REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# krn

16.01.2019 11:11

Jeśli jest problem z zatrudnieniem 1 listonosza przy 4 etatach to może tak podnieść im pensję i mieć chociaż dwóch? Mamy 2019r, a człowiek w stolicy kraju nigdy nie wie czy przesyłka do niego dotrze, listonoszom spoza rejonu (ciekawe na jakich warunkach są angażowani w rejon Głębockiej) nie chce się nawet nacisnąć dzwonka tylko wrzucają awizo.

# roumald

16.01.2019 11:27

Najgorsza jest ta komuno filia przy Kowalczyka.

# Listonosz

16.01.2019 14:51

Odnośnie przeadresowania z innej ulicy jest okres dosylania jeden rok nie dosyłam się przesyłek urzędowych z potwierdzeniem co do pracy zapraszam na jeden dzień
Ludzie opanujcie się
Paczki nie nosi listonosz sprawdź co jest napisane na druku wejdź na stronę Poczty tam jest POCZTEX

REKLAMA

# Ona

16.01.2019 16:43

Podobnie jest na Ostrodzkiej. Listy z drugiego końca Warszawy idą 3 tygodnie. Śmiech na sali...

# rozpacz

16.01.2019 16:51

Mieszkam przy ul. Ostródzkiej nagminnie nie otrzymuje awiza. Czasami wiem, że list/paczka oczekuje na mnie w w puncie Poczty Polskiej S.A., ale awiza brak ewentualnie otrzymuje awizo po 7 dniach od obioru przesyłki. Zastanawiam się ile listów poleconych zostało do mnie wysłanych, a ich nie otrzymałam - mogły to być bardzo ważne dokumenty.
W przypadku przesyłek nierejestrowanych otrzymuje je tylko jeden raz w miesiącu lub raz na półtora miesiąca.
Niestety Poczta Polska S,A, ma wielu klientów również Banki. Czekałam na nową kartę do konta półtora miesiąca, zgłosiłam do Banku że jej nie otrzymałam co Bank zrobił.? zastrzegł ją. A następnego co znajduje w skrzynce na listy? kartę do konta, której nie mogę używać bo została zastrzeżona. I ponownie czekam na kolejną kartę, którą otrzymuje po dwóch miesiącach!
Pytam, jak Poczta Polska S.A. zamierza rozwiązać ten problem

# Emka

16.01.2019 17:05

Wszędzie tak jest. Pozdrawiam z Jabłonny, gdzie poczta często leży miesiąc lub dwa, a awizo nie jest w ogóle zostawiane. Uzasadnienie to samo, brak listonoszy.

REKLAMA

# Ppp

16.01.2019 18:12

Poczta Polska to od lat bastion PiS. Zagłosowaliście w 2015 za komuną to ja macie.

# Black

16.01.2019 20:17

A ja mam przypadek ze awizo jest dostarczane i jakos listonosz nie kwapi sie aby nacisnac na dzwonek. Gdzie moja kobieta siedzi caly czas w domu. Siedziala 9m bo w ciazy a teraz siedzi bo ktos musi zajmowac sie dzieckiem tak wiec jest caly czas w domu. Nie jeden raz dostalismy awizo ale nawet nie sprobowal zadzwonic dzwonkiem.

# blut0

16.01.2019 21:40

Na Aluzyjnej kurier poczty polskiej (nie regularny listonosz z placówki) nie zostawia nawet awizo i nie wiesz wogóle, że paczka czeka do odebrania na poczcie

REKLAMA

# J.B.

16.01.2019 21:49

Na Białołęce przyzwyczaiłam się, że jest dziwnie z usługami pocztowymi. Parę rozsądnych lokalizacji Poczty jest - ale Zielona Dolina należy do urzędu pocztowego niedaleko lewandowa. Wyprawa aż miło. O korespondencji nie wspomnę - bo awiza nie otrzymywałam parokrotnie - dzięki temu parę lat temu zapłaciłam 8 zł kary za niepłacenie podatku :).

# Ist

17.01.2019 18:22

Poczta przy Odkrytej 44 ten sam dramat. Tygodniowo otrzymuję 1-2 paczki a nie wiem nawet jak listonosz wygląda, tylko awizo.

# elo

17.01.2019 20:21

#Ist napisał(a) 17.01.2019 18:22
Poczta przy Odkrytej 44 ten sam dramat. Tygodniowo otrzymuję 1-2 paczki a nie wiem nawet jak listonosz wygląda, tylko awizo.

Ale głupota napisana.
Przecież listonosz nie nosi paczek. Listonosz doręcza listy i listy polecone. Aby nosić paczki, musiałby chyba własnym samochodem je wszystkie wozić.

REKLAMA

# elo

17.01.2019 20:22

pocztę przy Odkrytej akurat chwalę - nigdy nie miałem problemów.

# elo

17.01.2019 20:23

Pocztę przy Odkrytej akurat chwalę - nigdy nie miałem tam problemów.

# bpch

18.01.2019 16:35

Już trzy dni czekam na paczkę z Anglii, chociaż oznaczona jest jako dostarczona!!!
Dostarczona czyli jest gdzieś w Warszawie tylko nie na Białołęce. Co z nią robią????Czego szukają???

REKLAMA

# Juhas

11.02.2019 17:07

Mieszkam na Skarbka z gór pocztą na Berensona to jakaś katastrofa wiecznie problem z internetem lub kolejki że nie ma się jak ruszyć już od swych miesięcy czekam na zwrot przekazu którego nigdzie nie ma nikt nie wie co się z nim stało obsługa fatalna

# Cierpliwości

12.03.2019 19:12

Listy zwykłe jeśli w ogóle docierają, to są po 4-6 tygodniach. Listy polecone, a właściwie awiza w ogóle nie docierają od 4 lat na Ostródzką. Nadawcy listów poleconych otrzymują zwroty z adnotacją awizo nieodebrane. Na Białołęce można się poczuć jak mieszkaniec najbardziej oddalonej wyspy Tristan de Cunha, na której znajduje Poczta. Ciekawe która poczta dostarcza szybciej przesyłki?

# Krysia

14.05.2019 11:48

A ja dostaję listy polecone do skrzynki chociaż nigdy nie wyraziłam na to zgody. Oczywiście nikt na poczcie nie odbiera telefonu.

REKLAMA

 Pani Wiosna

24.05.2019 20:37

Internet w Polsce powinien być dla wszystkich bezpłatny i wolny od jakiejkolwiek cenzury! #wiosna @wiosnabiedronia @KGawkowski
https://imgbbb.com/image/emzjZ
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024