REKLAMA
REKLAMA

Przeprowadzka - Ktoś, coś?

15.03.2016 22:04 kmaksiu
Witam, przeprowadzam się do Wwa z Krakowa i szukam jakiejś firmy, która przewiezie cały mój dobytek, czy miał ktoś styczność z tego typu firmami?
16.03.2016 11:19 witelos
Ja korzystałem z firmy Agro-Transmit, tylko w drugą stronę, ponieważ ja z Warszawy, do Krakowa i byłem zadowolony, mimo dalekiej odległości nie podali mi największej ceny, a dowieźli wszystko profesjonalnie :).
16.03.2016 16:14 kmaksiu
witelos napisał 16.03.2016 11:19

Ja korzystałem z firmy Agro-Transmit, tylko w drugą stronę, ponieważ ja z Warszawy, do Krakowa i byłem zadowolony, mimo dalekiej odległości nie podali mi największej ceny, a dowieźli wszystko profesjonalnie :).
Ok, dzięki za odpowiedź, po zweryfikowaniu firmy w Google, mają dużo opinii, więc wszystko już ustalone, umówione i teraz zostaje sfinalizować :).
30.03.2016 19:32 #przemo146
dwa razy korzystałem z firmy Tragarz, raz przeprowadzając małą firmę, drugi raz prywatne mieszkanie, w obu przypadkach pełen profesjonalizm więc polecam przeprowadzki
19.05.2016 16:11 #senca
Odezwij się koniecznie do firmy Japa&Co. Oni też nie mają wysokich cen, także śmiało się do nich odzywaj. Widać, że chłopaki mają smykałkę do tego i wiedzą co robią, także przynajmniej wiadomo, że w ich rękach wszystkie rzeczy są bezpieczne.
08.09.2016 15:27 #Kinia_z_wawy
Pisałam już w innym wątku z czystym sumieniem polecam TomiTrans
.
26.09.2016 21:06 #hopla
W takim razie odezwij się do firmy Japa&Co. Tutaj masz do nich namiary Są najlepsi w tym co robią i nie biorą dużo kasy. Czego chcieć więcej? ;)
14.10.2016 09:13 #tytusa
oj cięzko jest znleżć dobrą firmę przeprowadzkową - wiem bo już dwa razy się przeprowadzaliśmy. W jednym przypadku znajomi nam pomagali i było o niebo lepiej :) jeszcze mam taki pomysł dla osób, które preferują ten typ przeprowadzek http://www.przyjacieldowynajecia.pl/ Tu możecie znaleźć osobę, która wam pomoże przy przeprowadzce. To fajny pomysł na integrację i poznawanie innych osób no i przede wszystkim wymianę wzajemną różnych usług.
22.10.2016 17:16 #kadea
Dla nie największym problemem przy przeprowadzce jest zawsze pakowanie, dlatego ostatnio zamówiłam sobie gotowe opakowania i kartony na pakobud.com.pl dokładnie takie jakie mi były potrzebne i pakowanie poszło gładko.
01.12.2016 10:30 #juaaa
Ja polecam skorzystanie z usług tej firmy http://wtryskownia.eu/ w zakresie kupienia opakowań kartonowych. Są bardzo dobrej jakości i można śmiało powiedzieć, że są bardzo pomocne w zorganizowaniu sobie sprawnej przeprowadzki
25.01.2017 19:36 #christma
W takim razie koniecznie odezwij się do firmy Japa&Co. Oni są najlepsi w tej branży, także nawet się nie zastanawiaj. Zapewniam Cię, kasy z Ciebie nie zedrą ;)
26.01.2017 12:16 DSconstruction
Ciężko o dobrą firmę zajmująca się przeprowadzkami, natomiast warto też pomyśleć z czasem o własnym mieszkaniu, które urządzimy jak tylko będziemy chcieli,a szeroką ofertę mieszkań deweloperskich znajdziecie na DSconstruction.pl
22.02.2017 16:34 #sumra
Ja również mogę Ci polecić firmę Japa&Co. Faktycznie są solidni, a do tego chłopaki są mega fajni, dzięki czemu nie ma w ogóle nerwowej atmosfery przy przeprowadzce. A wszyscy wiemy, ile to nerwów może kosztować.
11.04.2017 10:55 kamil1
zobacz tutaj WIki transport sa ogarnięci Przeprowadzki Warszawa
11.04.2017 12:36 red_lollipop
Myślę, że tutaj bez problemu znajdziecie firmę transportową, która pomoże przy przeprowadzce na terenie Warszawy: http://sprzedajemy.pl/warszawa/uslugi Łatwo tu sobie porównać ceny i wybrać najlepszą opcję.
11.04.2017 14:03 lukaszlukasz
Jeżeli już się przeprowadziłeś to polecam zadbać o sprzątanie. Gdy wprowadzałem się do nowego mieszkania najpierw zamówiłem usługę sprzątania przed wprowadzeniem z tej strony http://www.hojoclean.pl/warszawa a teraz co jakiś czas zamawiam serwis na bardziej gruntowne sprzątanie. Polecam bo oszczędzisz sobie sporo pracy i czasu.
21.04.2017 15:57 #atina
Pewnie, że najlepsi są Japa&Co. Widać, że chłopaki wiedzą co robi. Wszystko sprawnie jest przewożone, bez najmniejszej nawet rysy. Warto się do nich odezwać.
27.04.2017 13:36 #Tomekkk
weź kumpli, skrzynkę piwa i wynajmij busa - może nie najtaniej ale za to najprzyjemniej :) a po przeprowadzce polecam POSPRZATAJMI pl - zleć sobie sprzątanie, za taką kasę jaką akceptujesz - jest tam full firm i osób za rozsądne pieniądze.
27.04.2017 13:37 #Tomasz77
weź kumpli, skrzynkę piwa i wynajmij busa - może nie najtaniej ale za to najprzyjemniej :) a po przeprowadzce polecam POSPRZATAJMI pl - zleć sobie sprzątanie, za taką kasę jaką akceptujesz - jest tam full firm i osób za rozsądne pieniądze.
02.05.2017 15:32 Szamanka
Ja polecam Wam tę firmę - http://taxibagazowka.com/. Z mają przeprowadzką sobie spokojnie poradzili, to i z Waszą sobie poradzą ;)
25.05.2017 17:08 #tulippa
Jeżeli chodzi o przeprowadzki, to bezkonkurencyjna jest firma Japa&Co. Nie mają wysokich stawek, a szybko i sprawnie wszystko przewożą z miejsca na miejsce. Przedzwoń do nich i sama się przekonasz, że są mega sympatyczni.
27.05.2017 16:22 compfin
W Krakowie najlepiej zgłosić sie do Komfort Trans - mają bardzo dobre ceny i odpowiedni sprzęt.
28.06.2017 20:14 #lowda
Faktycznie, firma Japa&Co jest najlepsza w tej branży, także nie ma sensu nikogo innego szukać, tylko trzeba się do nich odezwać. Wtedy całą przeprowadzkę będzie miało się z głowy.
05.07.2017 14:56 #ilaa
My korzystaliśmy z usług firmy Wiki- transportprywatny.com byliśmy bardzo zadowoleni z usługi, panowie punktualnie przyjechali, nie było żadnych opóźnień, wszystko raz dwa i gotowe. Była to prawdziwa pomoc w przeprowadzce a nie kłopot i stres jak to czasem bywa z innymi firmami....
11.07.2017 11:53 #judyma
Ja miałam styczność z firmą Bziuk przy okazji przeprowadzki. Wynajęłam od nich auto z kierowcą, który był na tyle uprzejmy, że pomógł mi znieść cięższe rzeczy. Naprawdę mogę polecić.
24.07.2017 20:53 #masariana
Ja również mogę polecić firmę Japa&Co. Chłopaki sprawnie i szybko wszystko załatwiają, a meble dowożą bez najmniejszego nawet szwanku.
01.08.2017 20:05 MagdalenaG
#judyma napisał(a) 11.07.2017 11:53

Ja miałam styczność z firmą Bziuk przy okazji przeprowadzki. Wynajęłam od nich auto z kierowcą, który był na tyle uprzejmy, że pomógł mi znieść cięższe rzeczy. Naprawdę mogę polecić.
Potwierdzam, obsługa bardzo sympatyczna, miła i kompetentna. Plusem jest również cena u nich.
03.08.2017 10:45 #kinia
mogę śmiało polecić firmę Wiki, przeprowadzka raz dwa, pracownicy wiedzą co mają robić, nam to bardzo ułatwiło
10.08.2017 13:46 #renatap
ja też znam firmę Wiki miałam transport sprzętu sklep- dom i też tutaj mogę polecić, wszystko poszło sprawnie i punktualnie
18.08.2017 15:34 #maryla
chyba dosyć popularna jest ta firma wiki bo znajoma mi o nich też wspominała ;)
21.08.2017 09:45 #szmata szeptana
"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.",,..
24.08.2017 09:06 adl
Jeśli szukasz dobrej firmy przeprowadzkowej to polecam przeprowadzki poznań ceny. Sam korzystałem z ich usług i byłem bardzo zadowolony. Specjaliści w każdym calu. Polecam.
24.08.2017 09:07 #szmata szeptana
"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.",,...
24.08.2017 11:50 #robert
Ta firma Wiki też ma taxi bagażowe, korzystałem nie raz zresztą.
24.08.2017 14:34 #szmata szeptana
"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.",, ."Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.",, .
28.08.2017 19:41 #tevas
Ja jednak uważam, że najlepiej odezwać się do nich: http://www.japa-przeprowadzki.com.pl/ Nie mają wygórowanych cen, a wszyscy są bardzo sympatyczni i szybko wykonują swoją pracę. Dzięki temu, przeprowadzka nie jest aż tak stresująca.
29.08.2017 08:52 #szmata szeptana
Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować..

769/2689 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Kupię części
 Nowe do Fiata 125 + PRL 513-606-666

Nauka
 LEKCJE GRY NA FORTEPIANIE dla miłośników muzyki, w każdym wieku i na każdym poziomie - u pianistki Uniwersytetu Muzycznego. BIELANY (środy) lub ŁOMIANKI (wtorki). Ostatnie wolne miejsca - zapraszam. Tel.608647676

Usługi motoryzacyjne
 Skup TOYOT,skup MERCEDESÓW,skup HYUNDAI H100,skup aut JAPOŃSKICH,NIEMIECKICH,KOREAŃSKICH Zapisz,zapamiętaj nr. 511 268 711 Ogłoszenie zawsze aktualne 7dni w tygodniu 24h Skupujemy MERCEDESY SPRINTERY 208,210,212,213,216,308,310,312,313,316,408,410,412,413,416 KACZORY 207,208,210,307,308,310,407,408,410 Mercedesy 190,124,123 ACTROSY SK MERCEDESY 1117,1120,1317,1320 MERCEDESY 814,817,914,917 MERCEDESY1422,1622,1735,1820,1827,2538,1922,2222,2224 VARIO,MB110 i inne JAPOŃSKIE TOYOTA Hiace Corolla Carina Avensis Dyna Hilux Picnic Camry Rav 4 Land Cruiser Auris Yaris Verso l lnne MAZDA E2200,E2000,NISSAN URVAN,MITSUBJSHI L300, L200,CANTER i inne KOREAŃSKIE HYUNDAI H100,KIA PREGIO,BESTA Samochody,prywatne i firmowe,poleasingowe,poflotowe,płacimy atrakcyjne kwoty Auta w każdym stanie wizualnym,technicznym,prawnym itd. Zapewniamy wszystkie dokumenty do wyrejestrowania aut. Prosimy o kontakt telefoniczny,mejlowy lub SMS oddzwonimy w kilka minut. ZAPRASZAMY 511 268 I11

Usługi inne
 Najtańsza pożyczka od 100 zł do 25000 zł na okres od jednego dnia do 12 miesięcy. Darmowe pożyczki dla nowych klientów. Pozabankowo. On-Line. Więcej informacji na stronie: http://pozyczaj-tanio.pl/

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie