REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# Chris

18.07.2018 14:33

Był świetny pomysł tężni na CHOMICZOWCE - to urzędasy stwierdzili, że się nie da. Byłoby na co głosować. A tak kasa poszła w rejon, który służy w większej części przyjezdnym. Mogliby chociaż poprawić i porządnie wytyczyć ścieżki na tych Młocinach od strony Wisły

# Zbielan

19.07.2018 21:34

Dla mnie kuriozim jest podział środkow na poszczegolne obszary w dzielnicy. Co roku Radiowo/Wólka dostaje jakąś śmieszną kwotę ktora wystarcza na "aż" 1 projekt. To najbardziej zaniebane czesci dzielnicy i nawet budżet partucypacyjny nie pozwala na równanie szans.

# sandacz

20.07.2018 06:51

#Zbielan napisał(a) 19.07.2018 21:34
Dla mnie kuriozim jest podział środkow na poszczegolne obszary w dzielnicy. Co roku Radiowo/Wólka dostaje jakąś śmieszną kwotę ktora wystarcza na "aż" 1 projekt. To najbardziej zaniebane czesci dzielnicy i nawet budżet partucypacyjny nie pozwala na równanie szans.
To są bogacze ziemscy, ich działki warte są grube setki tysięcy złotych. Maja domy, działki. Po co im projekty. I tak siedzą tylko na swoich posiadłościach.

REKLAMA

# Chris

23.07.2018 10:49

#Zbielan - ma jak najbardziej rację - Radiowo jest najbardziej zaniedbane. Nie mieszkają tu jak ktoś sobie stwierdził "posiadacze ziemscy" na Konstancin to chyba nie wygląda :). Brakuje ścieżek rowerowych do Kampinosu i połączeń rowerowych dróg lokalnych. Zaniedbana jest cześć bielańska Lasu Bemowo, ale oczywiście tu inny zarząd tzw lasów miejskich i nic nie można robić bo tylu urzędników wiec kasy brakuje na inwestycje. Kiedyś ich oficjalnie pytałem co zamierzają robić - np czy w końcu wysprzątają nielegalne zwałowiska odpadów w lesie, poprawią infrastrukturę, ławki, ścieżki - ...odp: w miarę posiadanych środków

# SBP

31.07.2018 08:26

#Zbielan napisał(a) 19.07.2018 21:34
Dla mnie kuriozim jest podział środkow na poszczegolne obszary w dzielnicy. Co roku Radiowo/Wólka dostaje jakąś śmieszną kwotę ktora wystarcza na "aż" 1 projekt. To najbardziej zaniebane czesci dzielnicy i nawet budżet partucypacyjny nie pozwala na równanie szans.

Środki przydzielane są proporcjonalnie do liczby mieszkańców. Ponadto w tym obszarze niewiele jest terenów miejskich na których można realizować projekty.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA