REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

19.10.2017 09:26 Nala
Zgadzam się, moim zdaniem 211 to jeden z bardziej niepunktualnych autobusów (no może w godz. 16-17 w stronę Bukowa, zdarza się punktualność).

Rekordy pobił kurs 18:10 w pierwszym tygodniu października. Aczkolwiek ani jednego dnia, kiedy czekałam ten kurs nie przyjechał o czasie. Najgorzej było 3 października czekałam na przystanku 211 Laurowa w stronę Żerania od godz.18:07 do 18:30. O 18:30 przyjechały dwa autobusy. Czekać 23 minuty na autobus, który powinien jeździć co 10 minut? Oczywiście tego dnia lał deszcz.

Rano z kolei autobus przyjeżdża za wcześnie i na Konwaliowej, tak jak np. dzisiaj o 7:45 (a powinien być 7:48) był pierwszy do skrętu z Modlińskiej na przystanek Konwaliowa, ku przerażeniu wszystkich rodziców z dziećmi gotowymi biec przez Modlińską uratowało czerwone światło (ale autobus był pierwszym pojazdem, więc jeden samochód skręcający mniej i nie dogonilibyśmy), czy tak trudno wyjechać z pętli punktualnie? Rano to bardzo częste "zjawisko".

Moim zdaniem 211 ma zbyt długą trasę, a to jedyna linia która łączy mieszkańców Żerania po obu stronach Modlińskiej.
26.10.2017 11:22 Otniel
Przede wszystkim pora oddzielić skróconą trasę od 211 i utworzyć nową.
211 powinno jeździć z Żerań - Nowodwory lub Dąbrówka Wiślana, a nowa linia (obecna skrócona 211) na trasie Buków - Ceramiczna, Ćmielowska (gdzieś w okolice). Dlaczego?
Ano dlatego, że 211 na tym odcinku obsługuje dużą szkołę, a wkrótce i przedszkole. Nie bez wpływu na zatłoczenie jest nowa galeria handlowa.
26.10.2017 12:00 TomaszNowak
Oczywiście, że złego planowania, które upośledza jakość świadczonych usług i niekiedy paraliżuje ulice, utrudniając przejazdy. Między innymi dlatego poruszając się po stolicy nie ufam miejskiej komunikacji, a podróżuję najczęściej z prywatnymi przewoźnikami np. http://www.autokarwarszawa.pl/ dzięki temu oszczędzam sobie zbędnych opóźnień.

39/6400 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Białołęka

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

2-pokojowe sprzedam
 Jasne,rozkładowe,ciche mieszkanie / 49,6m2, wys.2,75m / na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym /brak windy/. Lokal jest dwustronny. W skład wchodzą dwa pokoje,widna kuchnia,łazienka. Na podłodze dębowy parkiet, okna PCV. Do mieszkania przynależy piwnica. Budynek z cegły z 1955 roku ogrodzony a wejście na teren wewnętrzny "patio"zabezpiecza brama /domofon/. Budynek ocieplony,po remoncie dachu. Klatka schodowa po remoncie-wymienione okna i drzwi wejściowe.W najbliższej okolicy przychodnia, szkoła,przedszkole.sklepy, dworzec PKP,PKS. Mieszkanie posiada odrębną własność KW. Mieszkanie do generalnego remontu. Cena do negocjacji. SPRZEDAŻ TYLKO BEZPOŚREDNIO!!!!

Nieruchomości zamienię
 Mieszkanie zadłużone własnościowe lub lokatorskie odkupię lub dam na zamianę jedno z moich mieszkań 1 i 2 pokojowych. Jestem zainteresowany odkupieniem domu do remontu, nieruchomości z komornikiem, z lokatorami. Dostałeś w spadku część nieruchomości? Należy Ci się zachowek? Nie przegap go - odkupię spadek, udział w mieszkaniu, domu, kamienicy, działce. Nie jestem pośrednikiem. Tel 733+995+999, zamieniamy@gmail.com *Za mieszkania kwaterunkowe dziękuję.

Nieruchomości poszukuję
 CITIHAUS oferuje pomoc w restrukturyzacji zadłużenia, ochronie prawnej obiektów komercyjnych, których zobowiązania takie jak np. kredyty przewyższają wartość nieruchomości, zablokowanie działań komornika. Współpracujemy z bankami, i instytucjami finansowymi. Negocjujemy z wierzycielami. Prosimy o kontakt: 511-422-888 www.citihaus.pl

Różne
 Jestem gotowa rozpalić twoje zmysły do maksimum i sprawić, że po naszym spotkaniu będziesz chciał tylko więcej. Jesteś zainteresowany? Czekam na Twoją wiadomość, jednakże nie trać ani mojego, ani swojego czasu, jeżeli chcesz jedynie sobie popisać, ponieważ szukam tylko zdecydowanych facetów. Wejdź na myero.pl/sonia i napisz lub zadzwoń do mnie.

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie