REKLAMA

REKLAMA

Wakacje z Warszawy

REKLAMA

Targówek

kronika policyjna

 

Ze złości na partnerkę podpalił komuś samochód

  14 czerwca 2022

Ze złości na partnerkę podpalił komuś samochód
źródło: KRP VI

Kilka dni temu w środku nocy policjanci zatrzymali mężczyznę, który najpierw wybił szybę w zaparkowanym samochodzie, a potem wrzucił do środka palący się materiał. 32-letni mieszkaniec Targówka w chwili zatrzymania był nietrzeźwy.

REKLAMA

Funkcjonariusze z patrolówki zostali skierowani na ulicę Krasiczyńską, gdzie miało dojść do podpalenia samochodu. Na miejscu strażacy kończyli dogaszanie srebrnego auta marki Kia. Pojazd miał wybitą szybę od strony kierowcy.

W środku był spalony kawałek materiału.

REKLAMA

Liczne tatuaże, które "zdobiły" twarz i ręce podpalacza

Policjanci rozmawiali ze świadkami, którzy zaobserwowali moment podpalenia i powiadomili służby. - Jak wyjaśnili, najpierw zaniepokoił ich głośny huk dochodzący z parkingu, a potem zauważyli ubranego na ciemno mężczyznę, który wrzuca do pojazdu palący się materiał i odchodzi. Jeden ze świadków błyskawicznie znalazł się przy samochodzie i próbował ugasić ogień, który niszczył wnętrze auta - informuje komisarz Paulina Onyszko. Mężczyźni zapamiętali liczne tatuaże, które "zdobiły" twarz i ręce podpalacza. Policjanci natychmiast ruszyli na jego poszukiwania.

REKLAMA

"Zniszczył samochód, bo był zły na swoją partnerkę"

W rejonie ul. Krasiczyńskiej zauważyli opisanego mężczyznę. Zobaczywszy mundurowych próbował uciec. Policjanci udaremnili mu jednak tę próbę i zatrzymali go. - Był to 32-letni mieszkaniec Targówka. Mężczyzna tłumaczył, że zniszczył samochód, bo był zły na swoją partnerkę - dodaje komisarz Onyszko. Mundurowi ustalili właściciela pojazdu a następnie przewieźli zatrzymanego do komendy przy ul. Jagiellońskiej, gdzie 32-latek "wydmuchał" prawie 1,3 promila. Resztę nocy spędził w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych.

REKLAMA

Tymczasowo aresztowany

W prokuraturze usłyszał zarzut zniszczenia cudzego mienia. Sąd uznał, że mężczyzna okazał rażące lekceważenie porządku prawnego i zdecydował o umieszczeniu go w areszcie tymczasowym na czas prowadzonego postępowania. Grozi mu do pięciu lat pozbawienia wolności.

(jr)

.
 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuTargówek

Artykuły partnerskie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Polecamy w naszym pasażu

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA