło: KRP VI

Kobieta z małym dzieckiem w wózku widoczna na opublikowanych zdjęciach jest podejrzewana o wyniesienie z Galerii Północnej w Warszawie asortymentu o wartości prawie 800 złotych. Policjanci z Białołęki proszą o pomoc w ustaleniu podejrzanej.

REKLAMA

21 kwietnia br. w jednym ze sklepów w galerii handlowej przy ulicy Światowida 17 doszło do kradzieży asortymentu o wartości bliskiej 800 zł. Kobieta widoczna na opublikowanych zdjęciach jest podejrzewana o to przestępstwo. Profesjonalna drukarnia - czym powinna się charakteryzować i co oferować? Profesjonalna drukarnia - czym powinna się charakteryzować i co oferować?
Druk czasopism, broszur i katalogów stał się nieodłączną częścią strategii marketingowej każdej firmy. Promocyjne materiały drukowane spełniają swoją rolę efektywniej, niż ulotne reklamy w sieci. Mają one formę fizyczną, a co za tym idzie, przeciętny odbiorca może wrócić do ich przeglądania w dowolnym momencie. Jednocześnie, by przygotować tego typu materiały niezbędny jest nie tylko projekt graficzny, ale także jego wykonawca, czyli drukarnia. Oferta tego typu placówek może być jak najbardziej zróżnicowana. Jednak czym powinna charakteryzować się profesjonalna drukarnia i jaka powinna być jej oferta?

Kobieta była na zakupach w Galerii Północnej

Ma ona około 20 lat, jest szczupłej budowy ciała, włosy w kolorze ciemnym upięte w kucyk. Tego dnia ubrana była w czarną kurtkę, spodnie dżinsowe w kolorze jasnoniebieskim, czarne buty sportowe. Podejrzana była na zakupach z dzieckiem w wózku, co mogłoby świadczyć, że jest z okolic Tarchomina lub Nowodworów.

Zapraszamy na zakupy

Policja z Białołęki czeka na informacje

Jeśli masz jakiekolwiek informacje, które pomogą w ustaleniu tożsamości poszukiwanej, skontaktuj się z policjantami prowadzącymi tę sprawę w komisariacie przy ul. Myśliborskiej 65 lub pod numerem tel. 47 723-51-30, 47 723-52-20, powołując się na numer sprawy: KP-D-II-2632/23. Informacje można też przesyłać na adres e-mail: kp-bialoleka.wk@ksp.policja.gov.pl. Policja gwarantuje anonimowość zgłaszającym.

(jr)

.
 

Komentarze (2)

# Asa

05.06.2023 23:41

Ukrainka?

# wal ee

13.06.2023 08:35

na 100 % pni z ukrainy
więcej na forum

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuBiałołęka

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wakacje wrzesień i październik 2023
Wakacje wrzesień i październik 2023

REKLAMA

REKLAMA