REKLAMA

Białołęka

kronika policyjna

 

Agresywna kobieta zaatakowała 6-miesięczne dziecko i jego matkę

  1 września 2023

Agresywna kobieta zaatakowała 6-miesięczne dziecko i jego matkę
źródło: KRP VI

Kopnęła w wózek z 6-miesięcznym dzieckiem, zaatakowała jego matkę, a potem znieważyła i naruszyła nietykalność cielesną interweniujących policjantów. Okazało się, że to nie pierwsze agresywne zachowanie tej kobiety.

REKLAMA

Do zdarzenia doszło przed paroma dniami w okolicy Kowalczyka 7 na Żeraniu. Prowadząca wózek matka i jej kilkumiesięczne dziecko byli celem ataku agresywnej kobiety. Napastniczka najpierw kopnęła w dziecięcy wózek, a potem zaatakowała prowadzącą go kobietę.

Na krzyk kobiety zareagował mężczyzna z pobliskiej placówki usługowej, który odciągnął napastniczkę. Wezwano policję. Do czasu przyjazdu mundurowych, wystraszona kobieta schroniła się z dzieckiem w pobliskim lokalu.

Atak na dziecko i matkę na Żeraniu

- Ratownicy medyczni, którzy zjawili się na miejscu zdecydowali o przewiezieniu dziecka do szpitala na badania. Tam stwierdzono, że jego życiu i zdrowiu nic nie zagraża - informuje komisarz Paulina Onyszko. Zatrzymana kobieta nawet w obecności policjantów była bardzo pobudzona, nie chciała się uspokoić i wykonywać ich poleceń. Wyzywała policjantów, była wobec nich bardzo wulgarna. Mundurowi zdecydowali o jej zatrzymaniu.

Zapraszamy na zakupy

Agresywna kobieta z Białołęki

- W trakcie przejazdu do komisariatu 42-latka próbowała zniszczyć wnętrze radiowozu, pluła na policjantów, krzyczała i przeklinała - opisuje komisarz Onyszko.

Policjanci z komisariatu na Białołęce ustalili, że to nie było pierwsze agresywne zachowanie tej kobiety. W praskiej prokuraturze przedstawiono jej sześć zarzutów karnych. Sąd na wniosek prokuratora tymczasowo aresztował 42-latkę na trzy miesiące. Kobiecie grozi teraz pięć lat za kratami.

(jr)

 

Komentarze (4)

# Eidi

02.09.2023 12:08

Bombelki

# Południak

04.09.2023 10:23

To smród z czajki tak działa na ludzi!

# jedwab

05.09.2023 15:52

ciekawe czy to nie była ta pani co ją Doopiasz chciał na Warszawiankę roku...
wulgarna, agresywna, pluła na policjatów... tylko wiek by się nie zgadzał...

REKLAMA

# Ewa80

22.09.2023 12:31

Chora psychicznie skoro to nie pierwszy taki raz. Powinno ją się zamknąć w psychiatryku, dać leki i psychiatrę do rozmowy. Póki się nie uspokoi. Więzienie może tylko pogorszyć umysł i zeszmacić ciało. A jeszcze za to my podatnicy zapłacimy. Wyjdzie i wkońcu komuś zrobi krzywdę.
więcej na forum

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Najchętniej czytane na TuBiałołęka

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Wakacje wrzesień i październik 2023
Wakacje wrzesień i październik 2023

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA