Wywieźli łosia z Bielan. Czy wróci?
16 maja 2014
Spacer to rzecz bardzo miła. Niedzielny w szczególności. Jak się okazuje, nie tylko dla ludzi...
Betonowe monstrum idzie na sprzedaż. Ktoś to kupi?
Budowa ogromnego biurowca przy Maczka nie zostanie dokończona. Budynek zostanie sprzedany.
Fulik). Żeby nie było niebezpieczeństwa, wezwano tzw. czynniki, które z włączonymi światłami eskortowały zwierzaka, ostrzegając kierowców o niebezpieczeństwie. Łoś poskubał trawki, poszedł w krzaczki niedaleko huty; a następnie trafił na teren szkoły. Tam już zajął się nim łowczy, który po uśpieniu parzystokopytnego wywiózł go w okolic Stanisławowa.
Czy wzmiankowany łoś nie będzie chciał wrócić w rodzinne strony?
TW Fulik
Autor zamieszcza swoje teksty
na podstawie informacji pozyskanych operacyjnie od służb mundurowych








































