REKLAMA

REKLAMA

Wola

nowe miejsca

 

Shell uruchomił kawiarnię na Woli. "Pierwsza taka w Europie"

  29 lipca 2022

Shell uruchomił kawiarnię na Woli. "Pierwsza taka w Europie"
materiały prasowe

Od połowy lipca w lokalu przy ulicy Karolkowej 30 można wypić "małą czarną", skosztować słodkich i słonych przekąsek, a także zjeść świeżo przygotowane śniadania i lunche. Wszystko za sprawą nowej kawiarni firmy Shell.

REKLAMA

Pierwsza tego typu kawiarnia koncernu w Polsce, a także w Europie, serwuje wyjątkowe mieszanki średnio oraz intensywnie palonej kawy, znane już ze stacji paliw.

Kawiarnia Shell. Co w menu?

Klienci będą mogli spróbować przysmaków kuchni francuskiej, angielskiej i bałkańskiej. Były szklarnie, będą restauracje. Niezwykła inwestycja obok Wola Parku Były szklarnie, będą restauracje. Niezwykła inwestycja
Firma Ingka Centres rewitalizuje Ogrody Ulricha znajdujące się przed wejściem do popularnego centrum handlowego przy Górczewskiej.
Ze świeżych lokalnych produktów, poza przekąskami do kawy, w ofercie znajdują się m.in. shakshuka, kremy warzywne, pasty, quiche, bowle i sałatki. W okresie letnim napoje mrożone, a w zimowym rozgrzewające. Oprócz klasycznych napojów, m.in. tonic espresso oraz matcha, przygotowane dla Shell Café przez najlepszych specjalistów.

- Rozszerzamy naszą działalność w segmencie detalicznym o nowe rozwiązanie, jakim jest kawiarnia premium bez stacji paliwowej - mówi Monika Kielak-Łokietek, dyrektorka sieci stacji paliw i rozwoju mobilności, członkini zarządu Shell Polska.

Zapraszamy na zakupy

Kawiarnia Shell. Autorskie mieszanki kawy

- Nasze wyjątkowe autorskie mieszanki kawy, a także przeszkolony zespół baristów, stały się inspiracją do stworzenia wyjątkowego konceptu kawiarni premium Shell Café, funkcjonującego jako miejsce spotkań. Shell Café nie jest dodatkiem do stacji benzynowej, jest marką samą w sobie - mówi Mikołaj Pawlak z Shell Café.

W nowej kawiarni klienci znajdą dwie autorskie mieszanki kawy palonej: espresso składającej się z 80 proc. arabiki i 20 proc. robusty oraz lungo/americano - średnio palonej 100-procentowej arabiki.

Klienci będą otrzymywać za zakupione w kawiarni produkty punkty Shell ClubSmart, które będą mogli wymienić nie tylko na kawę, ale również na standardową ofertę programu lojalnościowego.

(jr)

.
 

Komentarze (4)

# As_dziadunia

29.07.2022 18:53

Zadzieram kiecę i lecę.

# Buba

30.07.2022 16:06

Widać ruskie na dobre przykrecili im kurek skoro się za gastronomię wzięli. Tylko patrzeć jak w lumpeksy wejdą przebojem.

# agenda 2030

30.07.2022 22:29

Mam pytanie czy tam mogą whcodzić tylko ukry i zaszprycowani bo sie bojam.

REKLAMA

# Do agenda

31.07.2022 22:14

Czego się boisz, zakładaj gumę i idź na całość.
więcej na forum

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły partnerskie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA