REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Zna ktoś - Pożyczki online netpozyczka24.pl

 olaowoc123

12.01.2019 11:16

Witam, znalazłam portal finansowy: Pożyczki firmy pozabankowe https://www.netpozyczka24.pl/ gdzie można pożyczać bez wychodzenia z domu i to na dowód osobisty. Nigdy nie musiałam pożyczać, więc nie mam doświadczenia i wiedzy. Jednak to, co znalazłam w sieci - netpozyczka24.pl wydaje się optymalnym wariantem na przestrzeni innych propozycji.
Jednak wolałam zapytać, czy ktoś zna temat i może coś więcej...
Z góry dziękuję i pozdrawiam
Ania z Warszawy.

 olaowoc123

02.03.2019 13:30, wpis modyfikowany 2 razy,ostatnio 22.07.2023 18:26

Polecam
Pożyczki na uproszczonych warunkach online - https://www.netpozyczka24.pl/pozyczki-chwilowki-udzielane-bez-konta-bankowego z limitem do 20 000 zł na 48 miesięcy.

# mol

02.03.2019 14:38

XD reklama poziom dno :D nawet nicku nie zmienilas

REKLAMA

 oewonga

25.06.2019 18:30

Witam! Jako przedstawiciel wonga.com zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Jesteśmy wielokrotnie nagradzaną firmą z branży internetowych usług finansowych. Działamy w oparciu o zasady:
- przejrzystości - informujemy o wszystkich kosztach i warunkach korzystania z naszej oferty
- elastyczności - dostosowujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb naszych Klientów
- komfortu - korzystanie z naszych produktów jest proste i wygodne. Nasza oferta jest dostępna online, bez konieczności wychodzenia z domu.
Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią:
- telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub
- poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.
W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomasz | Ekspert wonga.com
* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

# polista

06.12.2019 17:59

Czy mogę aplikować o pożyczkę w wonga bez zaświadczenia o dochodach?

 oewonga

18.12.2019 17:46

Witam! Polista, podczas składania wniosku o pożyczkę w wonga.com zazwyczaj nie wymagamy dokumentów z pracy, urzędów czy zaświadczeń o uzyskiwanych dochodach. Zastrzegamy sobie jednak prawo do poproszenia o takie dokumenty w trakcie dodatkowej weryfikacji Twojego wniosku o pożyczkę. W szczególnych przypadkach jest to niezbędne do zweryfikowania poprawności wniosku i wydania decyzji o przyznaniu pożyczki.
Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią:
- telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub
- poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.
W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomek | Ekspert wonga.com
* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy