REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

03.09.2014 15:20 #osg
Groty nie potrzebują własnego autobusu do centrum, to osiedle domków jednorodzinnych na krańcu Warszawy i musi się liczyć z tym, że musi najpierw dojechać do dużego osiedla jakim są Jelonki aby tam skorzystać w wielu linii do centrum miasta.
03.09.2014 21:10 #zjelonek
#osg napisał(a) 03.09.2014 15:20

Groty nie potrzebują własnego autobusu do centrum, to osiedle domków jednorodzinnych na krańcu Warszawy i musi się liczyć z tym, że musi najpierw dojechać do dużego osiedla jakim są Jelonki aby tam skorzystać w wielu linii do centrum miasta.
To jakaś nowa teoria komunikacyjna ?
Czy warszawska wizja zwiekszania ilości przesiadek , która w połaczeniu odsuwaniem przystanków od skrzyżowań i skracaniem zielonego dla pieszych przy coraz dłuższych cyklach powoduje wybieranie własnego samochodu ?
Groty to osiedle jak każe inne i powinnno mieć autobus do centrum , albo przynajmnie do najblizszej stacji metra albo SKM.
A teraz nie ma nawet do tramwaju.
Dlaczego na czas zawieszenia kursowania tramwajów nie przedłuzono podmiejskich i 149 do petli Cm Wolski ? Zetka byłaby niepotrzebna.
04.09.2014 07:39 #Bemózg
@ zjelonek - ależ Groty mają już dojazd do najbliższej (na razie planowanej) stacji metra. Autobusy linii 149 dojeżdżają do pętli Osiedle Górczewska, pod którą stacja metra jest planowana. Trzeba tylko poczekać kilka lat - a cóż to jest wobec sześćdziesięciu lat istnienia osiedla...
04.09.2014 18:50 #elEstefador
Bez sensu... Starczy już placów zabaw dla dzieciorobów i ich pociech. Może lepiej zrobić coś dla seniorów.
04.09.2014 19:05 #osg
#zjelonek napisał(a) 03.09.2014 21:10

To jakaś nowa teoria komunikacyjna ?
Czy warszawska wizja zwiekszania ilości przesiadek , która w połaczeniu odsuwaniem przystanków od skrzyżowań i skracaniem zielonego dla pieszych przy coraz dłuższych cyklach powoduje wybieranie własnego samochodu ?
Groty to osiedle jak każe inne i powinnno mieć autobus do centrum , albo przynajmnie do najblizszej stacji metra albo SKM.
A teraz nie ma nawet do tramwaju.
Dlaczego na czas zawieszenia kursowania tramwajów nie przedłuzono podmiejskich i 149 do petli Cm Wolski ? Zetka byłaby niepotrzebna.
Nie nowa tylko aktualna i jak najbardziej prawidłowa.
Groty to nie osiedle jak każde inne, to domki jednorodzinne gdzie większość rodzin pewnie ma własny samochód jak nie dwa. Jest tam mniej mieszkańców niż np. na blokowiskach typu Górce, Jelonki, Nowe Bemowo. Rozumiem, że 20 to pies a nie tramwaj i przy Kocjana nie można się przesiąść do niej? Ponieważ podmiejskie kursują z mniejszą częstotliwością i mają rzadziej przystanki, a dużo jest na żądanie. 149 jest obsługiwane mniejszym taborem ponieważ tam gdzie kursuje jest mniej pasażerów.
PS. Stacja metra o planowanej nazwie Lazurowa będzie miała tylko jedno wyjście po zachodniej stronie i to jeszcze przed wyjazdem z pętli tramwajowej, nazwałbym ją Tesco EXTA.
REKLAMA
09.09.2014 08:12 #zdfwef
#elEstefador napisał(a) 04.09.2014 18:50

Bez sensu... Starczy już placów zabaw dla dzieciorobów i ich pociech. Może lepiej zrobić coś dla seniorów.
Cmentarzy też nie brak w okolicy...
19.05.2019 22:37 #Jackosie
Ale i tak plac zabaw i boisko jest 100 metrów od Grot, we wsi Blizne Jasińskiego

63/2384 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bemowo

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

REKLAMA
LINKI SPONSOROWANE

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

Według władz Warszawy metrem na Bemowo
dojedziemy najpóźniej za:

dni

godzin

minut

sekund
REKLAMA
REKLAMA
oprawki-50%
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Administrowanie nieruchomościami
 Pilna pożyczka bez protokołu 24h Witam Jestem osobą oferującą międzynarodowe pożyczki między osobami w krótkim i długim okresie, od 2000 do 5 000 000 euro dla wszystkich poważnych osób w prawdziwej potrzebie. Kontakt e-mail: rosedupenn@gmail.com

Oddam za darmo
 Oferta pożyczkowa Witaj panie i mistrzu Uczciwość i uczciwość to dwie rzeczy, których brakuje. Oferuję pożyczki poważnym osobom, które mogą mi zapłacić 3% rocznie. Moje warunki kredytowe są bardzo jasne i proste. Dziękujemy za skontaktowanie się ze mną, aby uzyskać więcej informacji PS: korema96@gmail.com

Nauka
 Sprawdzona metoda dla dorosłych - niemiecki przez Skype Pomagam osobą dorosłym w pokonaniu niemieckiego. Witaj przyszły Uczniu! Wiem jak skutecznie i szybko nauczyć Cię mówić i rozumieć po niemiecku. Specjalizuję się w nauce PRAKTYCZNEGO zastosowania języka niemieckiego - w pracy, w życiu... Ucząc się przez Skype musisz używać Twojego słuchu. Dzięki temu poradzisz sobie w przyszłości w rozmowie telefonicznej, będziesz rozumieć co mówią w radio, telewizji oraz przez głośniki na dworcu lub lotnisku. W JAKI SPOSÓB JA UCZĘ? Nauczanie języka to moja pasja. Jeśli naprawdę zależy Ci na tym, aby mówić i rozumieć po niemiecku, to zapraszam na moje kursy. Dzięki mnie wyjście z nowymi kolegami, koleżankami z pracy na piwo nie będzie powodem do stresu. Czekam na Twojego maila lub telefon od Ciebie! Pozdrawiam Jolanta Lektor z pasją Mój mail: jolanta.niemiecki@interia.pl Mój telefon: 790 701 508 www.niemiecki-skype.pl

GIEŁDA SĄSIADÓW - PILNIE POSZUKUJĘ
 Kredyt i finansowanie dla Twoich projektów Jestem gotów sfinansować wszystkie rzetelne projekty inwestycyjne i udzielać pożyczek od 4000 do 50 000 000 euro bez protokołu w maksymalnym czasie 48 godzin. Jestem poważny i czekam, aby cię przeczytać, abyśmy mogli robić interesy dość szybko. Proszę o kontakt, jeśli prośba jest poważna Kontakt: claranoter@gmail.com

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
oprawki-50%
REKLAMA