REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# opilo

05.12.2017 11:16

tak wiem ten kolo to "CYCU" niezły z niego damski bokser!!

# Tatko

05.12.2017 19:59

Na osiedlu ( Chomiczówka ) całkowicie nie widać policji. Na Bielanach wogóle jest ona mało aktywna .
Kiedyś widać były patrole piesze a teraz nic .Jeżdże przez Bemowo codziennie to czasami widać jak kogoś spisują na przystanku a tu daremnie szukać a pod pocztą na Conrada 13 lumpy zasiadają piwko ,winko i przekleństwa.

# Jeep

05.12.2017 21:16

#Tatko napisał(a) 05.12.2017 19:59
Na osiedlu ( Chomiczówka ) całkowicie nie widać policji. Na Bielanach wogóle jest ona mało aktywna .
Kiedyś widać były patrole piesze a teraz nic .Jeżdże przez Bemowo codziennie to czasami widać jak kogoś spisują na przystanku a tu daremnie szukać a pod pocztą na Conrada 13 lumpy zasiadają piwko ,winko i przekleństwa.
Masz z tym osobisty problem chłopcze ???

REKLAMA

# Księżycowy

05.12.2017 23:06

Akurat lumpy spod poczty na Conrada z tego co pamiętam są tam od zawsze....
Są wpisami w krajobraz i specjalnie nie są agresywni wobec osób postronnych, wobec siebie bywa różnie.
Piją bardzo kulturalnie jeśli można się tak wyrazić, ale nigdy przy dzieciach ...
Mogę tak wywnioskować, ponieważ ostatnimi czasy są bardzo duże kolejki na poczcie i mogłem ich poobserwować i robienie z tego problemu jest zwykłym czepianiem się.

# Tatko

06.12.2017 07:24

Problem to wysłuchiwanie bluzg pod pocztą w oczekiwaniu na swoją kolej szczegoónie w lecie .Problem to odawanie moczu na ściane przy murku.Problem to że policji nie widać a jednak Policja powinna patrolować duże osiedla bo giną auta są włamania do mieszkań.

# Jeep

06.12.2017 08:52

Drobne pijaczki spod poczty mi nie przeszkadzają. Śmieszni są i zabawni.
Problem jest kradzieży aut. Sąsiadowi zajumali Toyotę sprzed Bogusławskiego 20. Teren ogrodzony, brama na pilot. W nocy auto wyparowało.

REKLAMA

# kraszan

19.12.2017 20:00

Bardzo źle się stało.

# Syfiasta reklama a

19.12.2017 20:02

Nie ma piernik do wiatraka
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe