REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

Rwa kulszowa

# lilianne

11.01.2017 12:00

Moja mama od jakiegoś czasu męczy się z rwą kulszową i nadomiar złego jeszcze chyba z rwą ramienną. Cierpnie jej ręka nie może nic wziąć, wykręcić bluzkę a nogi nie czuje od kolana w dół. Z rehabilitacji zrezygnowała już po 2 razach bo stwierdziła że nic jej to nie daje( miała TENS i galwanizację). Masaż który jej wykonuję nie przynosi żadnych skutków( uczę się w studium medycznym na masażystę)każdy ruch choćby nawet rozcierania czy głaskania wywołujeu niej ból. Co mam robić? wysłać ją do neurologa czy spowrotem na rehabilitację?

# glenne

11.01.2017 12:46

Powinnaś znaleźć mamie dobrego terapeutę. Oraz zapisać ją do innegoneurologa. Aby skonsultowac leczenie. Nie jestem pewna czy w tym przypadku masaż nie będzie jedynie szkodliwy.
Zerknij sobie jeszcze tutaj:
http://rwakulszowa.net.pl/
Na strone jest kilka informacji w temacie.

# irenne

12.01.2017 11:40

spam, spam, spam

REKLAMA

# syla3

08.08.2018 21:44

W takiej sytuacji dobry neurolog może pomóc. Pod nr 22 253 88 88 można zarejestrować się na wizytę do Kliniki Psychomedic. Mają tam bardzo dobrych lekarzy. Można w ten sposób również sprawdzić czy inny lekarz postawił dobrą diagnozę.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA