REKLAMA

Wola

kronika policyjna »

 

Zabił kolegę butelką i karniszem. Siłowali się po pijanemu

  21 lutego 2024

alt='Zabił kolegę butelką i karniszem. Siłowali się po pijanemu'
źródło: KSP

W wyniku poszukiwań policjanci z Woli zatrzymali mężczyznę podejrzanego o zabójstwo. Ze wstępnych informacji wynika, że sprawca pił alkohol z ofiarą. Podczas awantury wielokrotnie zadawał ciosy w głowę, uderzając szklaną butelką i drewnianym karniszem oraz bił i kopał po całym ciele.

REKLAMA

Rankiem 14 lutego policjanci z Woli zostali powiadomieni o pobitym mężczyźnie w jednym z mieszkań w dzielnicy. Na miejscu funkcjonariusze zastali mężczyznę bez oznak życia.

Zabójstwo w Warszawie

Wezwany na miejsce zespół ratownictwa medycznego stwierdził zgon mężczyzny. Dlaczego OC w Warszawie jest takie drogie? Dlaczego OC w Warszawie jest takie drogie?
OC w Warszawie kosztuje znacznie więcej niż w mniejszych miejscowościach. Różnica jest naprawdę spora - nawet kilkaset złotych w skali roku! Gdzie tkwi źródło tych dysproporcji? Jakie czynniki determinują wysokość składek OC w stolicy? Przeczytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o przyczynach wyższych składek OC w stolicy.
Policjanci ustalili wstępnie, że do mieszkania przyszedł wcześniej znajomy pokrzywdzonego, który pił z nim alkohol. Mężczyźni zaczęli siłować się na rękę, w końcu doszło pomiędzy nimi do awantury i po chwili zaczęli się bić.

Sprawca zadawał wielokrotnie ciosy w głowę, uderzając szklaną butelką i drewnianym karniszem oraz bił i kopał po całym ciele. W ten sposób spowodował liczne obrażenia ciała skutkującego jego śmiercią. Zaraz po zdarzeniu uciekł.

Kup bilet

Policja znalazła podejrzanego

Po ustaleniu wstępnych okoliczności zdarzenia policjanci rozpoczęli poszukiwania sprawcy. Na miejsce wysłany został przewodnik z psem oraz funkcjonariusze z oddziału prewencji. Zabezpieczony został również monitoring, na którym utrwalił się wizerunek zabójcy.

Śledczy rozpoczęli przesłuchania świadków, a dzielnicowi prowadzili rozpoznanie w swoich rejonach służbowych. Na miejscu zdarzenia grupa dochodzeniowo-śledcza z udziałem prokuratora i biegłego lekarza sądowego prowadziła oględziny, zabezpieczono ślady kryminalistyczne. W tym samym czasie trwały nieprzerwanie poszukiwania sprawcy. Kilka godzin po zdarzeniu mężczyzna, którego rysopis odpowiadał wizerunkowi sprawcy, został zatrzymany przez dzielnicowych z Woli.

REKLAMA

Grozi mu dożywocie

Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych okazało się, że zatrzymany był wielokrotnie karany za różne przestępstwa i w przeszłości przebywał w zakładzie karnym. W grudniu opuścił po ponad roku więzienne mury za przestępstwo przeciwko życiu i zdrowiu będąc już uprzednio skazanym w warunkach recydywy.

W Prokuraturze Rejonowej Warszawa-Wola podejrzany usłyszał zarzut zabójstwa w tzw. multirecydywie. Na wniosek prokuratora decyzją sądu podejrzany został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Za zabójstwo grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności.

(jok)

.
 

REKLAMA

Komentarze (1)

# Ktos kto zna sie na robicie

28.02.2024 20:04

Marni z was dziennikarze.....jedyne co wiecie ... , że ktoś zginą....
więcej na forum

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024