REKLAMA
REKLAMA

Dobre szkolenie z rozwoju osobistego

05.08.2016 12:07 joasia24
Poszukuję firmy, która w profesjonalny sposób prowadzi szkolenia z rozwoju osobistego i pokrewnych tematów. Jestem zmuszona w najbliższym czasie zmienić pracę i umiejętności te będą mi niezbędne. Proszę o pomoc.
07.08.2016 16:24 wwojtek84
Witaj. Myślę, że powinnaś zainteresować się tą firmą. Siedzibę mają wprawdzie w Krakowie, ale widzę, że szkolenia prowadzą w wielu miastach. Pozdrawiam i życzę powodzenia w zmianie pracy :)
13.08.2016 08:42 #Marek K.
joasia24 napisała 05.08.2016 12:07

Poszukuję firmy, która w profesjonalny sposób prowadzi szkolenia z rozwoju osobistego i pokrewnych tematów. Jestem zmuszona w najbliższym czasie zmienić pracę i umiejętności te będą mi niezbędne. Proszę o pomoc.
W stolicy mamy firmę consultingową Valkir. Podaję od razu link to możesz sprawdzić sobie ich ofertę - Tutaj.
24.09.2016 00:10 #Ms Jackson
a moje pytanie kim jesteś konkretnie z zawodu ? bo jesli np chcesz podnieśc swoje kwalifikacje , a jestes np takim specjalistą jak fizjoterapeuta, czy logopeda , psycholog , to firma Soyer , która prowadzi szkolenia różnego rodzaju np integracja sensoryczna . Oczywiście firma organizuje tez kursy dla osób pracujących w kadrach . Najlepiej jak sobie wejdziesz na ich stronę i poczytasz .
20.01.2017 22:15 #milka1
Szkoła trenerów Ster oferuje ciekawa rozwiązania. Dzięki ich szkoleniom można bez problemu prowadzić kursy, szkolenia oraz nauczyć się pracy w grupie. Tutaj http://www.szkolatrenerow-ster.pl znajdziecie więcej informacji na ten temat. Warto tam sobie zerknąć.
11.08.2017 22:32 #eka8
O rozwój osobisty warto zadbać już na etapie wyboru liceum. Warto bowiem decydować się na szkoły, które mają nowatorskie metody nauczania. W ten sposób nauka nie jest nudna i wiele można zyskać.
15.08.2017 13:33 #Elma
na etapie wyboru liceum zgadza się , ale potem i na etapie wyboru studiów , które często jak sie okazuje bywają nietrafione niestety . U mnie na szczescie kierunek , który obie wybrałam okazał się dobrym wyborem . Jestem fizjoterapeutą i pracuję z różnymi grupami , m.in z dziećmi . I to co mnie rozwija to róznego rodzaju kursy . Jak ktoś zastanawia się nad jakimś takim rozwojem to z czystym sumieniem ogę polecić kursy z firmy szkoleniowej Soyer . Jestem tutaj po kursie szkoleniu terapii ręki . Mam dzięki temu szkoleniu certyfikat i uprawnienia
17.08.2017 10:20 #Daria29
Ja zaczęłam od czytania książek o motywacji
17.08.2017 13:05 #szmata szeptana
"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.",,

30/2454 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie