REKLAMA

Białołęka

kronika policyjna »

 

Chwile grozy na Modlińskiej. Ciężkie drewniane belki mogły nawet zabić

  18 stycznia 2024

alt='Chwile grozy na Modlińskiej. Ciężkie drewniane belki mogły nawet zabić'
źródło: Straż Miejska

Źle zabezpieczony ładunek ciężkich drewnianych belek zawisł nad jezdnią ulicy Modlińskiej. W każdej chwili mogły spaść na przejeżdżający samochód.

REKLAMA

Stojąc na światłach u zbiegu ulic Modlińskiej i Płochocińskiej rankiem 16 stycznia, strażnicy miejscy zauważyli, że kierowca ciągnika z długą naczepą, który przejechał przed nimi przez skrzyżowanie, ma problem z ładunkiem.

Chwile grozy na Modlińskiej

- Na naczepie znajdowały się długie krokwie przeznaczone do budowy więźby dachowej. Na zakręcie ładunek przechylił się i zawisł na pasach zabezpieczających. Jak inwestować po dokładnej analizie produktów bankowych? Jak inwestować po dokładnej analizie produktów bankowych?
W obliczu dynamicznych zmian na rynku finansowym, właściwa analiza produktów bankowych jest kluczem do efektywnej i zrównoważonej inwestycji. W naszej dzisiejszej dyskusji skupimy się na tym, jak inwestycje po analizie produktów bankowych mogą przyczynić się do rozwoju osobistych finansów oraz wpłynąć pozytywnie na środowisko i społeczeństwo. Wykorzystamy tutaj wiedzę na temat funduszy inwestycyjnych, zasad ESG (Environmental, Social, Governance) oraz praktyczne aspekty analizy finansowej. Warto pamiętać, że współczesny bank - zielony i nowoczesny - jest naszym partnerem na każdym etapie podróży inwestycyjnej, pomagając w wyborze ekologicznych rozwiązań i ocenie ich wyników.
Kierowca w porę zauważył niebezpieczeństwo i zatrzymał pojazd. Niebezpieczeństwo było duże, ładunek w każdej chwili mógł wypaść na sąsiedni pas jezdni, pod nadjeżdżające samochody - relacjonują sytuację strażnicy, którzy natychmiast podjęli działania mające na celu zabezpieczenie ruchu na drodze.

Kup bilet

Ciężkie krokwie na Modlińskiej mogły kogoś zmiażdżyć

- Ustawiliśmy radiowóz z włączonymi światłami sygnalizacyjnymi, aby ostrzec innych kierowców - mówi strażniczka, która z drugim funkcjonariuszem zabezpieczyła miejsce zdarzenia. W pewnej chwili dwie krokwie wypięły się z naczepy. Kierowca wezwał do pomocy operatora innego ciągnika, który pomógł mu podnieść i zabezpieczyć ładunek. Utrudnienia w ruchu trwały w tym miejscu przez 45 minut. Po upewnieniu się, że ładunek jest prawidłowo zabezpieczony, kierowca mógł ruszyć w dalszą drogę.

JR

.
 

Komentarze (1)

# pZz

19.01.2024 08:08

I tak to powinno wygladac. Straz miejska pomaga, a nie karze za byle co.
więcej na forum

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuBiałołęka

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Zima 2023/2024
Zima 2023/2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy