REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Biuro wirtualne czy własne biuro?

08.07.2016 23:06 #Hunica
Czy warto korzystać z usług wirtualnego biura? czy może jednak lepiej mieć własne biuro?
09.07.2016 18:11 wwojtek84
Myślę, że to zależy od charakteru działalności firmy. Jeżeli jednak posiadasz typowo "stacjonarną" firmę, prawdopodobnie wzbudzisz wśród swych klientów większe zaufanie posiadając tradycyjne, realne biuro. A jak już zainwestujesz w taki system, to sprawa będzie tylko łatwiejsza :)
wpis modyfikowany 1 raz, 18.11.2016 10:45 
11.07.2016 10:00 wola
Hej, zależy czy potrzebujesz biura codziennie do pracy? Wirtualne biuro to łatwy sposób na rejestrację firmy pod prestiżowym adresem. Ja na przykład zarejestrowałam firmę w samym centrum Wrocławia, przy placu Solnym. To znacznie obniża koszty utrzymania biura no i masz dostęp do dobrze wyposażonego biura czy salek konferencyjnych. Dodatkowo obsługa korespondencji. Według mnie to świetna propozycja dla freelancerów, czy przedsiębiorców którzy nie potrzebują korzystać z biura codziennie.
wpis modyfikowany 2 razy, 25.10.2016 10:02 
12.07.2016 15:13 androg
To nie ma większego znaczenia, gdyż tak naprawdę wszystkie rodzaje biura mogą działać tak samo, wystarczy tylko, że zapewnisz im dobrą promocję - ostatnio pisali o tym tutaj: http://bit.ly/29ynFQS. Wydaje mi się, że takie praktyki jak AdWords czy pozycjonowanie mogą Ci pomóc przyciągnąć klientów. Jeżeli biuro znajduje się w mieście takim do 50 tysięcy mieszkańców to budżet jaki będzie potrzebny na przyciągnięcie pierwszych klientów jest relatywnie niski, więc chyba warto się nad tym głębiej zastanowić.
14.11.2016 15:47 #humreł
Coraz bardziej się opłaca wirtualne. Jest to po prostu wygodne rozwiązanie dla firm MŚP. Oszczędza się czas i pieniądze. Zerknijcie sobie na Amset http://amset.pl/oferta/ to jest faktycznie przykład dobrego wirtualneg o biura.
REKLAMA
14.11.2016 18:56 #komodox
można spytać co oznacza firma MŚP ???

perfektmebel.pl
15.11.2016 12:30 #Oleksi
No a jeśli macie biuro w miejscu zamieszkania? To czy faktycznie w tym przypadku opłaca się wirtualne biuro? Chyba nie bardzo. Tak czy siak warto też korzystać z narzędzi online np. takich specjalnych kalkulatorów dla przedsiębiorców z http://poradnikprzedsiebiorcy.pl/ :)
15.11.2016 12:36 #mojka90
Biuro wirtualne to jest duża wygodna. Teraz jest pełno takich opcji w sieci, o pierwsza z brzegu http://gotowe-spolki.co.pl/ To jest spora oszczędność czasu i pieniędzy. Warto się nad tym zastanowić.
27.11.2016 13:00 Bleszka
Zależy czego tak naprawdę potrzebujesz. Jeśli chodzi o to by obniżyć koszta prowadzenia biura to jak najbardziej warto pomyśleć o biurze wirtualnym. Tym sposobem można posiadać adres do korespondencji i założenia firmy bez płacenia ogromnych pieniędzy za biuro. Często jest to bardzo dobra sprawa dla mniejszych firm jak i osób niezależnych. Ogólnie polecam o tym przeczytać sobie na: http://ideaplace.pl/pl/
18.05.2017 11:53 Lucjana
Ja jestem za własnym biurem, takie wirtualnie moim zdaniem nie pokazuje profesjonalizmu firmy. Proponuje biura z http://daa.pl/z8s jest tam kilka biurowców do wyboru. Zawsze lepiej spotkać się z klientem w tak zwane cztery oczy we własnym biurze niż omawiać jakieś sprawy przez maile lub na spotkaniu na mieście. Trzeba zawsze dbać o profesjonalny wizerunek firmy i powinna ona być dość elastyczna dla klienta. Tak sobie teraz myślę, że nie zaszkodzi mieć normalnego biura oraz wirtualnego.
26.05.2017 23:58 #karol00
Biuro wirtualne jest zdecydowanie lepszą opcję, jak można obciąć niepotrzebne koszty to czemu nie. Ja mam w Ale-biuro na Mickiewicza zarejestrowaną firmę i naprawdę polecam, dobre ceny jak na taką lokalizację i świetna obsługa.
17.07.2017 14:16 #Adinowak
Wszystko zależy od rodzaju firmy. Ja będąc cały czas w trasie wybrałem opcję z biurem wirtualnym. http://www.mlokal.eu/ zaoferowało mi korzystne warunki i lokal z niezłą lokalizacją, na którą klienci widząc na wizytówkach zwracają uwagę.
03.08.2017 18:23 #AdamS.
Biuro wirtualne jest dla wielu osób ciekawym rozwiązaniem, wiadomo, że nie dla wszystkich ale dla sporej części. Moi znajomi mają pozakładane takie biura w http://www.cubecentre.com/ Chwalą sobie, szczególnie wygodę i pomoc ze strony obsługi.
04.08.2017 12:50 EwelinaBudzynska
Chyba lepiej mieć własne biuro i dodatkowo bardzo dobre i sprawdzane biuro rachunkowe na terenie Warszawy.
Moja koleżanka prowadzi biuro matrymonialne i nie ma żadnego pojęcia o rachunkach itp , poleciłam jej firmę z którą mój mąż pracuje http://www.libri.waw.pl/. Profesjonalna i bardzo miła obsługa. Polecam.
wpis modyfikowany 1 raz, 04.08.2017 12:54 
30.08.2017 10:02 shay
Wirtualne biuro ma swoje zalety, jednak dobrze jest mieć swoją własną przestrzeń, gdzie można spotkać się z zespołem. Tak naprawdę teraz fajnie rozwija się infrastruktura biurowa w wielu miastach. Przykładem jest kompleks biurowy imagine w Łodzi. Lokalizacja sprawia, że będzie to jedno z popularniejszych miejsc.
30.08.2017 10:09 #szmata szeptana
Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować...
27.11.2017 12:09 vega195
To zależy do możliwości finansowych firmy. W małej firmie wirtualne biuro może się sprawdzić, w pozostałych już niespecjalnie. Jeśli nie wiecie jakie biuro wynająć, to w Akademii Najemców prowadzą darmowe kursy z tego zakresu - powinny pomóc, nie tylko w wynajmie, ale i aranżacji biura.
REKLAMA
27.11.2017 12:38 #syfiassta reklama,.,
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom.....
06.12.2017 13:43 #k666
ja uważam, że lepiej wynająć normalne biuro, jeśli chodzi o biura w Warszawie, szczególnie na Woli to polecam firmę www.gwiazda.info
06.12.2017 15:28 #przykre to
to przykre, że ludzie muszą uciekać sie do zarobkowania w tak podły sposób. Nigdy nie wdzieli na oczy danej firmy czy produktu a polecają, wychwalają. Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne
21.12.2017 11:26 MaksMan
Wirtualne biuro to świetne rozwiązanie, tym bardziej, jeśli znajduje się ono w centrum Warszawy. Ja korzystałem z usług Cube Centre i jestem zadowolony, bo ilość moich klientów znacząco wzrosła.
21.12.2017 12:30 #przykre to,
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' ..

1191/3242 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

2-pokojowe sprzedam
 Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 44,4 m2. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju, łazienki oraz balkonu. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w kamienicy. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania, przeprowadzono generalny remont. Wszystkie okna zostały wymienione, w pokojach na podłodze deska, w przedpokoju, aneksie kuchennym i łazience położony gres. Kuchnia wyposażona w meble w zabudowie, lodówkę, płytę grzewczą, piekarnik, okap, zmywarkę. Zapraszam do bezpośredniego kontaktu: 500-410-500

Dam pracę
 Zatrudnię panią do gotowania obiadów, Tarchomin, tel. 510- 520-797

Turystyka
 Wynajem autokarów klasy lux Ibatur na narty/ wyjazdy narciarskie/snowboardowe Wynajem busów oraz autokarów turystycznych Ibatur na narty: - wyjazdy narciarskie, - dowóz osób na kursy narciarskie i do szkółek narciarskich. Oferty dla zorganizowanych wyjazdów grupowych na narty, wyjazów integracyjnych na naukę jazdy na nartach lub snowboaradzie. Gwarantujemy udany przejazd na wyjazdy narciarskie dla studentów, firm oraz osób indywidualnych. Więcej informacji: http://ibatur.pl/wynajem-autokarow/ tel: 795 404 404/85 7 404 404

Administrowanie nieruchomościami
 Oferta pożyczki pomiędzy osobami. Witam oferujemy pożyczki między osobami w wysokości od 2 do 15% do uzgodnienia tylko gwarancje na żądanie, ale uczciwy i uczciwy i niezawodny. skontaktuj się z nami już dziś daj nam znać, ile pieniędzy chcesz. Kontakt: interfinance72@gmail.com Kwota obowiązuje: od 1000 do 10 000 000 EUR

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA