REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# Aniaa

15.09.2014 09:15

Bemowo ma twarz kobiety i ta Pani ma mój głos!Jazda po Bemowie obecnie to katastrofa!

# Piotrzys

15.09.2014 17:02

Mój też. Głos na Panią Erbel :)

# lideksynubeka

15.09.2014 18:57

Posrało was?Na wyznawczynię pedofilii i innych zboczeń Krytyki Politycznej chcecie głosowac?
No,chyba,że nie macie dzieci,to nie będziecie się martwić o "edukatorów seksualnych" których Erbelówna powysyła do przedszkoli i żłobków.

REKLAMA

# qwerty

15.09.2014 21:51

"Dochody budżetu Warszawy wynoszą 13 mld zł i rosną z roku na rok. Nadwyżki budżetowe można przeznaczyć właśnie m.in. na dodatkowe lekcje matematyki".
Nadwyżki budżetowe? Uff, kamień spadł mi z serca. Myślałem, że Warszawa jest zadłużona na 6 mld zł.

 Dyzma

15.09.2014 23:10

Kandydatka Zielonych na Prezydenta Warszawy pani Erbel obiecuje warszawiakom bilety komunikacji miejskiej 20 minutowe za 2 złote. Ciekawe kto przebije jej obiecanki. Czekają mnie jeszcze spotkania z kandydatem Warszawskiej Wspólnoty Samorządowej na Prezydenta Warszawy. Może on obeca warszawiakom jeszcze coś bardziej interesującego.

# bemol

16.09.2014 13:48

Czy fundowanie bachorom dodatkowych lekcji matematyki to pedofilia?
Zapomniała p. Erbel, że od wielu lat brak podwyżki za płatne parkowanie, parkingi i miejsca postojowe w m.st. Warszawa zawalone są złomem samochodowym, przystanki komunikacji miejskiej / centrum / blokowane są notorycznie przez wsiobusy itd.

REKLAMA

# gosipuk

16.09.2014 19:56

1. Płatne korki? Przegięcie! Nauczyciele mają uczyć, być zaangażowani i zarabiać w godzinach pracy, a nie obijać się za podatki mieszkańców i ''angażować się'' po godzinach. Ja uczeń nie rozumie to mają tłumaczyć mu do skutku, a nie odwalać robotę.
2. Zakredytowani ludzie mają z podatków sponsorować budowę bloków komunalnych reszcie? To niech tym co mają kredyt go spłaci miasto. Wtedy będzie sprawiedliwie. Każdy może wynająć pokój i żyć skromnie!!!
Ona nie ma pojęcia jak funkcjonuje miasto, jakie są problemy i jak aktywizować ludzi do działania, a nie pasożytowania. A o potrzebach Bemowa to już w ogóle nie ma pojęcia.

# Stary SUbiekt

17.09.2014 07:34

Ja mam nadzieję, że warszawiacy, którzy w tych wyborach maja tak wielu kandydatów niezwiązanych z żadna partią, jak Erbel czy przede wszystkim Piotr Guział przyczynią się do zmiany zasad działania władz w stolicy

# logika

19.09.2014 01:09

Ta baba nie ma zupełnie pojęcia jak funkcjonuje miasto, obiecuje cuda na kiju i na siłę chce wszystkim ulepszać życie. A ja chce jeździć autem i stać w korkach i co? będzie mnie na siłę pchać do komunikacji miejskiej z której w godzinach szczytu ludzie to aż oknami się wylewają? te wszystkie partie zielonych to jacyś zakompleksieni ekoterroryści, a przeciwnicy samochodów i ludzie wierzący w globalne ocieplenie (dokładniej to w to, że to ludzie powodują globalne ocieplenie) niech się zapoznają z tematem, który w wakacjach pojawiał się na wielu portalach internetowych, dzięki dużej ilości CO2 na pustyniach afryki zaczęły pojawiać się rośliny.

REKLAMA

# Wyborca

19.09.2014 01:11

Dużo czytałem o programach wszystkich kandydatów i najrozsądniejszy wydaje się Jacek Wilk, jako jedyny chce skończyć z zadłużaniem miasta i podchodzi logicznie do zarządzania miastem zamiast kierować się fantazjami.

# gosć

19.09.2014 13:35

A zauważyliście, że Dąbrowski już zaczął zaśmiecać Bemowo swoimi plakatami wyborczymi? Na słupach na Nowym Bemowie pełno tego syfu. Pooblepiane słupy, znaki. W okolicy Czerwonych Maków co krok! Czy każdy tam może wieszać na słupach co chce?
Niech ten oszust i złodziej pieniędzy podatników nie zaśmieca dodatkowo mojego osiedla! Szok, że w pudle nie siedzi. Ziomy z PO go wybroniły, bo normalnie to kajdanki za te wszystkie machlojki finansowe, lewe posady itd powinien mieć.

# bem

19.09.2014 23:00

Tak, wszędzie ten syf plakatowy na tekturze.

REKLAMA

# Lubieja jest czysto

20.09.2014 08:43

Pani Erbel przynajmniej nie łamie prawa w odróżnieniu od prawnika Zygrzaka! Zgodnie z art. 63a Kodeksu Wykroczeń ukarany może być t ten, "kto umieszcza w miejscu publicznym do tego nieprzeznaczonym ogłoszenie, plakat, afisz, apel, ulotkę, napis lub rysunek". W takim wypadku osoba naklejająca ogłoszenia ponosi odpowiedzialność i otrzymuje mandat od 20 do 500 zł (w zależności od skali wykroczenia) lub WNIOSEK o ukaranie skierowany do sądu. Ten może wymierzyć karę grzywny w wysokości do 5 tysięcy złotych.

# Precz z komuną

20.09.2014 21:29

Ten Erbel to socjalistka. Socjalizm mieliśmy przez ponad czterdzieści lat i okres ten dobrze wspominają tylko nieroby, sklerotyczni emeryci i emerytowani ubecy. Niech ona lepiej nas nie uszczęśliwia na siłę swoimi pomysłami. Nadaje się natomiast jako krytyk (krytyczka? krytyka?) poczynań kolejnych władz, bo w tym może być dobra.

# Orto Graf

20.09.2014 21:31

@ "logika" - Wyraz "Afryka" pisze się z wielkiej litery.

REKLAMA

# Fizyczny66

21.09.2014 17:11

Precz z komuną#Ja pracuję fizycznie po 10 godzin dziennie i nie jestem nierobem a popieram Panią Erbel.To ona spowoduję zamknięcie Lotniska Babice i zamieni je w park a okoliczni mieszkańcy będą na nią głosować.

# sxr

23.09.2014 13:42

Zamknięcie lotniska Bemowo spowoduje conajwyżej powstanie tam gigantycznego blokowiska.

# Orto Graf

23.09.2014 17:36

@sxr - wyrazy "co najwyżej" pisze się rozłącznie.

REKLAMA

# do Orto Graf

24.09.2014 08:01

Nie "pisze się", tylko "piszemy".

# Orto Graf

24.09.2014 16:26

To piszcie...
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA