REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Pomagam dzieciom? O co chodzi?

# koszneks

17.09.2015 14:33

Widziałam co najmniej w kilku miejscach takie wlepy z informacją - pomagam dzieciom. Rozumiecie o co w tym chodzi? W sensie jakiej pomocy? Wlepa nie była podpisana - jest tam kciuk i namiar na profil FB, ale nie miałam jak tego sobie zapisać ;-)

# koszneks

17.09.2015 14:46

Tego to raczej nikt nie wie ;-) Napisz do prowadzących ten profil - również widziałam te wlepy, ale nie mam pojęcia o co chodzi. Być może chodzi o kierunek uświadomienia Polaków w wielu kwestiach, szczególnie związanych z opieką nad dziećmi? Przecież co trochę dochodzi do dramatów w polskich rodzinach :(

# gregas

18.09.2015 14:49

Wiem jedynie, że to akcja na całe miasto, nie wiem tylko dokładnie jaki jest cel, ale samo zwrócenie uwagi na problem dzieci jest istotne. Niby żyjemy w cywilizowanym świecie, a jednak tak jakby było mu do tego bardzo daleko. Chora sytuacja jak dla mnie.

REKLAMA

# hankes

21.09.2015 14:24

Na wlepie jest namiar na Punkty Pełne Dobra, tzn. na taki profil na FB, ale nie ma tam żadnego info o akcji. A moim zdaniem w mieście są ogromne problemy z tematem dzieci, tylko większość z nas nie ma tego w swoim otoczeniu. Co ile słyszymy, że przez jakąś alkoholiczkę coś się stało dziecku? Nie wiem czy to o to chodzi, ale podejrzewam, że tak.

# asiana

22.09.2015 14:43

Ja widziałam wlepy z różnymi tekstami i podobnym motywem, pewnie chodzi o dokładnie to samo. Niech coś robią, ludzie mają gdzieś swoje otoczenie, niektórzy mają gdzieś nawet samych siebie. Nie macie takiego wrażenia? Wszystkie kampanie uświadamiające oceniam pozytywnie.

 nefryt

25.01.2016 14:49

Warto uświadamiać ludzi i pomagać.
Ja ostatnio zacząłem także wspierać organizacje charytatywne już nie tylko od czasu do czasu jak np. Szlachetną Paczkę, ale przy każdej podpisywanej umowie finansowej np. ubezpieczeniu.
Wtedy wchodzę na portal http://www.ideafairplay.pl/ (ideafairplay.pl) i wybieram jaką umowę chce i z jaką firmą.
A co najważniejsze wybieram także organizacje, jakiej chce pomóc. A firma z którą zawarłem umowę przelewa jej pieniądze- część swojego zysku.
Pomagam ,a nic za to dodatkowo nie płacę.

REKLAMA

 hugonTT

25.01.2016 16:36

Też się zastanawiałem, jaki przekaz mają te wlepki. Jeżeli nie jest to jakaś akcja ukierunkowana na konkretną sprawę, a jedynie chęć zwrócenia uwagi na pomoc dzieciom - też ok. Zwłaszcza po tym filmiku z chłopcem, który siedzi na ławce podczas mrozu, bez kurtki, ludzie powinni zauważać dookoła siebie dzieci i ich problemy, bo kto jak nie my ma pomóc.
Swoją drogą - jeśli chodzi o pomaganie - jak wy byście się zachowali spotykając dziecko potrzebujące Waszej pomocy? Bo kasą wspierać jest łatwo, a co dalej?
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024