Robotnicy uszkodzili gazociąg. Blok przy Skarbka z Gór ewakuowany
31 sierpnia 2016
Na osiedlu Derby trwa akcja straży pożarnej po rozszczelnieniu biegnącego pod jezdnią gazociągu.
Słoik: Pokażmy wszystkim, że jesteśmy słoikami
Słoiki nie kryją się ze swoim "słoictwem" - ba! Postanawiają wyjść z ukrycia!
Nie ma informacji o rannych, ale dla bezpieczeństwa strażacy ewakuowali około dwudziestu osób z najbliższego bloku. Ulica jest nieprzejezdna. Autobusy kursują objazdami przez Głębocką, Berensona, Oknicką i Lewandów.
Aktualizacja
Około 16:30 mieszkańcy wrócili do budynku. Uszkodzony gazociąg nie stwarza już zagrożenia.(dg)
.







































