REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

Pożyczka BEZ ZAŚWIADCZEŃ.

# sknerus24COMpl

13.03.2017 07:14

Gotówka nawet tego samego dnia.
Sprawdź ile Ci pożyczymy ( w ofercie również pożyczka na dowód ) na :
www.aaapozyczka.eu
Akceptujemy dochód z :
- działalność gospodarcza
- emerytura renta
- umowa o pracę
- umowa zlecenie / dzieło
- 500+ / zasiłki / alimenty

# sad

13.03.2017 12:35

spam, spam

# arielka

18.03.2017 12:15

Pierwszy raz słyszę o takiej firmie, a z takimi należy uważać. Ja gdy potrzebowałam dodatkowo 600zł na zakup zmywarki to zawnioskowałam do wonga i dostałam w/w kwotę. Spłaciłam przed terminem, a że była to pierwsza pożyczka to koszt był tylko 10zł.

REKLAMA

# ludwi

19.03.2017 23:33

Czy przy kolejnej w wonga są takie same zasady?

 oewonga

03.04.2017 20:18

Witam! Arielka dziękuję za skorzystanie z naszej oferty pożyczki. Cieszę się, że pieniądze z niej pomogły Ci kupić nową zmywarkę. Wspomnę, że na rynku polskim wonga.com udziela pożyczek krótkoterminowych od 50 zł do 1500 zł dla nowych klientów (koszt pierwszej to 10 zł), ratalnych do 5000 zł dla nowych Klientów oraz 8000 zł dla stałych Klientów. Okres spłaty w przypadku pożyczki krótkoterminowej wynosi od 1 do 60 dni, natomiast w przypadku ratalnej do 18 miesięcy. Koszt pożyczki ratalnej można poznać na stronie wonga.pl, pod suwakami, którymi ustawia się kwotę pożyczki i liczbę rat. Aby wnioskować o pożyczkę należy przygotować: numer konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji) i złożyć wniosek online na naszej stronie internetowej wonga.pl. Decyzja o udzieleniu pożyczki podejmowana jest m.in. po sprawdzeniu wiarygodności kredytowej potencjalnych Klientów w BIK S.A. i biurach informacji gospodarczej oraz ocenie zdolności kredytowej Klientów.
Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=tustolica.
W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomasz | Ekspert wonga.com
* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

 oewonga

03.04.2017 20:40

Witam! Ludwi kolejna pożyczka w wonga.com każdorazowo udzielana jest na indywidualnych warunkach. Można o nią wnioskować od razu po spłacie pierwszej pożyczki. Maksymalny limit dla kolejnych pożyczek w wonga.com może wynieść do 8000 zł, ale kwota ta ostatecznie jest uzależniona od indywidualnie obliczanej zdolności kredytowej. Całkowity koszt pożyczki widoczny jest już podczas składania wniosku - pod suwakami, na których wybiera się kwotę oraz czas, na jaki ma zostać udzielona pożyczka. Dodam, że Klienci wonga.com mają możliwość wzięcia udziału w Programie Korzyści, w którym najwięcej zyskują osoby terminowo spłacające swoje zobowiązania i rozwiązujące interaktywne testy na platformie Kapitalni.org. Spełniając te kryteria, przy kolejnej pożyczce można otrzymać lepsze warunki cenowe pożyczki.
Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=tustolica.
W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomasz | Ekspert wonga.com
* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

REKLAMA

# trash

04.04.2017 08:21

spam, spam, spam

# Maciejka9

02.01.2020 10:11

Faraon24 ma wiele podobnych pożyczek do Wonga ale tańszych
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA