REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# Tomek

11.09.2012 09:36

Za głośno - źle. Za cicho - jeszcze gorzej... To może wyposażyć tramwaje w dzwony, jakie miały parowozy na Dzikim Zachodzie 150 lat temu?

# Kub

11.09.2012 14:18

Czy autor tego artukułu dobrze sie czuje ? Tramwaj widmo ? Mieszkam w okolicy ponad 30 lat i nigdy nie miałem żadnego problemu z tramwajem na starym bemowie. Wręcz przeciwnie, oprócz jazdy samochodem po okolicy wielokrotnie korzystałem z tej linii na starym bemowie. Moze wystarczy patrzec na znaki i przede wszystkim na drogę :). ARTYKUŁ BEZCELOWY !

# Michu

11.09.2012 18:08

Człowieku KZ! Dajże żyć! Szukasz materiału na siłę. Kiedy tramwaje były głośne - było źle, bo były głośne. Teraz są ciche - też jest źle, bo są ciche. Jednotorową linię na Boernerowo pamiętam jeszcze z dzieciństwa, z wczesnych lat 80-tych, jako największą atrakcję warszawskiej komunikacji. Odcinki między mijankami, które wszystkie były wtedy czynne, zabezpieczał archaiczny system świetlny. Pamiętam, jak któregoś dnia dwa tramwaje wjechały z dwóch stron jednocześnie po czym stanęły naprzeciw siebie, a motorniczowie rozpoczęli grę psychologiczną. Problem rozstrzygnął patrol MZK, ale pat trwał dobre 20 minut :-) Mimo to nikomu nic się nie stało...

REKLAMA

# obserwatorwawa

13.09.2012 18:47

Typowo polskie - co by nie zrobić, to zawsze się znajdą niezadowoleni. Znaki są, tory widać i wystarczy tylko się stosować do znaków i uważać. Jak kierowcy nie uważają, to niech tracą samochody a jeszcze powinni płacić za remont tramwaju, jeżeli zostanie przy tym uszkodzony. Zawsze mogą też zrezygnować z samochodu i jeździć tramwajem. Moim zdaniem dobrze, że tramwaje są ciche, jeśli z symulacji wynika, że wystarcza jeden tor to nie ma sensu wydawać kasy7 na kolejny i całą infrastrukturę.

# z bemowa

14.09.2012 18:51

Nic dodać nic ująć wszystko napisali przedmówcy. artykuł nic nie wnosi do tematu. Dodam od siebie że linia nr 20 ma ponad 70 lat, a towarzystwo które się tu osiedliło i któremu wszystko wokół przeszkadza jest napływowe. Tramwaj głośny bo narzekali mieszkańcy " apartamętowców" przy Wrocławskiej- więc źle, cichy- też źle bo autorowi przeszkadza. Może źle że nie gada - UWAGA!!!! Z DROGI ŚLEDZIE BO TRAMWAJ JEDZIE.
Weź się człowieku ogarnij zanim coś znowu napiszesz...

# borneo

15.09.2012 18:47

tramwaj widmo - oniemiałam jak przeczytałam. Pokazałam znajomym i wszyscy padli ze śmiechu, chociaż tekst tramwaj widmo śmieszny nie jest. Autora artkułu odsyłam do trójkąta bermudzkiego, żeby się zastanowił spokojnie, czy warto nadal pisać głupoty o najleszpym połączeniu tramwajowym na bemowie. Najlepszej inwestycji w infrastrukturę, cichej, ekoleogicznej.

REKLAMA

# ehh

25.10.2012 00:43

zawsze zle

# polska

25.10.2012 09:48

#obserwatorwawa
Typowo polskie - co by nie zrobić, to zawsze się znajdą niezadowoleni.
dokladnie....;(

# kokors

18.08.2016 14:38

W mieście z tramwajami jest źle. Myślicie, że tylko tam jest głośno? pl. Unii Lubelskiej. Podobne występują na pl. Zbawiciela, ul. Stawki, Grójeckiej. U nas to już miesiące walki z tramwajarzami, które kompletnie nie przynoszą żadnych efektów. Niby chodzi tylko o nasmarowanie torów, a w praktyce te wszystkie fachury zupełnie nie widzą problemu. Dramat, ale co tutaj robić?

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA