REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Bialolecki Festyn na Bani!?

# lestat

14.06.2003 23:21

Mielismy fajna nowoczesna sztuke - impresje teatralna na festynie. W skrocie: wychodzi zalany facio na scene i udaje trzezwego, belkoczac 2 (dwa!) slowa przez 10 minut. Obwiazuje scene dratwa, chyba tylko po to, aby trafic do wyjscia:-) po tym pokazie frywolnego humoru;-) Czekalem tylko az pusci pawia na zgromadzona publicznosc - w wiekszosci dziecieca!!! Brawo studio animacji!!!! Prosze o wiecej takich "animacji", tylko nie w obecnosci mojej i mojej rodziny. Proponuje przeniesc siedzibe "szanownego osrodka" do pobliskiej mordowni, gdzie publicznosc napewno zrozumie glebie przekazu! Co najwyzej taki "sztukmistrz" moze dostac w gebe ulgowo, od mniej zorientowanego klienta (co sie zreszta nalezalo!! ale tak na scenie? przy ludzikach? raczej nie wypadalo!).
pozdrawiam Tarchomin
lestat

# znajomy kot

14.06.2003 23:59

Be znieczulenia tu się nie da żyć.....

# kasia2

15.06.2003 09:15

Nie rozumiem?Prowadzący festyn był pijany???Czy ktoś to jescze widział???Prosze o szczegóły.

REKLAMA

# lestat

15.06.2003 11:21

to nie zauwazylas tego goscia ze sznurkiem na scenie w przerwie dzieciecych wystepow piosenki??? ten rzucal sie szczegolnie w oczy. choc i inni organizatorzy nie byli zupelnie trzezwi:-) pare osob to zauwazylo i odeszlo lekko zdegustowane....
ale festyn ma swoje prawa!;-)
pzdrw
lestat

# bracia kasowscy

15.06.2003 20:29

Ten ze sznurkiem to nie był prowadzący festyn tylko facet z tego studia animacji. Miało być dell'arte wyszło delira'arte z przewagą tego pierwszego.

# widz

15.06.2003 21:37

w okresie jawności należy rozliczyć dzielnicę z tych wyrzuconych naszych pieniędzy! festyn się obraża na określanie tego co działo się pod gminą jego nazwą.

REKLAMA

# playgirl

15.06.2003 23:01

Faceci na bani są tacy ... zmysłowi......A ten festyn śni mi się jeszcze po nocach. Jeszcze.... jeden taki festyn.

# mitret

16.06.2003 12:24

a mnie się podobał chór avetki. fajne stroje, ladnie spiewaly (wlasciwie spiewali, bo byli tam tez faceci) przeboje z lat 70, na kilka glosow... szkoda ze tylko kikanascie minut...
Czy ktoś wie skąd są avetki?

# RR

16.06.2003 12:37

Poszukaj na tym forum - są z parafii Płudy. Prowadzi Bartek Włodkowski

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe