REKLAMA

refleks chlodnictwo 2024-11-21 1refleks chlodnictwo 2024-11-21 2refleks chlodnictwo 2024-11-21 0
Bielany

kronika policyjna »

 

Zakrapiana dyskoteka w aucie na Słodowcu zakończyła się staranowaniem radiowozu

  11 maja 2021

alt='Zakrapiana dyskoteka w aucie na Słodowcu zakończyła się staranowaniem radiowozu'
źródło: Straż Miejska

Pijany kierowca volvo staranował w nocy 8/9 maja zaparkowany samochód, a chwilę później także radiowóz, którym nadjechali wezwani strażnicy miejscy. Mężczyzna został ujęty i przekazany policji.

REKLAMA

bck akademia malucha 2bck akademia malucha 0

Około godz. 2:40 strażnicy miejscy z Bielan otrzymali zgłoszenie o zaparkowanym przy ulicy Romaszewskiego samochodzie, z którego dochodziła głośna muzyka.

Dojeżdżając pod wskazany adres zobaczyli srebrne volvo, które gwałtownie ruszyło i skierowało się w stronę ulicy Magiera. Las Bielański usycha? Cmentarzysko drzew Las Bielański usycha? Cmentarzysko drzew To są bardzo niepokojące podejrzenia. Czy poprzez obniżenie wód gruntowych i wyschnięcie potoków Las Bielański usycha? - Wystarczy przejść kilkaset metrów, by zobaczyć ten obraz: wiekowe dęby schną i padają na ziemię. Potworny widok. Jeszcze trochę i będzie to cmentarzysko drzew, a nie przepiękny las - załamuje się pani Krystyna z Bielan. - Znamy problem i będziemy działać. Las Bielański musi ocaleć! - deklaruje Grzegorz Pietruczuk, wiceburmistrz Bielan. - Jego kierowca nie zapanował nad pojazdem podczas skręcania w prawo i uderzył w zaparkowaną toyotę yaris. Prowadzący auto ani myślał się zatrzymać. Wrzucił wsteczny bieg i jadąc tyłem... uderzył w nadjeżdżający radiowóz. Na tym skończyła się jego ucieczka - relacjonują funkcjonariusze, którzy błyskawicznie uniemożliwili mężczyźnie dalszą jazdę.

Ukrainiec miał 1,6 promila

- 35-letni Ukrainiec przyznał, że pił alkohol. Na miejsce kolizji wezwano patrol policji. Obcokrajowiec został przekazany policjantom, którzy zbadali trzeźwość. Miał 1,6 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

(DB)

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

.
Dziękujemy, że czytasz nasze artykuły. Chcesz na bieżąco śledzić ważne sprawy w Twojej dzielnicy i w Warszawie?
 Zapisz się do naszego newslettera 
 Obserwuj nas na Google News 
 

REKLAMA

cmp moje zdrowie 2cmp moje zdrowie 0

Komentarze (1)

# tomasz MĄKOSA

22.05.2021 21:13

STRAZ MIEJSKA MOŻE ROWERZYSTĘ UKARAĆ MANDATEM ZA BRAK MASECZKI CZY NIE UKARZE MANDATEM STRAŻNIK MIEJSKI ZA BRAK KARTY ROWEROWEJ JEST OBOWIĄZKOWA KARTA ROWEROWA DO LAT 18 OSOB MOŻE JEDZIĆ PO ULICY BEZ KARTY ROWEROWEJ KTÓRA NIE UKONCZYŁA 18 ROKU ŻYCIAmakosa.tomasz.wp@gmail.com
więcej na forum

REKLAMA

bck klub przygód 2026 1bck klub przygód 2026 2bck klub przygód 2026 0

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

bck kino plenerowe 03 2bck kino plenerowe 03 0

REKLAMA

norblin 02 2norblin 02 0

REKLAMA

autoreklama tustolica 3autoreklama tustolica 0

REKLAMA

bck kino plenerowe 02 1bck kino plenerowe 02 2bck kino plenerowe 02 0

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA