Spłonęła szambiarka na Wydawniczej
19 maja 2015
Tuż po siódmej rano we wtorek 19 maja wawerscy strażacy pojechali gasić... szambiarkę.
Stary wodociąg rujnuje Falenicę. "Nieruchomości zalewane, budynki uszkadzane"
Część mieszkańców wciąż nie podłączyła się do miejskiej sieci wodociągowej. Tymczasem stare odcinki rur Spółdzielczego Osiedla Pracowniczego regularnie generują zniszczenia i dodatkowe koszty.
Na strażakach jednak nietypowy samochód nie robi wrażenia. - Zastosowano zwyczajne środki: zabezpieczenie terenu, zwykłe w tym przypadku środki gaśnicze. Przy pożarach wozów asenizacyjnych nie ma jakichś szczególnych wymagań - przyznaje rzecznik stołecznej straży.
I tylko Fulik w swej wybujałej, chorej wyobraźni ma obraz tego, co by było gdyby taka szambiarka, na przykład, eksplodowała...
TW Fulik
Autor zamieszcza swoje teksty
na podstawie informacji pozyskanych operacyjnie od służb mundurowych






































