REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

Rwa kulszowa

# lilianne

11.01.2017 12:00

Moja mama od jakiegoś czasu męczy się z rwą kulszową i nadomiar złego jeszcze chyba z rwą ramienną. Cierpnie jej ręka nie może nic wziąć, wykręcić bluzkę a nogi nie czuje od kolana w dół. Z rehabilitacji zrezygnowała już po 2 razach bo stwierdziła że nic jej to nie daje( miała TENS i galwanizację). Masaż który jej wykonuję nie przynosi żadnych skutków( uczę się w studium medycznym na masażystę)każdy ruch choćby nawet rozcierania czy głaskania wywołujeu niej ból. Co mam robić? wysłać ją do neurologa czy spowrotem na rehabilitację?

# glenne

11.01.2017 12:46

Powinnaś znaleźć mamie dobrego terapeutę. Oraz zapisać ją do innegoneurologa. Aby skonsultowac leczenie. Nie jestem pewna czy w tym przypadku masaż nie będzie jedynie szkodliwy.
Zerknij sobie jeszcze tutaj:
http://rwakulszowa.net.pl/
Na strone jest kilka informacji w temacie.

# irenne

12.01.2017 11:40

spam, spam, spam

REKLAMA

# syla3

08.08.2018 21:44

W takiej sytuacji dobry neurolog może pomóc. Pod nr 22 253 88 88 można zarejestrować się na wizytę do Kliniki Psychomedic. Mają tam bardzo dobrych lekarzy. Można w ten sposób również sprawdzić czy inny lekarz postawił dobrą diagnozę.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe