REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# Chris

18.07.2018 14:33

Był świetny pomysł tężni na CHOMICZOWCE - to urzędasy stwierdzili, że się nie da. Byłoby na co głosować. A tak kasa poszła w rejon, który służy w większej części przyjezdnym. Mogliby chociaż poprawić i porządnie wytyczyć ścieżki na tych Młocinach od strony Wisły

# Zbielan

19.07.2018 21:34

Dla mnie kuriozim jest podział środkow na poszczegolne obszary w dzielnicy. Co roku Radiowo/Wólka dostaje jakąś śmieszną kwotę ktora wystarcza na "aż" 1 projekt. To najbardziej zaniebane czesci dzielnicy i nawet budżet partucypacyjny nie pozwala na równanie szans.

# sandacz

20.07.2018 06:51

#Zbielan napisał(a) 19.07.2018 21:34
Dla mnie kuriozim jest podział środkow na poszczegolne obszary w dzielnicy. Co roku Radiowo/Wólka dostaje jakąś śmieszną kwotę ktora wystarcza na "aż" 1 projekt. To najbardziej zaniebane czesci dzielnicy i nawet budżet partucypacyjny nie pozwala na równanie szans.
To są bogacze ziemscy, ich działki warte są grube setki tysięcy złotych. Maja domy, działki. Po co im projekty. I tak siedzą tylko na swoich posiadłościach.

REKLAMA

# Chris

23.07.2018 10:49

#Zbielan - ma jak najbardziej rację - Radiowo jest najbardziej zaniedbane. Nie mieszkają tu jak ktoś sobie stwierdził "posiadacze ziemscy" na Konstancin to chyba nie wygląda :). Brakuje ścieżek rowerowych do Kampinosu i połączeń rowerowych dróg lokalnych. Zaniedbana jest cześć bielańska Lasu Bemowo, ale oczywiście tu inny zarząd tzw lasów miejskich i nic nie można robić bo tylu urzędników wiec kasy brakuje na inwestycje. Kiedyś ich oficjalnie pytałem co zamierzają robić - np czy w końcu wysprzątają nielegalne zwałowiska odpadów w lesie, poprawią infrastrukturę, ławki, ścieżki - ...odp: w miarę posiadanych środków

# SBP

31.07.2018 08:26

#Zbielan napisał(a) 19.07.2018 21:34
Dla mnie kuriozim jest podział środkow na poszczegolne obszary w dzielnicy. Co roku Radiowo/Wólka dostaje jakąś śmieszną kwotę ktora wystarcza na "aż" 1 projekt. To najbardziej zaniebane czesci dzielnicy i nawet budżet partucypacyjny nie pozwala na równanie szans.

Środki przydzielane są proporcjonalnie do liczby mieszkańców. Ponadto w tym obszarze niewiele jest terenów miejskich na których można realizować projekty.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy