REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# workout

04.09.2014 20:01

Dziękujemy Panu radnemu Marcinowi Korowajowi, za zaangażowanie przy tym projekcie i wsparcie tak cennej inicjatywy. Mam nadzieję, że tak jak doprowadził Pan do powstania plaży na Białołęce, tak szybko i powstanie workout park na Białołęce!

# wyborca

04.09.2014 20:02

Jak zwykle Korowaj... a inni gdzie są? Obudzą się przed wyborami z pomysłami jak uzdrowić dzielnice?!

# warszawka

04.09.2014 20:04

Młodzi się organizują jestem za, dobre że coś robią.

REKLAMA

# gość jest niezły

04.09.2014 20:09

Znowu Korowaj napisze sam 100 komentarzy na swój temat jak pod artykulem o progach?

# tata

04.09.2014 20:09

Klasyka - Korowaj prosi - Jaworski daje! A na zielonej Białołęce nie ma kanalizacji!

# skrecik

04.09.2014 20:18

Tak po prostu dziękuję chłopakom którzy wpadli na ten pomysł. Dzieję też burmistrzowi który się okazał bardzo spoko i wyraził zgodę by to gmina budowała ;D

REKLAMA

# Ola

04.09.2014 20:19

Według mnie na Odkrytej!

# Mieszkaniec Odkrytej

04.09.2014 20:21

#Ola napisał(a) 04.09.2014 20:19
Według mnie na Odkrytej!

Poperam

# DJmax

04.09.2014 20:35

Odkryta jest bo blisko tramwaju.

REKLAMA

# gość

04.09.2014 20:48

Również jestem za ul. Odkrytą. Jest blisko tramwaju, oraz szlaku autobusowego Nowodwory - Metro Młociny. A Jeżeli ma to być park na wysokim poziomie to na pewno przyciągnie również mieszkańców innych dzielnic.

# Dariusz Modzelewski

04.09.2014 20:56

Park Picassa oczywiście !!!!

# Dariusz Modzelewski

04.09.2014 21:00

Ja jestem za parkiem picassa , ale nie będę miał nic przeciwko aby powstał na Odkrytej.

REKLAMA

# plażowicz

04.09.2014 22:32

tylko żeby ten workout park nie wyglądał jak plaża

# Tadek

04.09.2014 23:01

Gnoje niech się uczą a nie wymyślają nie wiadomo co!

# basik

05.09.2014 09:23

Picassa

REKLAMA

# picassa

05.09.2014 09:49

Picassa!! I nawet nie ma innej opcji.

# nat

05.09.2014 11:42

Ludzie trzeba się cieszyć, ze coś się dzieje, że młodzi działają i chcą coś zmienić na Białołęce a nie wyrzucać swoje smęty.
Uważam, że to naprawdę dobry pomysł, tym bardziej, że wielu młodych ludzi po prostu nie ma co robić poza domem.
osobiście jestem za Picassa - więcej przestrzeni wokół. Przy Odkrytej jest plac dla dzieci i skatepark już nie wspominając o klientach żółtego dyskontu.
Tak! dla workout parku na Picassa!

# nat

05.09.2014 11:51

do Tadek - sam skończ szkołę :P

REKLAMA

# gościówa

05.09.2014 12:28

Oby nie był to pomysł na miarę tej ohydnej, małej brudnej i beznadziejnej plaży. Generalnie pomysły P. Korowaja to niewypały, ale jak widzę radny wciaż ma grupkę wiernych fanów :P

# nat

05.09.2014 13:18

chciałam zauważyć, że pomysł wyszedł nie od pana Korowaja, ale od młodych ludzi którzy szukali wsparcia w gminie. Widocznie inni radni mają ważniejsze sprawy do roboty. I świetnie, niech każdy zajmie się swoją pracą :P

# prawda

05.09.2014 16:07

#nat napisał(a) 05.09.2014 13:18
chciałam zauważyć, że pomysł wyszedł nie od pana Korowaja, ale od młodych ludzi którzy szukali wsparcia w gminie. Widocznie inni radni mają ważniejsze sprawy do roboty. I świetnie, niech każdy zajmie się swoją pracą :P

Dobitnie i prawdziwie!

REKLAMA

# kkk

07.09.2014 15:36

na odkrytej lepiej.

# stek

07.09.2014 18:04

ten park najlepiej zrobić pod oknami p. Korowaja - nie to nie przejdzie bo za głośno jemu będzie i dzieci nie będą mogły spać w nocy a w dzień uczyć się- najlepiej ;po sąsiedzku tak żeby było niedaleko

# Dobra

08.09.2014 12:18

#stek napisał(a) 07.09.2014 18:04
ten park najlepiej zrobić pod oknami p. Korowaja - nie to nie przejdzie bo za głośno jemu będzie i dzieci nie będą mogły spać w nocy a w dzień uczyć się- najlepiej ;po sąsiedzku tak żeby było niedaleko

Radny Marcin Korowaj pomógł w tej sprawie i chwałą mu za to, nic dodać nić ująć, ale to co tu piszą jest pełne nienawiści! :(

REKLAMA

# piotrek

10.09.2014 15:06

Zdecydowanie Odkryta.

 kmit

10.09.2014 15:10

Odkryta dlatego ze:
1. Blisko tramwaju
2. Blisko głównego ciągu komunikacyjnego
3. W sąsiedztwie skateparku co tworzy swego rodzaju centrum sportowe
4. Jest bardziej we wnetrzu osiedla - park przy picassa z jednej strony ma Wisle, z drugiej zaraz Most Połnocny. A zlokalizowany przy odkrytej będzie z każdej strony otoczony osiedlami.

# max

10.09.2014 21:03

Odkryta

# val de mar

11.09.2014 15:14

Panie Marcinie,
Gratuluję kolejnego sukcesu !
Jest Pan niesamowicie skuteczny !
Workout park to super pomysł i jak zostanie ulokowany w parku Picassa na pewno ożywi osiedle Tarchomin.
Oderwie też młodych od dragów i komputerów :)
Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki za kolejne projekty !

# Mieszkanka

11.09.2014 15:47

A może by jakąś urządzoną zieleń nie tylko dla dzieciaków. Na Tarcho mieszkają ludzie w różnym wieku. Jak przychodzą do mnie znajomi z dziećmi to mam ich gdzie zabrać, maluchy nie mogą się doczekać kolejnej wizyty np. w parku przy Ceramicznej. Na Picassa można by zrobić ławki z prawdziwego zdarzenia (czyt. z oparciem), jakieś oczko wodne , urocze zakątki, można dosadzić jakieś ciekawe gatunki drzew... nie ma gdzie zabrać dorosłych znajomych, nie ma gdzie pójść z książką... w parku na Picassa są już 2 place zabaw i grill, kolejne tego typu place z urządzeniami sprawią, że przestanie to już być park, tak jak ten na Strumykowej (mają być kolejne urządzenia), nie mówiąc już o Henrykowie. Plac zabaw na Ceramicznej, tez zupełnie bezpodstawnie nazywany jest parkiem. A gdzie miejsce dla ludzi, którzy nie są dziećmi? Naprawdę, żeby wypocząć i nacieszyć się zielenią mam jechać do Centrum (sic!) Picassa miał potencjał. Mam nadzieję, że kolejne parki, jeśli w ogóle powstaną, będą miały choć promil charakteru Skaryszaka, pól Mokotowskich, Saskiego, czy Żeromskiego. Architektura zieleni (i nie tylko), jak widać skończyła się wraz z wybuchem II wojny światowej...

# Tarcho

11.09.2014 21:14

Właśnie... wszędzie tylko małpoe gaje dla dzieciaków, zero normalnych parkow. Najgorzej mają ci co kupowali mieszkania z widokiem na parki a maja pod oknami kolejne lunapary :p moze by zlokalizowac takie urzadzenia w jakims innym miejscu, zaadaptowac, któryś z pustych skwerow na Tarchominie. Takich "pól" tu nie brak, np. za petla tramwajową w pobliżu przepompowni Nowodwory.

# Tarcho

11.09.2014 21:17

Właśnie... wszędzie tylko małpie gaje dla dzieciaków, zero normalnych parkow. Najgorzej mają ci co kupowali mieszkania z widokiem na parki a maja pod oknami kolejne lunaparki, moze by zlokalizowac takie urzadzenia w jakims innym miejscu, zaadaptowac, któryś z pustych skwerow na Tarchominie. Takich "pól" tu nie brak, np. za petla tramwajową w pobliżu przepompowni Nowodwory.

# ToMówiłemJa

21.09.2014 19:49

Przy Modlińskiej.
Ogólnie idea jest dobra, mało skomplikowanych elementów to nic do zepsucia przez wandali.

# superInicjatywa

02.02.2015 14:02

ODKRYTAAA! Lepszy dojazd dla wszystkich - ZDECYDOWANIE ODKRYTA !
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy