REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# Też senior

02.07.2014 14:32

Skoro już piszecie o tym nader zacnym miejscu, które mi osobiście jest znane od lat, może wspomniecie w jakie dni tygodnia i jakich godzinach jest czynne? Z góry dziękuję za pozytywne rozpatrzenie powyższego dezyderatu.

# jeszcze nie senior

03.07.2014 22:00

Przykro mi ale dezyderat nie będzie w artykule rozpaczony, ale misiu proponuję Ci ruszyć dupkę i się po prostu przejść ,oczywiście dla zdrowotności .....

# Junior wyjątkowo

03.07.2014 23:26

Też seniorze, skoro znasz od lat, to się podziel z nieobeznanymi i napraw braki w tekście. Wykaż minimum nastawienia prospołecznego...

REKLAMA

# smakosz

16.02.2015 16:19

Wszystko na stronie internetowej www.podpodloga.com

# Adb

18.08.2015 12:06

Może i niezła na samotny wypad na schaboszczaka, ale zdecydowanie nie polecam na większe imprezy. Moje wesele zaczęło się "dzięki" nim fatalnie. Zaserwowali ciepłe białe wino (mimo wielokrotnie ponawianych próśb o to, by było porządnie zaserwowane, bo goście pochodzą z winiarskiego kraju), obsługa na żenującym poziomie, panował całkowity chaos - niektórzy już skończyli jeść, inni jeszcze nawet nie otrzymali obiadu. Kiedy poinformowałam, że nie zamierzam zapłacić całej umówionej kwoty, współwłaścicielka zaczęła PŁAKAĆ, że będzie musiała dopłacać z własnego wynagrodzenia - całkowicie żenujące i nieprofesjonalne zachowanie. Cena b. wygórowana - ponad 100 zł. za szybki obiad bez deseru, bez soków, kawy, herbaty i alkoholu (wino było nasze, mąż musiał dowozić w trakcie, żeby nie poić gości ciepłym białym). Rachunek za "usługę" musieliśmy wydzierać niemal siłą - zdaje się, że płacenie podatków nie jest w tym lokalu normą. Nigdy więcej, szczerze odradzam.

# Bie(L)any

15.03.2016 20:20

Jak się dziaduje i gości weselnych zaprasza do piwnicy pod podłogę to ma się to za co płaci.Jakby się trochę dołożyło a nie żydziło i wesele w jadłodajni robiło, to by się pewnie było bardziej zadowolonym.A nie słoiki obiad wydają w Warszawie, sproszą familije z wszystkich piasków Mazowsza i za 100 zlociszy klawo wtranżolić i wypić by chcieli....ech

REKLAMA

# smakosz kawy

20.02.2017 21:31

W menu. nie ekspresso a espresso
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024