REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

pediatra na Milenijnej

# mała

18.11.2005 15:34

Czy możecie mi polecić dobrego pediatrę w przychodni przy ul. Milenijnej?Czy ktoś korzysta z usług dr. Marciniak, co o niej sądzicie? A może jeszcze gdzieś na Tarchominie są dobrzy pediatrzy?
pozdrawiam

# yyy

18.11.2005 20:07

Polecam dr Adamczyk na Myśliborskiej 95

# Aniabar

18.11.2005 21:42

Jeżeli chodzi o dr Marciniak to czytałam dobre słowo na jej temat na innym forum. Natomiast na Myśliborskiej 95 polecam dr Katarzynę Zatorską-Nyga. Moje małe ją uwielbiają, ja też jestem zadowolona. Tylko, że przychodnia przepełniona.

REKLAMA

# uuu

19.11.2005 20:39

Dr Adamczyk jest super. Ale czekanie 3 dni na wizytę z dzieckiem z gorączką zakrawa na kpinę. A dr Adamczyk, chcąc jakoś pomóc wszystkim potrzebującym, przyjmuje maksymalnie fizycznie możliwą ilość pacjentów, co znacząco obniża czas każdej wizyty i - choć dziecko jest zbadane dokładnie, a diagnoza postawiona słusznie - rodzic nie ma czasu na spokojnie podzielić się wątpliwościami i obawami i o wszystko dokładnie zapytać.

# mała

24.11.2005 10:26

Dziękuję za opinie. Czy na Myśliborskiej cały czas dzieci chore stykają się z dziećmi zdrowymi czy zmienili to już?

# uuu

24.11.2005 22:33

Zmienili :D Zmiana polega na oddzieleniu części dla dzieci chorych i zdrowych... "zagonkiem" dla rejestratorki - biurko z jednej strony, biurko z drugiej, a nad jej głową latają wirusy...

REKLAMA

# gość

30.11.2005 19:26

Drogie mamy, mocno przesadzacie z wirusami w przychodni. Jeśli chciałoby się ograniczyć ich rozprzestrzenianie to należałoby umieścić poradnie dzieci zdrowych i chorych w oddzielnych budynkach, ale i tak nie ma ich więcej niż w autobusie, tramwaju, metrze, sklepie czy choćby kościele. W niektórych przychodniach gabinety i poczekalnie naświetlane są specjalnymi lampami, likwidują "wszystko".

# anika87

13.05.2019 23:10

ja polecam sprawdzonego pediatrę z www.tommed.waw.pl

 Pani Wiosna

24.05.2019 20:37

Internet w Polsce powinien być dla wszystkich bezpłatny i wolny od jakiejkolwiek cenzury! #wiosna @wiosnabiedronia @KGawkowski
https://imgbbb.com/image/emzjZ

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy