REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

# ZORRO

27.08.2012 06:06

PRZED WYJAZDEM NA IGRZYSKA ZABRAKŁO ZAWODNIKOWI SKROMNOŚCI. BYŁO ZA DUŻO PROPAGANDY SUKCESU I PRZY OKAZJI LANSU MIEJSKICH DOSTOJNIKÓW. STĄD I PORAŻKA JEST WIĘKSZA

# Antek

27.08.2012 12:55

Zawiódł nadzieje legionowskich dygnitarzy na lansowanie się przy okazji sukcesów sportowych pływaka, a to nic dobrego nie wróży.

# fanka

28.08.2012 21:24

Sport to nie lans! Kto tak myśli gucio wie o sporcie. To, że w małym mieście pojawia się zawodnik, który odnosi sukcesy a przy okazji promuje nasze miasto to chyba nie jest ujma? Wiadomo, że wszyscy oczekują sukcesów a najbardziej sportowiec w tym przypadku nasz pierwszy olimpijczyk ale cóż to tylko sport i czasem długo i dużo trzeba pracować na ten sukces. Ja myślę, że fajnie jest jak przy okazji wyjazdu na tak prestiżowa imprezę jak IO można zaleźć się w gronie rodziny, przyjaciół i włodarzy naszego miasta i coś o tym napisać pokazać zdjęcie mieszkańcom naszego miasta. Myślę, że to nie jest brak skromności ani lansowanie bo to wielkie wydarzenie dla Dawida, trenera, klubu w którym trenuje i oczywiście miasta. To zaszczyt znać takiego człowieka i pływaka jak Dawid bo On swoja pracą i osiągnięciami pokazuje, że sport jest piękny i fascynujący. Gratuluje sukcesów i życzę dalszych sukcesów tak trzymaj Dawid.

REKLAMA

# ewa

29.08.2012 07:14

Szulich nie jest pierwszym olimpijczykiem z Legionowa, o czym jakiś czas temu napisała Gazeta Miejsowa
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break