REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Urzędnicy Białołęki

# xyz

07.09.2016 18:11

Jak ktoś nie czytał - tvnwarszawa.tvn24.pl informacje,news.samowola za zgoda urzednikow zaczal budowe na cudzej dzialce

# Basia

08.09.2016 08:42

W Echu cichosza! Urzędnicy oddali prywatną działkę pod budowę prywatnemu inwestorowi! Zgnilizna idzie od glownego ratusza do pomniejszych ratuszków. Lokalne media milczą

# xxx

08.09.2016 08:55

#Basia napisał(a) 08.09.2016 08:42
W Echu cichosza! Urzędnicy oddali prywatną działkę pod budowę prywatnemu inwestorowi! Zgnilizna idzie od glownego ratusza do pomniejszych ratuszków. Lokalne media milczą

Ja bym zweryfikował rewelacje TVN. To jest nieprawdopodobne, że ktoś ryzykowałby budowę na nieswojej działce. Po co? żeby kasę stracić?

REKLAMA

# xxx

08.09.2016 08:56

Myślę, że ci państwo raczej działali razem i się pokłócili. W to jestem w stanie uwierzyć.

# Wiatr Polny

08.09.2016 09:04

#xxx napisał(a) 08.09.2016 08:56
Myślę, że ci państwo raczej działali razem i się pokłócili. W to jestem w stanie uwierzyć.

Słuchałeś wypowiedzi pani Gawkowskiej rzeczniczki Modlińskiej? Najwidoczniej NIE

# xxx

08.09.2016 09:10

#Wiatr Polny napisał(a) 08.09.2016 09:04

Słuchałeś wypowiedzi pani Gawkowskiej rzeczniczki Modlińskiej? Najwidoczniej NIE

Słuchałem. Jest o czymś innym. Ja po prostu nie wierzę w to, że ktoś podjął decyzję o budowie na cudzej działce. Przecież każdy sąd orzeknie, że to co zbudował jest własnością właściciela działki. Czy ktokolwiek chciałby tak umoczyć kasę?

REKLAMA

# Wiatr Polny

08.09.2016 10:03

Wypowiedz pani rzecznik jak najbardziej dotyczy sprawy jaka została poruszona w reportażu/artykule. http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,samowola-za-zgoda-urzednikow-zaczal-budowe-na-cudzej-dzialce,210979.html jeszcze raz.
Co do sądu...owszem orzekł, ale wyrok nie jest prawomocny (?!?)

# Rebus

08.09.2016 10:08

Nie ma takiego kłamstwa którego by nie powiedziała pani Gawkowska. Za to jej płaca. Jak nie wie to wymyśli, powie że sie nie da albo powtórzy to co jej każą. Echo o tym nie napisze bo ma z urzędem umowy na "reklamy" co widać po obiektyzmie artykulow i promowaniu na okrągło politruków PO
Urzędas powinien natomiast ponieść odpowiedzialność karną i zostać wylany z roboty. HGW już zaczeła czyścić swoich wiec proponuje zrobić wietrzenie też w naszym urzędzie. Koniec z ciepłymi posadkami wcisniętych po znajomości albo koneksjach partyjnych nierobów, ktorzy za nic nie odpowiadaja.Koniec z ustawianymi konkursami dla ludzi bez kompetencji. Nie zamierzam zrzucać się na odszkodowanie jak ktoś z winy takiego urzędasa wreszcie pozwie dzielnice albo miasto o odszkodowanie.

 Taltos2

08.09.2016 10:58

A który urzędas? I który, KONKRETNY, przepis został złamany?

REKLAMA

# seba

08.09.2016 11:20

Problemem w tym wypadku jest uznawanie korespondencji za doreczona nawet jak adresat jej na oczy nie widział. To jest temat dla Echa. Mi taki numer zrobił sąd . Byłem trzy tygodnie na wakacjach. Po poł roku dowiedziałem się że "prawidlowo" doreczono mi wyrok sądu i nie mam jak się odwołać bo minął termin.

# Modlińska 197

08.09.2016 11:36

Taltos2 napisał 08.09.2016 10:58
A który urzędas? I który, KONKRETNY, przepis został złamany?

Jako Naczelny Klakier Ratusza powinieneś chyba wiedzieć który się tak popisał. Zaraz pewnie powiesz że to nie jego wina, biedaczka, każdy może się pomylić, a w ogóle to powinien dostać pochwałę za wspieranie przedsiębiorczości :D Lecicie na oparach panowie

 Taltos2

08.09.2016 11:47

Który, konkretny, przepis został złamany?
Dz.U. z 2016 poz. 23

REKLAMA

 Taltos2

08.09.2016 11:48

USTAWA z dnia 14 czerwca 1960 r. Kodeks postępowania administracyjnego
Rozdział 8
Doręczenia
Art. 39. Organ administracji publicznej doręcza pisma za pokwitowaniem przez operatora pocztowego w rozumieniu ustawy z dnia 23 listopada 2012 r.

 Taltos2

08.09.2016 11:49

Art. 41. § 1. 8) W toku postępowania strony oraz ich przedstawiciele i pełnomocnicy mają obowiązek zawiadomić organ administracji publicznej o każdej zmianie swojego adresu, w tym adresu elektronicznego.
§ 2. W razie zaniedbania obowiązku określonego w § 1 doręczenie pisma pod dotychczasowym adresem ma skutek prawny.

 Taltos2

08.09.2016 11:50

Art. 43. W przypadku nieobecności adresata pismo doręcza się, za pokwitowaniem, dorosłemu domownikowi, sąsiadowi lub dozorcy domu, jeżeli osoby te podjęły się oddania pisma adresatowi. O doręczeniu pisma sąsiadowi lub dozorcy zawiadamia się adresata, umieszczając zawiadomienie w oddawczej skrzynce pocztowej lub, gdy to nie jest możliwe, w drzwiach mieszkania.

REKLAMA

 Taltos2

08.09.2016 11:50

Art. 44. § 1. W razie niemożności doręczenia pisma w sposób wskazany w art. 42 i 43:
1) operator pocztowy w rozumieniu ustawy z dnia 23 listopada 2012 r.

 Taltos2

08.09.2016 11:53

W skrócie, bo za dużo wklejania i strona nie ogarnia: polecam KPA, szczególnie art. 39, 41, 43 i 44. W kwestii doręczeń. Który, konkretnie, przepis został złamany?

 Taltos2

08.09.2016 11:58

Zawsze podziwiam osoby, które bez wiedzy, dostępu do dokumentów, ferują wyroki. Trybun ludowy się znalazł...

REKLAMA

# Taltos2,5

08.09.2016 12:19

Mas dostęp do dokumentów? Czy tylko kłapiesz dziobem jak zwykle? Jak widać jeden klaszcze u Rubika, a drugi u Soi-Kozłowskiej
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe