REKLAMA

REKLAMA

Wakacje z Warszawy

REKLAMA

Wola

nowe miejsca

 

Shell uruchomił kawiarnię na Woli. "Pierwsza taka w Europie"

  29 lipca 2022

Shell uruchomił kawiarnię na Woli. "Pierwsza taka w Europie"
materiały prasowe

Od połowy lipca w lokalu przy ulicy Karolkowej 30 można wypić "małą czarną", skosztować słodkich i słonych przekąsek, a także zjeść świeżo przygotowane śniadania i lunche. Wszystko za sprawą nowej kawiarni firmy Shell.

REKLAMA

Pierwsza tego typu kawiarnia koncernu w Polsce, a także w Europie, serwuje wyjątkowe mieszanki średnio oraz intensywnie palonej kawy, znane już ze stacji paliw.

REKLAMA

Kawiarnia Shell. Co w menu?

Klienci będą mogli spróbować przysmaków kuchni francuskiej, angielskiej i bałkańskiej.

Ze świeżych lokalnych produktów, poza przekąskami do kawy, w ofercie znajdują się m.in. shakshuka, kremy warzywne, pasty, quiche, bowle i sałatki. W okresie letnim napoje mrożone, a w zimowym rozgrzewające. Oprócz klasycznych napojów, m.in. tonic espresso oraz matcha, przygotowane dla Shell Café przez najlepszych specjalistów.

- Rozszerzamy naszą działalność w segmencie detalicznym o nowe rozwiązanie, jakim jest kawiarnia premium bez stacji paliwowej - mówi Monika Kielak-Łokietek, dyrektorka sieci stacji paliw i rozwoju mobilności, członkini zarządu Shell Polska.

REKLAMA

Kawiarnia Shell. Autorskie mieszanki kawy

- Nasze wyjątkowe autorskie mieszanki kawy, a także przeszkolony zespół baristów, stały się inspiracją do stworzenia wyjątkowego konceptu kawiarni premium Shell Café, funkcjonującego jako miejsce spotkań. Shell Café nie jest dodatkiem do stacji benzynowej, jest marką samą w sobie - mówi Mikołaj Pawlak z Shell Café.

W nowej kawiarni klienci znajdą dwie autorskie mieszanki kawy palonej: espresso składającej się z 80 proc. arabiki i 20 proc. robusty oraz lungo/americano - średnio palonej 100-procentowej arabiki.

Klienci będą otrzymywać za zakupione w kawiarni produkty punkty Shell ClubSmart, które będą mogli wymienić nie tylko na kawę, ale również na standardową ofertę programu lojalnościowego.

(jr)

.
 

Komentarze (4)

# As_dziadunia

29.07.2022 18:53

Zadzieram kiecę i lecę.

# Buba

30.07.2022 16:06

Widać ruskie na dobre przykrecili im kurek skoro się za gastronomię wzięli. Tylko patrzeć jak w lumpeksy wejdą przebojem.

# agenda 2030

30.07.2022 22:29

Mam pytanie czy tam mogą whcodzić tylko ukry i zaszprycowani bo sie bojam.

REKLAMA

# Do agenda

31.07.2022 22:14

Czego się boisz, zakładaj gumę i idź na całość.
więcej na forum

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wakacje wrzesień i październik 2022

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły partnerskie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje
Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl    Stanowią one własność prawnie chronioną należącą do Wakacje.pl S.A. i/lub jej partnerów.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Polecamy w naszym pasażu

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Helloprint Polska

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA