REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

Gimnazjum Pro Futuro - opinie

 antonina22

06.11.2016 21:26

Cześć, znacie może Pro Futuro na Kaliskiego? Szukam dobrej szkoły z wysokim poziomem dla mojej córki. To gimnazjum wpadło mi w oko, bo jest dwujęzyczne, a młoda jest bardzo utalentowana lingwistycznie. Słyszeliście jakieś opinie o tej placówce?

# genka

08.11.2016 00:02

Moim zdaniem dobrze jest inwestować w edukacje dzieci pod kątem nauki jezyków. Tym bardziej gdy twoja córka jest tak uzdolniona. Natomiast jeżeli chodzi o opinie szkoły http://www.profuturo.edu.pl/ to nie masz się co martwić. Moja szwagierka szukała opinii na temat tej szkoły i była bardzo zadowolona :)a jak to jest z językami, są do wyboru czy narzucone przez szkołę ?

# Rapka

08.11.2016 16:49

Też jestem zdania, że trzeba dziecko rozwijać i to w jak najlepszym środowisku. Sama szukam opinii właśnie o tej szkole, strona wygląda świetnie widać że jest to szkoła elitarna. Kładąca nacisk na naukę przez poznawanie.Z tego co czytałam każda klasa ma dwoje wychowawców anglojęzycznego i polskojęzycznego. Co do reszty języków, jest to pewnie kwestia wyboru. Ja jestem prawie przekonana do tej szkoły, muszę zobaczyć jak z poza Warszawy tam będziemy mieli dojazd.

REKLAMA

 antonina22

08.11.2016 18:21

Dzięki za opinię. My jesteśmy w zasadzie z okolicy, także nie będzie problemów z dojazdami. Zależy mi na tym, żeby córka miała blisko do szkoły, no i oczywiście, żeby to była dobra szkoła! Wasze opinie bardzo mi pomogły, dzięki! Na pewno weźmiemy Pro Futuro pod uwagę przy rekrutacji do gimnazjum.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA