REKLAMA
REKLAMA

Przeprowadzka - Ktoś, coś?

15.03.2016 22:04 kmaksiu
Witam, przeprowadzam się do Wwa z Krakowa i szukam jakiejś firmy, która przewiezie cały mój dobytek, czy miał ktoś styczność z tego typu firmami?
16.03.2016 11:19 witelos
Ja korzystałem z firmy Agro-Transmit, tylko w drugą stronę, ponieważ ja z Warszawy, do Krakowa i byłem zadowolony, mimo dalekiej odległości nie podali mi największej ceny, a dowieźli wszystko profesjonalnie :).
16.03.2016 16:14 kmaksiu
witelos napisał 16.03.2016 11:19

Ja korzystałem z firmy Agro-Transmit, tylko w drugą stronę, ponieważ ja z Warszawy, do Krakowa i byłem zadowolony, mimo dalekiej odległości nie podali mi największej ceny, a dowieźli wszystko profesjonalnie :).
Ok, dzięki za odpowiedź, po zweryfikowaniu firmy w Google, mają dużo opinii, więc wszystko już ustalone, umówione i teraz zostaje sfinalizować :).
30.03.2016 19:32 #przemo146
dwa razy korzystałem z firmy Tragarz, raz przeprowadzając małą firmę, drugi raz prywatne mieszkanie, w obu przypadkach pełen profesjonalizm więc polecam przeprowadzki
19.05.2016 16:11 #senca
Odezwij się koniecznie do firmy Japa&Co. Oni też nie mają wysokich cen, także śmiało się do nich odzywaj. Widać, że chłopaki mają smykałkę do tego i wiedzą co robią, także przynajmniej wiadomo, że w ich rękach wszystkie rzeczy są bezpieczne.
08.09.2016 15:27 #Kinia_z_wawy
Pisałam już w innym wątku z czystym sumieniem polecam TomiTrans
.
26.09.2016 21:06 #hopla
W takim razie odezwij się do firmy Japa&Co. Tutaj masz do nich namiary Są najlepsi w tym co robią i nie biorą dużo kasy. Czego chcieć więcej? ;)
14.10.2016 09:13 #tytusa
oj cięzko jest znleżć dobrą firmę przeprowadzkową - wiem bo już dwa razy się przeprowadzaliśmy. W jednym przypadku znajomi nam pomagali i było o niebo lepiej :) jeszcze mam taki pomysł dla osób, które preferują ten typ przeprowadzek http://www.przyjacieldowynajecia.pl/ Tu możecie znaleźć osobę, która wam pomoże przy przeprowadzce. To fajny pomysł na integrację i poznawanie innych osób no i przede wszystkim wymianę wzajemną różnych usług.
22.10.2016 17:16 #kadea
Dla nie największym problemem przy przeprowadzce jest zawsze pakowanie, dlatego ostatnio zamówiłam sobie gotowe opakowania i kartony na pakobud.com.pl dokładnie takie jakie mi były potrzebne i pakowanie poszło gładko.
01.12.2016 10:30 #juaaa
Ja polecam skorzystanie z usług tej firmy http://wtryskownia.eu/ w zakresie kupienia opakowań kartonowych. Są bardzo dobrej jakości i można śmiało powiedzieć, że są bardzo pomocne w zorganizowaniu sobie sprawnej przeprowadzki
25.01.2017 19:36 #christma
W takim razie koniecznie odezwij się do firmy Japa&Co. Oni są najlepsi w tej branży, także nawet się nie zastanawiaj. Zapewniam Cię, kasy z Ciebie nie zedrą ;)
26.01.2017 12:16 DSconstruction
Ciężko o dobrą firmę zajmująca się przeprowadzkami, natomiast warto też pomyśleć z czasem o własnym mieszkaniu, które urządzimy jak tylko będziemy chcieli,a szeroką ofertę mieszkań deweloperskich znajdziecie na DSconstruction.pl
22.02.2017 16:34 #sumra
Ja również mogę Ci polecić firmę Japa&Co. Faktycznie są solidni, a do tego chłopaki są mega fajni, dzięki czemu nie ma w ogóle nerwowej atmosfery przy przeprowadzce. A wszyscy wiemy, ile to nerwów może kosztować.
11.04.2017 10:55 kamil1
zobacz tutaj WIki transport sa ogarnięci Przeprowadzki Warszawa
11.04.2017 12:36 red_lollipop
Myślę, że tutaj bez problemu znajdziecie firmę transportową, która pomoże przy przeprowadzce na terenie Warszawy: http://sprzedajemy.pl/warszawa/uslugi Łatwo tu sobie porównać ceny i wybrać najlepszą opcję.
11.04.2017 14:03 lukaszlukasz
Jeżeli już się przeprowadziłeś to polecam zadbać o sprzątanie. Gdy wprowadzałem się do nowego mieszkania najpierw zamówiłem usługę sprzątania przed wprowadzeniem z tej strony http://www.hojoclean.pl/warszawa a teraz co jakiś czas zamawiam serwis na bardziej gruntowne sprzątanie. Polecam bo oszczędzisz sobie sporo pracy i czasu.
21.04.2017 15:57 #atina
Pewnie, że najlepsi są Japa&Co. Widać, że chłopaki wiedzą co robi. Wszystko sprawnie jest przewożone, bez najmniejszej nawet rysy. Warto się do nich odezwać.

40/2135 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie