REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

14.07.2017 16:48 alt123
Wielu imigrantów jest rasistami. Powinno się skończyć z tym, że rasista to tylko polak. Często jeszcze większym rasistą jest ten, który podnosi ten zarzut.
Obowiązują zasady i zwyczaje lokalne danego kraju, w którym się jest. To jest zwyczajny szacunek dla mieszkańców.
Co do tekstu" "Pan mi wyjechał z tekstem, że w jego kraju to kultura rozkwitała, kiedy u nas jeszcze rosła puszcza. " to wystarczyło stwierdzić, że tak, to możliwe, ale patrz Pan co z tą kulturą od tamtego czasu zrobiliście.
17.07.2017 11:34 Weronikatym
Moje rozumowanie jest takie ;) Jeżeli ktoś przychodzi do mnie do domu to ma się mnie słuchać a nie robić cyrk i samowolkę ;)
23.07.2017 07:20 Grall
Coraz częściej widzę muslimów w naszym otoczeniu. Ostatnio całą grupę przy Modlińskiej. 10 brodaczy jakieś 200 metrów przed Mehoffera jadąc od Jabłonny. Obczajają gdzie pierwsze getto wyznaczyć? Żeby tylko zbyt pewnie się nie poczuli. Tu nie Niemcy czy Francja. Tu jest Polska. Tu nie będziemy tolerować gości wprowadzających swoje zasady i swoją religię. A więc panowie muslimowie, uważajcie na to co robicie.
wpis modyfikowany 1 raz, 23.07.2017 07:21 
23.07.2017 08:54 AnnaMaria1960
I to mówią chrześcijanie, którzy podobnie jak Żydzi i Muzułmanie czczą tego samego Boga, opierając swoją wiarę na Bibli. Ci sami, tórzy koronowali żydowską matkę Jezusa (syna Boga-w połowie Żyda) na królową Polski. Ogłosiliście Świętymi Męczennikami tych co zostali zamordowani bo nie chcieli wyrzec się swej wiary i nawracali na nią mieszkańców innych krain, tak jak Wy nie tolerujących obcych. Wstydźcie się! Jak szybko zapomnieliście nauki Jana Pawła II. Gdzie Wasza wiara, gdzie sumienie? Pomyślcie o tym modląc się w niedzielę na mszy.

1/6359 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Białołęka

Dodawanie nowych wpisów wymaga zalogowania się (po uprzedniej rejestracji).

© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie