REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Jaka fototapeta do sypialni

23.05.2017 09:32 #kasiareguska2
Borykam się z tym od dłuższego czasu. Mam małą sypialnię i chciałam ją troszkę powiększyć. To znaczy powiększyć optycznie, bo murów burzyć nie mogę :) No i znalazłam kilka fajnych wzorków tutaj ale nie jestem przekonana co do tego, czy rzeczywiście powiększają. Zabawa nie jest tania, a ja chcę by efekt był taki, że jak się wchodzi do sypialni, to widać przestrzeń. Dodam, że najbardziej podobają mi się wzorki z kwiatami, ale one chyba nie powiększą mojej sypialni.
25.05.2017 11:36 OnaOna
Aby optycznie powiększyć pomieszczenie warto postawić na jasne ściany. Jedną ze ścian możesz udekorować taka tapetą http://loveyourwall.com/ . Są bardzo modne i w wielu wzorach więc na pewno znajdziesz co odpowiedniego.
11.09.2017 10:41 #kosaks
Tutaj masz wszystko pokazane - https://tapetuj.pl/
A ogólnie jeśli chodzi o jakość rozwiązań, to pewnie, że fototapeta powinna znakomicie się sprawdzić i to z wielu powodów. Największe plusy? Oczywiście wygląd, bo tym właśnie można sobie przecież diametralnie odmienić styl i wygląd pomieszczenia. Mylę się?
11.09.2017 11:23 #szmata szeptana
Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.. ... ..
14.12.2017 12:37 serbens
Zobacz sobie te fototapety 3d. Myślę, że coś fajnego sobie wybierzesz.
REKLAMA
14.12.2017 13:21 #syfiasta reklama
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' ..
23.01.2018 11:55 #adarrzz
Najkrótszy czas realizacji mieli w fototap.pl. Akurat pilnie potrzebowałem fototapety w sezonie przedświątecznym i w dwa dni mi dostarczyli na życzenie, bez dodatkowych opłat.
19.02.2018 13:48 Suligent
Zamiast tych fototapet wszystkich byście sobie jakieś obrazy nowoczesne kupili i powiesili na ścianę. Bo na prawdę takie obrazy robią wrażenie i to lepsze niż fototapety.
20.02.2018 09:04 #to syf jest
słaba reklama kiepskiej firmy na darmowym portalu bauahhahahhahahah
21.02.2018 14:31 #kassana
Może poszukaj sobie takiej fototapety, która pokazuje ulice w głębi. To na pewno powiększy Ci optycznie pokój. Albo możesz pomyśleć o ciekawych lustrach. One też zadziałają :)
21.02.2018 15:04 #to syf jest okropny
słaba reklama kiepskiej firmy na darmowym portalu bauahhahahhahahah gg
01.03.2018 10:03 krym
Zgadzam się z poprzednikam-chcąc powiększyć optycznie pomieszczenie postaw na jasne kolory. Zawsze mozesz dodać elementy kolorystyczne w postaci zasłon, czy poduszek dekoracyjnych. Ale poczytaj tez na: http://www.12rund.club/ o technologiach jakie wykorzystywane są podczas drukowania tapet. Popularna jest metoda solwentowa-niestety jest tokstyczna! Znacznie lepszym rozwiązaniem będzie druk przy pomocy odpowiedniego sprzętu np HP Latex-metoda ekologiczna i bezpieczna przede wszystkim dla dzieciaków
01.03.2018 13:23 agnieszkac
Wolę zainwestować w inne dekoracje do aranżacji niż fototapetę bo wiem że drogo wyjdzie, a mi się szybko znudzi.
02.03.2018 15:34 kama45
Fototapeta nie musi się szybko znudzić. Ale może faktycznie tapeta położona na jednaj ze ścian byłaby praktyczniejsza... Fajne propozycje mozna zobaczyć na innetapety.pl. Szczególnie ciekawe sa propozycje od producentów Casadeco, Caselio czy Casamance.
27.06.2018 15:41 #kajka
Ja to zastanawiam się nad tapetą taką przestrzenną, która fajnie zaaranżuje całe wnętrze. Znalazłam ciekawe i nawet tanie fototapety na stronie firmy Foteks. Wydaje mi się, że tego typu wnętrza z tapetami są teraz modne, prawda?
REKLAMA
27.06.2018 21:13 #syf rekklama

29.06.2018 13:48 #miku999
Dobre wzory street art ma www.fototap.pl/fototapety fototap . pl . Salon odświeżałem właśnie w taki sposób. Mam sporo kamienia we wnętrzu, czy akcesoriów pochodzących z pchlich targów. Lubię się otaczać po prostu oryginalnymi rzeczami. Fototapeta to dla mnie chyba idealna alternatywa dla malowania, bo jest znacznie ciekawsza i tak nie nudzi, jak szare ściany.
06.09.2018 13:03 #Maria Jabłońska
Ja ostatnio do sypialni również zamówiłam sobie fototapetę z fototap.pl i jestem bardzo zadowolona z efektu
05.04.2019 11:19 krystek01
Fajne fototapety mają na stronie Grafinia.pl
31.05.2019 10:21 #Lukaszek
Warto rzucić okiem na fototapety na fototap.pl. Dużo ciekawych kolorów i wzorów. Jeśli chodzi o efekt 3D to można tutaj rzeczywiście trafić na obrazy które dobrze wykorzystują ten mechanizm. Z 3D różnie bywa, sam byłem na wielu filmach w kinie z efektem 3d gdzie go w zasadzie nie było widać...
18.06.2019 08:46 #Kamill
Podpowiem stronę fototap.pl. Oferta jeśli chodzi o grafiki mega szeroka. Ja kupiłem tutaj motyw z samochodem sportowym do pokoju synka, i niedawno robiliśmy sobie też z żoną ścianę w sypialni gdzie położyliśmy widok Paryża. Wygląda to bajkowo wręcz ;)
20.06.2019 18:03 #paola d
Szczerze powiem, że nie wiem co Wy widziecie takiego fajnego w tych fototapetach. Już wiele razy oglądałam i przymierzałam się, że może i ja się na nie zdecyduję. Jednak nie, to kompletnie nie jest w moim guście. Może i jestem tradycjonalistką ale naprawdę wolę jak ściany są normalnie tylko pomalowane. Przecież na takiej ścianie zawsze można coś fajnego powiesić, a jak się nam znudzi bez problemu zmienić na coś innego. Tak właśnie zamierzam zrobić i stary obraz w sypialni pojedzie do koleżanki a u mnie zawiśnie jeden z napisów 3d od dekosign.pl. Zastanówcie się czy to nie jest lepsze rozwiązanie i tańsze.
03.07.2019 11:45 #Polookkk
Z tych sklepów które znam to najlepsze wrażenie zrobili na mnie na fototap.pl. Już przy kilku albo kilkunastu aranżacjach dla klientów korzystałem z ich fototapet i zawsze było okej. Porządna mocna flizelina, nowoczesny trwały nadruk w idealnym nasyceniu kolorów.

732/3891 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Dom i ogród
 Nasiona Roślin Jadalnych i Ozdobnych Oferuję nasiona roślin jadalnych i ozdobnych z ekologicznej amatorskiej uprawy. Szeroki wybór pomidorów i papryk, oraz innych warzyw. Bogata oferta roślin ozdobnych kwiaty jednoroczne, byliny, krzewy, a nawet drzewka. Zapraszam do obejrzenia całej oferty: https://allegro.pl/uzytkownik/myone1 Kontakt: myone200882@gmail.com

Finanse
 Prywatna oferta pożyczki E-mail: bermudez01960@gmail.com Mam kapital, który pozwala udzielać pozyczek między operatorami fizycznymi w krótkim i długim okresie od Od 10 000 do 50 000 000 dla wszystkich powaznych osób bedacych w rzeczywistych potrzebach, oprocentowanie wynosi 2% rocznie. Jestem w stanie zadowolić moich klientów w ciagu maksymalnie 24 godziny od otrzymania zakończenia kontaktu. bermudez01960@gmail.com.

Dam pracę
 Zapisz Się Do Klubu BETTERWARE Kupuj bez 30% Marży! Bez ryzyka! Sama rejestracja jest bezpłatna i do niczego nie zobowiązuje. Po zarejestrowaniu w mojej grupie od razu wysyłam katalogi na start! Brak Wpisowego. Możesz kupić nawet 1 produkt z 23-30% zniżką. -Kupujesz dla siebie (bez 30 %-40% marży), używasz produktów Betterware. -Sprzedajesz produkty: oszczędzasz na Marży i zarabiasz dzięki dodatkowym RABATOM. -Budujesz własną strukturę sprzedaży. Oferuję pełne wsparcie i pomoc, oraz katalogi na start. Zapraszam do kontaktu: BETTERWARE.BIZ@GMAIL.COM

Inne nieruchomości sprzedam
 SPRZEDAM miejsce parkingowe! Olbrachta 118. ZADZWOŃ 668- 830-141

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
Nowości do -45%
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Centrum Perfum Lanych
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA