REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

przegląd wycieczek hoteli itd

# katsey

10.03.2017 16:31

podajcie przykłady miejsc w których są promocje na wyjazdy zagraniczne, chociaż nie tylko pewnie. tylko w jakichś rozsądnych cenach naprawdę, bo w zwyklych reklamujących się biurach to te "po promocji" ceny są masakrycznie beznadziejne nadal a poza tym opisy beznadziejne jak z szablonu jakiegoś

# wiktorrr

14.03.2017 13:35

a nie lepiej zorganizować wakacje samemu? jest tyle promocji na loty, do tego jest masa fajnych portali rezerwacyjnych typu booking czy bookapart, że samemu można fajny wyjazd ogarnąć

 Mantyna

14.03.2017 19:20

A to zależy, ja wybieram się na wakacje z oferty topdeals4travel do Topolsicy na Słowenii ale na tym portalu to tam są także i same przejazdy. Więc to akurat do woli każdego kto ma wybór. Ja do tej pory byłam tylko w Chorwacji, więc nie mam porównania niestety.

REKLAMA

# Aishwarya

20.03.2017 21:32

Wyprawy w cudowne zakątki świata zarówno z pilotem jak i indywidualne czy sportowe organizuje Kiribati Club http://www.kiribaticlub.pl/ Są niesamowici, świetnie wszystko organizują. Byliśmy na dwóch wyjazdach z pilotem, teraz myślimy o wyprawie indywidualnej.

# agawa

08.04.2017 21:28

Sprawdźcie sobie koniecznie http://www.hotel3trio.pl. Jest to świetne miejsce na wypoczynek z rodziną czy też ze znajomymi, jak również na spotkania biznesowe. Uważam, że warto się tam wybrać. Mają tam również świetną restaurację.

# Rossita

09.04.2017 11:41

Ja wolę sama sobie organizować wakacje, zazwyczaj loty w fajnych cenach można upolować spokojnie, a jak się poszuka kwater na Bookaparcie czy Bookingu to znajdzie się takie, które nie kosztują milionów.

REKLAMA

# romi

25.04.2017 15:39

#Rossita napisał(a) 09.04.2017 11:41
Ja wolę sama sobie organizować wakacje, zazwyczaj loty w fajnych cenach można upolować spokojnie, a jak się poszuka kwater na Bookaparcie czy Bookingu to znajdzie się takie, które nie kosztują milionów.
dokładnie, taki bookapart to całkiem fajna opcja :)

# Kozio98

06.05.2017 10:43

Gdy planujecie wyjazd nad morze to warto też jak już przeglądacie wiele ofert sprawdzić http://www.morskachatka.pl/ my z rodziną byliśmy już u nich 2-krotnie i w tym roku w sierpniu również jedziemy tak nam przypadło to miejsce do gustu.

# moliera

26.05.2017 11:52

#romi napisał(a) 25.04.2017 15:39
dokładnie, taki bookapart to całkiem fajna opcja :)
Nie mogę się nie zgodzić :P

REKLAMA

# pawel334

12.12.2017 20:49

Najlepsze wakacje? Zdecydowanie jakiś rejs lub wycieczka objazdowa. Powiem szczerze, że nie lubię być przez kilka dni w jednym miejscu, jeśli mam okazję zobaczyć nawet maleńki kawałek świata, który jest dla mnie nowością. Planuje wakacje 2018 ze stroną Podróże i rejsy.

# Ottoman

12.12.2017 21:33

Nie polecam nikomu to syf najgorszy
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break