REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# Sandacz

19.10.2016 12:38

ok 40% lasu Młocińskiego to tereny prywatne. Jak burmistrz sobie wyobraża wybudowanie drogi dla rowerów na cudzym gruncie?

# ....

19.10.2016 13:37

Specustawa misiu .

# Sandacz

19.10.2016 13:58

Specustawa dotyczy geniuszu gazociągu i będzie on budowany po zawarciu ze mną umowy o służebności przesyłu. budowa drogi dla rowerów na mocy specustawy. Poczytaj sobie czego ona dotyczy. Ośmieszasz sie tym poziomem wiedzy. Droga rowerowa iwestycją strategiczną dla kraju. no dawno takiego dowcipu nie słyszałem.

REKLAMA

# ....

19.10.2016 17:24

- Jak zostanie zagospodarowany pas w lesie nad zbudowanym gazociągiem?
- Ponieważ niemożliwe są nasadzenia nad samą rurą, w pasie o szerokości 6 metrów na terenie zalesionym, to chcemy, by powstał tam szlak rekreacyjny i rowerowy. ( cytat z artykułu)
I kto tu się ośmiesza ?
A poza tym kto Ci takich głupot nagadał (czy może sam wymyśliłeś ), że będzie to na zasadach służebności ?
Wykupią od Ciebie po ich cenie i to jeszcze ile będą chcieli (za resztę nawet jak zostanie 1 m/kw ) będziesz płacił nadal - chyba, że oddasz gminie (darmo), a jak Ci się nie podoba możesz iść do sądu - ALE PO FAKCIE
Chłopie zejdź na ziemię ...

# Księżycowy

20.10.2016 12:58

1500 drzew ? Jakieś wolne żarty, chyba ze liczą te powyżej 100 lat ...

# sandacz

20.10.2016 22:59

Z chęcią sprzedam. Działka bez możliwości podziału o areale 2ha. Bardzo by mnie ten wykup cieszył. tylko intelygencie o to właśnie chodzi. Dopóki jestem właścicielem tego gruntu to ścieżka tam nie powstanie. Twoja wiara w to co pisze dziennikarz świadczy o to co pisze dziennikarz świadczy o twoim poziomie intelektu. Chcieć to można, najpierw trzeba mieć żeby móc. Widzisz ja gruntów na terenie Młocin mam sporo i nie raz to przerabiałem. w takich wypadkach zawiera sie umowe służebności przesyłu., a droga dla rowerów nie może powstać
na gruncie prywatnym bo pod takie drogi sie nie wywłaszcza. tylko wykup wchodzi w grę.

REKLAMA

# ....

22.10.2016 16:24

W to co napisał jakiś tam dziennikarz, tym bardziej, który się nie podpisuje własnym nazwiskiem tylko grupsuje to akurat mi lata i powiewa (tak się kiedyś mówiło), nie jest to w każdym bądź razie żadnym wyznacznikiem czegokolwiek, ale skoro Ty tak piszesz ... ?
Ja określam i definiuje zasady postępowania w tych sprawach, które sam przeżyłem.
I powiem Ci, że po prostu zostałem oszukany lub jak wolisz przy obecnej polityce wymataczony...
Oczywiście każda sprawa jest inna i sytuacja, ale życzę Ci żebyś nie musiał zjadać zgrzewki nerwosolu.

# sandacz

22.10.2016 17:46

Po pierwsze o podział nie ruchomości może wystąpić tylko jej właściciel. Po drugie warunkiem podziału jest dostęp do drogi publicznej wszystkich w ten sposób powstałych działek, a ta akurat dostępu do takiej drogi nie ma. Więc albo wykup całej działki i wtedy niech sobie budują nawet autostradę dla rowerów albo służebność przesyłu i ścieżki nie będzie.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy