REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# peterson

02.07.2014 10:23

Tempo prac tej pseudo firmy prrryk7 jest niesamowite. Coś co można zrobić w dwa dni (małe tandetne rondo) robią już dwa tygodnie, a i tak końca nie widać. Robotnicy (podwykonawcy pseudo fachowcy) tej firemki to widać gołym okiem, że pijaczki spod warszawskich wsi pracujący na czarno. Idąc do pracy rano widzę jak dzień zaczynają od piwa chowając się za blokami lub w krzakach w okolicy. Wracając widzę jak przebierają się przy swoich VW golfach II i kończą dzień także piwem. Mam też prośbę żeby ktoś tą firmę ukarał za robienie składowiska odpadów budowlanych w okolicy budowy i zaśmiecanie ul. Pełczyńskiego.

# tutejszy

02.07.2014 12:49

Peterson, zamiast opluwać, powinieneś być wdzięczny PRK, że nie zamknęli przejścia i przejazdu tylko pozwalają takim jak Ty spacerować przez plac budowy. Tam przecież powinno być ogrodzenie i wtedy musiałbyś nadrabiać z kilometr żeby przedostać się do Górczewskiej. Zamiast docenić to, że ekipa budowlana poszła ludziom na rękę i pozwala przechodzić mimo prowadzenia prac, Ty musisz się uzewnętrznić i pokazać jaki z Ciebie filozof - zakładam, że zgodnie z tym co napisałeś; nie jeździsz golfem, jesteś rodowitym warszawiakiem i nie znasz smaku piwa, jesteś też ekspertem budowlanym, bo już z daleka rozpoznajesz pseudo fachowców. Gratuluję.

# zjelonek

03.07.2014 11:42

Popieram Tutejszego , to prywatny teren i i tylko dzieki uprzjemości mozna jeszcze tędy przejść i nawet przejechać . Ewentualne pretensje nalezy kierować do władz naszej dzielnicy że przez tyle lat nie zrobiła z tym nic , nawet przy okazji budowyAlei Sportów Miejskich , wraz z pytaniem co dalej z planami Pełczyńskiego.
A jak Peterson widzi kierowcę po piwku to powinien zadzwonić na policję.

REKLAMA

# peterson

04.07.2014 08:58

#zjelonek napisał(a) 03.07.2014 11:42
Popieram Tutejszego , to prywatny teren i i tylko dzieki uprzjemości mozna jeszcze tędy przejść i nawet przejechać . Ewentualne pretensje nalezy kierować do władz naszej dzielnicy że przez tyle lat nie zrobiła z tym nic , nawet przy okazji budowyAlei Sportów Miejskich , wraz z pytaniem co dalej z planami Pełczyńskiego.
A jak Peterson widzi kierowcę po piwku to powinien zadzwonić na policję.
Chodziło mi o nadzór budowlany, BHP itd. Nie będę się chwalił publicznie czy poinformowałem policję czy nie bo zaraz jakiś idiota forumowicz posądzi mnie o donosicielstwo. Jak ktoś zostanie ranny albo zginie bo pracuje po piwku to nie moja sprawa tylko tej firmy, pracownika i nadzoru. Ale jak jakieś dziecko wejdzie pod koparkę na nie zabezpieczonym placu budowy to już inna sprawa. PRK7 budując kompleks mieszkaniowy został zobligowany do wykonania ronda i połączenia drogowego z parkingiem Tesco więc nasza cudowna władza powinna pilnować porządku w dzielnicy...

# mkl

11.07.2014 13:46

czy ktoś może posiada wiedzę czy w związku z budową tego wspaniałego ronda będzie jakiś chodnik dla pieszych i czy planują położyć brakujący kawałek do parkingu tesco-na szczęście jest na razie sucho ale jak przyjdą deszcze to tak łatwo się nie przejdzie po tym piachu i żwirze? na chwilę obecną samochody i ludzie poruszają się po kostce, którą położyli-tylko patrzeć jak będzie tam jakiś wypadek. a o tym kawałku łączącym z parkingiem tesco to fachowcy chyba zapomnieli (bo przecież był tam chodnik)

# adriana

01.08.2014 21:42

Podpisuję się pod pytaniem mkl. Czy ktoś wie, jak i kiedy i czy w ogóle będzie zrobiony z przejściem do tesco porządek? Codziennie tamtędy kilka razy przechodzę, często z dzieckiem w wózku i mam wrażenie, że się sama proszę o wypadek/potrącenie.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA