REKLAMA

Legionowo

sport »

 

Rowerowe emocje na legionowskiej trasie. W niedzielę Mazovia MTB Marathon

  13 września 2023

alt='Rowerowe emocje na legionowskiej trasie. W niedzielę Mazovia MTB Marathon'
materiały organizatora

Smutek z odchodzącego lata szybko zostanie zastąpiony adrenaliną przy pokonywaniu single tracków, zmęczeniem z jazdy po wyboistym terenie i satysfakcją z wjazdu na metę. Tak zapowiada się najbliższy rowerowy maraton Mazovii w Legionowie.

REKLAMA

Mimo że Legionowo od dawna jest stałym punktem sezonu Mazovii, to na tutejsze trasy nigdy nie wkradła się nuda. Może dlatego, że błyskawicznie zostałaby przegoniona przez gnających z dużymi prędkościami kolarzy. Dynamika jazdy w Legionowie nie pozwala nawet na chwilę znużenia. Jakie perfumy damskie wybrać na lato? Sprawdź zapachy, które są świeże i lekkie! Jakie perfumy damskie wybrać na lato? Sprawdź zapachy, które są świeże i lekkie!
Damskie perfumy są dzisiaj nieodłącznym elementem codziennych stylizacji na uczelnie, do pracy, na spotkanie z przyjaciółmi. Równie ważnym jak dobrze dobrane dodatki, biżuteria, odpowiedni makijaż czy fryzura.
Tutaj wyzwania zmieniają się jak w kalejdoskopie i trzeba trzymać rękę nie tylko na kierownicy, ale i na pulsie - aby być gotowym na wszystko. Cezary Zamana, dyrektor sportowy Mazovii, co roku udowadnia, jak wiele możliwości dają tutejsze tereny w wytyczaniu ścieżek. Takich, które pamięta się aż do kolejnego sezonu i do kolejnego startu spod Areny Legionowo.

Wymagająca trasa w Legionowie

Gdy ma się do dyspozycji długie proste, piaskowe wydmy i rozbudowaną sieć single tracków, to można zdziałać cuda. Zwłaszcza gdy z pomocą przychodzi matka natura, która przez setki lat kreatywnie zagospodarowała legionowskie lasy: tu ułożyła kamienną ścieżkę, tam urozmaiciła teren wystającymi korzeniami, to znów fantazyjnie pofałdowała jeden czy drugi odcinek. Słowem, czekająca na zawodniczki oraz zawodników trasa zapadnie w pamięć i nie pozwoli na smutki związane z odchodzeniem lata.

Kup bilet

Mazovia MTB Marathon w Legionowie

- Czeka nas konkretna przeprawa. Wydawać by się mogło, że blisko 40 kilometrów na dystansie "pro" to niewiele, ale zapewniam, że gęstość przeszkód i wyzwań na jeden kilometr jest znacznie powyżej średniej. Dlatego na legionowskiej trasie trzeba będzie dać z siebie znacznie więcej, niż na dłuższych dystansach - podkreśla Cezary Zamana. Wyścig w Legionowie odbędzie się w niedzielę 17 września (biuro zawodów w legionowskiej Arenie). Na 10:30 zaplanowano start dystansu "hobby" (5 km), na 11:30 start dystansów "fit" i "pro" (na 21 i 42 km), zaś na 11:45 zawody "mini mini". Po dekoracjach o 15:00 - gra w kapsle o rower marki Storm.

Mieszkańcy Legionowa z własną klasyfikacją

Mieszkańcy Legionowa będą mieli własną klasyfikację, dzięki której dowiedzą się, kto z lokalnej rowerowej społeczności jeździ najszybciej. Dużym pocieszeniem będzie też nowy rower Storm, czyli nagroda główna w podwórkowej grze w kapsle. Do tej pory, rower Storm był do zdobycia na każdym maratonie Mazovii, a walka o niego budziła ogrom pozytywnych emocji. Zapisy: na stronie sts-live.pl

(jr)

.
 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

Wakacje wrzesień i październik 2023
Wakacje wrzesień i październik 2023

Najchętniej czytane na TuLegionowo

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy