REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

13.05.2017 19:45 #Joasia
Ja też chętnie pomogę. Dajcie znać
14.05.2017 06:28 #czytelniczka
Masakra. Miło się czyta komentarze osób, które chcą pomóc temu panu, ale co do komentarza pana Huberta Marciniaka mam taką dygresję, że nie można nikogo zmusić do tego, aby opiekował się swoimi rodzicami. Jest to przykre, ale prawdziwe, i w ostatnim czasie coraz bardziej powszechne. Tak naprawdę, to nie wiadomo do końca, czy to dzieci tego pana nie chcą, bądź nie mogą utrzymywać z nim kontaktu, czy też ten pan podjął taką decyzję. Lepiej nie podejmować pochopnych kroków, bo mogą być z tego same kłopoty. W życiu różnie się układa, w rodzinie również, więc nie wiem czy jest potrzeba ingerowania w relacje rodzinne tych ludzi.
14.05.2017 19:33 #Irina
Byłam dziś u Pana Bolesława. Najbardziej potrzebuje opału - drewna, brykietów, czegokolwiek, byle niewielkiego - koza jest malutka, zmieszczą się w niej jakieś 20 cm gałązki lub brykiet - jak do kominków z Obi. Pan nie ma wody ani prądu, wiec żeby zagotować wodę musi rozpalić kozę, a opału praktycznie nie ma. Pan Bolesław prawie nie wychodzi z działki. Zatem - najbardziej potrzebne są stałe dostawy wody, opału i czegoś do jedzenia. Panu Bolesławowi przydałyby się też ubrania - spodnie, koszule, koszulki - na bardzo szczupłą osobę wzrost 160 cm. Buty - wygodne, jak dla starszej osoby, myślę, że rozm. 38 mógłby być. Jestem umówiona z Panem Bolesławem na czwartek rano. Gdyby ktoś chciał coś mu przekazać, proszę o kontakt na priv.
14.05.2017 22:42 #Arek
W którym miejscu są te ogródki??
15.05.2017 08:53 #beata00143
Przecież MOPS może sam wystapic o alimenty od dzieci tego Pana tylko osoby na miejscu moga tego dopilnować
06.07.2017 06:30 #Edi
Czy ktoś wie w którym miejscu dokładnie jest ten Pan chciała bym zanieść jakieś jedzenie coś ciepłego pomoc jakoś.... :(
03.10.2017 13:56 melkasoo
Też z chęcią pomogę, może trze jeszcze mocniej rozreklamować sprawę?
03.10.2017 14:43 #batozryty
kupa wychodzi mi urwana, co robić ???

ktoś coś

65/1218 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Legionowo

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Turez Hotele
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Grunt sprzedam
 Mazury Stare Juchy/Ełk sprzedam Grunty 8,43 ha zrobiony projekt podziału na 26 działek po 3000m cena 35-45 zł m2 nad jeziorem Garbas położone przy lesie pod budowę domów, siedliska turystykę, kemping inne działka posiada warunki zabudowy dojazd do działki drogą asfaltową transformator na działce. Działka posiada duże pokłady żwiru i piasku. Jezioro Garbas jest jeziorem 1 kl. czystości Gm. Stare Juchy jest gminą turystyczną położona na trasie Ełk-Giżycko..........schodzi się 150m przez wyciętą aleję do jeziora od końca działki-- 8,43ha 28złm--2 tel 502646398

Kupię części
 Nowe do Fiata 125 + PRL 513-606-666

Budowlane
 ZŁOTA RĄCZKA-NAPRAWY DOMOWE tel. 505257652 ZŁOTA RĄCZKA-NAPRAWY DOMOWE -Szybkie naprawy domowe wiercenie otworów wieszanie szafek, półek montaż suszarek łazienkowych montaż i naprawa mebli instalacja okapów kuchennych montaż karniszy i rolet montaż i naprawa oświetlenia wymiana i naprawa gniazdek elektrycznych wymiana naprawa zamków i klamek naprawy hydrauliczne drobne prace malarskie i inne prace naprawcze i konserwatorskie Jeśli nie masz możliwości wykonania tych i podobnych prac we własnym zakresie zrobię to ja. Szybko, czysto i solidnie. Nie sposób wymienić wszystkich prac i usterek które jestem w stanie usunąć. Do każdej pracy podchodzę w sposób indywidualny ponieważ nie ma dwóch identycznych prac - mogą być tylko podobne. Przy poważniejszych pracach wymagających większego nakładu pracy stawkę za wykonanie usługi ustalam indywidualnie po wcześniejszym uzgodnieniu zakresu prac do wykonania. tel. 505257652

Turystyka
 --- Mamy do dyspozycji całoroczne domki drewniane z kominkami i pokoje w pensjonacie w przepięknej okolicy w Bieszczadach blisko stoków narciarskich. Na miejscu przygotowaliśmy dla Państwa pakiet świąteczny z wyżywieniem i atrakcjami m.in. bieszczadzki kulig, wspólne ubieranie choinki, kolędowanie, seanse saunowe, jacuzzi i bajkowe dla dzieci. Cena uzależniona od wyboru opcji. DANFARM Bieszczadzki Ośrodek Wypoczynkowo Konferencyjny Równia 92, 38-700 Równia tel. 695 904 772

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.