REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# damador

26.01.2015 22:28

po raz 4 ty - i po raz 3 podobno zaprzsiegali radnego - i trak - DALEJ NIE BYLO KWORUM :) jestesmy jedyna dzielnica gdzie ponad miesiac byl radmistrz - czyli osoba na raz beda radna i burmistrzem ... - podajcie sie panowie do dymisji i zrobmy raz jeszce wybory

# asssa

26.01.2015 22:39

niech ktoś zrobi z tym burdelem porządek! bo sami mieszkańcy się zorganizują wywiozą tych nieudaczników na taczkach!

# aaa

26.01.2015 23:16

To bierz taczki i leć na Bankowy bo tam Bufetowa jest do wywiezienia...

REKLAMA

# gregorykoń

26.01.2015 23:26

Dokładnie, trzeba jechać na Bankowy i wywieść na taczkach HGW i grubego mieszkańca Bemowa dżej-dżeja!

# Iwona123

26.01.2015 23:26

Brawo, brawo, brawo! Trzymam kciuki za sprawowanie wladzy bezproblemowo! HGW! Keep
your mackas away!!!

# POrąbane

26.01.2015 23:40

To jest cyrk w ratuszu Bemowa, a Bufet robi kabaret dla odmiany. Liczy się tylko władza, kasa i partia. POrąbane

REKLAMA

# słaby

27.01.2015 05:51

Co za parodia! !! Do czego posuwają się Zygrzak i Dąbrowski aby dorwać się do koryta! Dąbrowski już wygląda jak świnia a Zygrzak wygląda. ..sam nie wiem jaki on ma wygląd. ..słaby porostu:)

# Tubylec

27.01.2015 11:02

Niedługo Zygrzak i Dąbrowski pójdą siedzieć to się skończy ten cyrk, który zgotowali Bemowianom.

# bemowo

27.01.2015 11:19

banda idiotów ten zarząd

REKLAMA

# były radny

27.01.2015 11:41

Dlaczego nikt nie napisze, że to przez opozycję z PiS, PO i BWS jest ta cała degrengolada? Szopka trwa bo oni celowo nie przychodzą na sesję i torpedują w ten sposób działania Rady Dzielnicy.

# Bolek i Lolek

27.01.2015 14:30

HGW ze swoją świtą, jej patrner polityczny PIS i misie z BWS celowo dezorganizują działalność dzielnicy odbierając nowym władzom elektorat. Przy najmniej tak im się wydaję. A TAK NAPRAWĘ kręcą BAT na własną d..... Nie ujadać burki platformiano / pisowskie ;-)

# Goska

27.01.2015 18:42

O! To już kolejny drugi wybór Zygrzaka i trzeci Kulikowskiego i Greziaka. Super panowie!!! Jesteście wyjątkowo sprawnymi osobami, które niszczą naszą dzielnicę. Macie kolejny sukces. ..rozwalenie zajęć prozdrowotnych dla mieszkańców! Czekamy na więcej!!!

REKLAMA

# szymon

27.01.2015 20:13

Mam nadzieję, że koledzy Dąbrowski i Zygrzak po tym jak przez parę tygodni nic nie będą mogli zdziałać to uspokoją się trochę.
Ja głosowałem na jednego z szacownej piątki z PO, którzy oszukali mnie i stali się stronnikami JD. Myślę że osób podobnych do mnie jest więcej a wycieranie sobie ust tym że "przecież my mamy większość" jest delikatnie mówiąc nadużyciem

# volta

27.01.2015 20:16

#szymon napisał(a) 27.01.2015 20:13
Mam nadzieję, że koledzy Dąbrowski i Zygrzak po tym jak przez parę tygodni nic nie będą mogli zdziałać to uspokoją się trochę.
Ja głosowałem na jednego z szacownej piątki z PO, którzy oszukali mnie i stali się stronnikami JD. Myślę że osób podobnych do mnie jest więcej a wycieranie sobie ust tym że "przecież my mamy większość" jest delikatnie mówiąc nadużyciem

Skoro cię oszukali, tzn. że w zasadzie głosowałeś na PiS.

# bemowiak

28.01.2015 06:17

jak można zgasić telebim na ratuszu ??

REKLAMA

# nie można

28.01.2015 08:00

#bemowiak napisał(a) 28.01.2015 06:17
jak można zgasić telebim na ratuszu ??
Nie można, płacimy za to wspólnie (pieniądze podatników) więc jednym się to podoba innym nie (demokracja), będziemy czytać wyświetlane tam myśli pana Jarosława D.

# SweetFocia

28.01.2015 09:44

Redaktorze Burkiewicz-dobra robota!Tak buduję się pozytywny PR!Panowie na zdjęciu się uśmiechają-cud miód.Tylko zapomniała Pan jeszcze umieścić zdjęcia znienawidzonego przez Pana ostatnio-Jarosława Jóźwika-z jakąś taką kwaśną miną...

# xxxmieszkaniec

28.01.2015 10:16

jak zgasić telebim na ratuszu

REKLAMA

# stary Bemowiak

28.01.2015 17:33

HGW nie rób paraliżu na naszym Bemowie.Myślę,ze Zygrzak po takich akcjach Bankowego bedzie najbardziej uczciwym burmistrzem w historii dzielnicy i całej Warszawy.Trochę drażnią mnie te napisy na ekranie, ale cóż trzeba walczyć o sprawiedliwość.Zyczę sukcesu
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA