REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Rwa kulszowa

11.01.2017 12:00 #lilianne
Moja mama od jakiegoś czasu męczy się z rwą kulszową i nadomiar złego jeszcze chyba z rwą ramienną. Cierpnie jej ręka nie może nic wziąć, wykręcić bluzkę a nogi nie czuje od kolana w dół. Z rehabilitacji zrezygnowała już po 2 razach bo stwierdziła że nic jej to nie daje( miała TENS i galwanizację). Masaż który jej wykonuję nie przynosi żadnych skutków( uczę się w studium medycznym na masażystę)każdy ruch choćby nawet rozcierania czy głaskania wywołujeu niej ból. Co mam robić? wysłać ją do neurologa czy spowrotem na rehabilitację?
11.01.2017 12:46 #glenne
Powinnaś znaleźć mamie dobrego terapeutę. Oraz zapisać ją do innegoneurologa. Aby skonsultowac leczenie. Nie jestem pewna czy w tym przypadku masaż nie będzie jedynie szkodliwy.

Zerknij sobie jeszcze tutaj:
http://rwakulszowa.net.pl/

Na strone jest kilka informacji w temacie.
12.01.2017 11:40 #irenne
spam, spam, spam

293/1315 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bielany

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Finanse
 Pożycz do 500 000 euro. Stopa procentowa: 3%. Warunki spłaty: do 15 lat. Plan spłat: miesięczny, kwartalny, roczny lub ryczałtowy. Czas przetwarzania: 2-3 dni (po przedłożeniu wymagań). Skontaktuj się z nami już dziś. E-mail: info.cic.aircus@gmail.com Whatsapp i Viber: +7 926 773-12-69 Strona internetowa: http://busastefan.populiser.com

Dam pracę
 Pracownik ogólnobudowlany. Stawka 14 zł/h netto. Tel. 728- 599-254

Szukam pracy
 Gzella Net poszukuje sprzedawcę do Delikatesów Mięsnych w Warszawa, ul. Kawy, Wąwozowa, Ząbki oraz Pruszków. Jeśli jesteś osobą komunikatywną, dyspozycyjną - prześlij nam swoje CV. Zapewniamy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, szkolenie wprowadzające oraz deputat mięsno - wędliniarski. Wymagamy książeczki do celów sanitarno - epidemiologicznych (lub chęci do jej wyrobienia). E-mail: kariera@gzella.pl, tel: 506 185 336

Nieruchomości zamienię
 Mieszkanie zadłużone własnościowe lub lokatorskie odkupię lub dam na zamianę jedno z moich mieszkań 1 i 2 pokojowych. Jestem zainteresowany odkupieniem domu do remontu, nieruchomości z komornikiem, z lokatorami. Dostałeś w spadku część nieruchomości? Należy Ci się zachowek? Nie przegap go - odkupię spadek, udział w mieszkaniu, domu, kamienicy, działce. Nie jestem pośrednikiem. Tel 733+995+999, zamieniamy@gmail.com *Za mieszkania kwaterunkowe dziękuję.

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie